Tekst do oceny

Sebastian Urbaski

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
6
Punkty reakcji
1
Yo, daje wam tekst do oceny dodam że piszę tylko czasem dla zabawy bo jakiegoś talentu w tych tekstach nie widzę. Pierwszy raz publikuje gdziekolwiek coś mojego.

Raz raz zaczynamy hehe
Zaczynam na tym bicie i myślę skrycie
Jak to jest, czy ta trawa jest taka zła?
A może tak opisują tylko media? Ha
Mam w tym nie małe doświadczenie i choć pozostały tylko wspomnienia, swych ambicji nie zmienie.
Zaczynałem jako dzieciak, i choć nie był mi w głowie jakiś mak to i tak nałóg okazał się jak kat.
Tyle przepalonych dni, teraz nawet po nocach mi się to śni.
Daj mi człowieku jeden ważny powód szybko mi to mów, by nałóg nie zepsuł mi na przyszłość planów.
Poco rzucać coś co cie pokochało, z czasem tej miłości będzie ci za mało.
Później zaczynamy z królową fetą, bądź co bądź nie wpierdalaj się w gówno zwane metą.
I chodź feta psuje życie to po niej czujesz się znakomicie.
Później zejście, cholerne zejście moc jego zależy jakie masz podejście.
Wielu ulega, wpada w trans choć często zaczynało się na lans.
Teraz coś do was kochani Rodzice, chrońce swe dzieci by nie wpadły w żadne śmieci.
Śmieci zwane narkotykami, jak trudno z tego wyjść możecie przekonać się tylko sami.
Dlatego jak dziecko ćpa nie traktuj go jak ćpuna!
Nie, nie! Spróbuj w jego sytuacji postawić się.
A teraz do was nastolatkowie, pomyśl co po kilku latach będziecie mieli w głowie.
A jak ten tekst do ciebie przemawia, dam ci radę by rzucić najlepsza jest terapia!
Wiem bo sam z tego wyszedłem i chodź czasem bakam z życiem uszedłem.
 

Sebastian Urbaski

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
6
Punkty reakcji
1
Nie, nigdy nie próbowałem :)

Proszę moderatora o edycje poprzedniego postu dodając taką odpowiedź.

Ten tekst piszę teraz z głowy ot tak poprostu.

Ej wiem mam 16 lat i co to oznacza że nie wiem nic na świata temat?
Choć przeżyć mam nie mało to opowiadam o tym śmiało.
Bo to nie czas na smutki, nasze życie to epizod krótki.
Więc walcz o swoje, choć nie chodzi mi tu o podboje.
Nie! Postaw w ofiary sytuacji się, wdaj się w wir wyobraźni i sprawdź co cię w życiu drażni.
Na ulicy wielki boss, chwalisz się ile komu wje*ałe* kos.
Co ci to da że pięściami wymachujesz, pamiętaj takim zachowaniem swoje życie psujesz.
Pamiętaj 3 ważne kwestie dom, rodzina noi wylecz depresje. Bo jak wytłumaczyć na ulicy wyżywanie sie, takiego zachowania wstydzić powinieneś sie!
 
E

Elen

Guest
No to masz talent. Mozesz te teksty wykorzystac, a nawet... zarobic na nich podpisujac np umowe z jakims raperem. Tylko zadbaj o warunki umowy, zeby sobie nikt nie przywlaszczyl twojej pracy czyli "prawa autorskie."
 

Sebastian Urbaski

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
6
Punkty reakcji
1
Dzięki za tak miłe opinie ale niestety narazie niemam pojęcia jak to zrobić, pozatym mam zaledwie 16 lat :)
 
M

Mother Russia

Guest
Anty 62_1 napisał:
chrońcie swe dzieci by nie wpadły w żadne śmieci.
Mylisz rym z porównaniem i wypowiadasz się na temat kogoś inteligencji?




Gdzie w tym zdaniu widzisz porównanie? A może tu wręcz roi się od środków stylistycznych, których tylko ja nie dostrzegam? :eek:k:

Ten bełkotliwy i wulgarny zlepek słów, którym nas uraczyłeś, jest poniżej wszelkiej krytyki. Ja się ubawiłem przednio, gdy to coś czytałem. Mam nadzieję, że ty za kilka lat też się solidnie uśmiejesz.
 

Sebastian Urbaski

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
6
Punkty reakcji
1
Człowieku naucz się czytać ze zrozumieniem, to ty pomyliłeś rym z porównaniem! Ps wulgaryzmy? Zbyt wielu nie widzę.
 
M

Mother Russia

Guest
Dzięki, ale ja już umiem czytać ze zrozumieniem.

Troszkę pokory, wybitny twórco, bo wstawiłeś tu kompletnego gniota, jakąś rymowankę gimnazjalną.

Bez odbioru. :bye:
 

Sebastian Urbaski

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
6
Punkty reakcji
1
Bo to jest gimnazjalna rymowanka, zrozum że nawet nie marzę o byciu raperem. Mam dużo ambitniejsze plany, a to pisałem w kilka minut bo naszła mnie ochota. Nie chcę się kłócić, wyraziłeś swoją opinie - dziękuje bo o to właśnie prosiłem a każdy ma prawo do własnego zdania nie podoba się rozumiem.
 
A

Aleksa24

Guest
Według mnie tekst jest całkiem dobry. Jak na pisany na"kolanie" jak mówisz to jestem pod wrażeniem, oby powodziło Ci się jak najlepiej i abyś trafił w to co chcesz robić. Pozdrawiam :)
 
Do góry