Szukam taniego sklepu internetowego z monitoringiem

majorcom

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2010
Posty
234
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
podlasie
Witam
Planuję zrobić monitoring w gospodarstwie domowym, to będzie na przesył radiowy czyli kamerki ip, switch, rejestrator itd...
Znacie tani sklep internetowy z takimi urządzeniami?
Bo chciałbym wszystko zamówić w jednym sklepie niż na allegro z kilku sklepów i płacić za kilka przesyłek.
 

suszimaster

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2016
Posty
61
Punkty reakcji
1
Ja ostatnio zamawiałem trochę tego typu rzeczy, ale w sklepie który ma też swoje miejscówki, więc jak napiszesz skąd jesteś to może będziesz miał odbiór osobisty. Na żywca jednak zawsze lepiej i porozmawiać można ze sprzedawcą który ma przecież doświadczenie i styczność z tymm na codzień.
 

Potiomkin

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2016
Posty
58
Punkty reakcji
0
Miasto
Częstochowa
Nie wiem jak autor postu ale ja pochodze z małej pipidówki w górach, więc mnie satysfakcjonuje zakup przez internet tylko i wyłącznie na obecny moment. Jakieś sugestie?
 

suszimaster

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2016
Posty
61
Punkty reakcji
1
To ja Ci podam namiar na sklep, w którym ostatnio sam zamawiałem kilka rzeczy. Nie wiem wprawdzie dokładnie czego szukasz, więc podsyłam cały dział -spyshop.pl.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Krystyna Niecko

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2016
Posty
16
Punkty reakcji
0
A jak u nich z wywiązywaniem się z zamówień? DObrze przyjdzie zapakowane, szybko? I czy to są konkurencyne ceny czy nie bardzo, bo nie mam porównania i chciałabym wiedzieć.
 

yourewelcome

Zbanowany
Dołączył
1 Październik 2017
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witam,

obecnie też stoję nad wyborem monitoringu do gospodarstwa domowego. Mam dylemat, gdyż jestem w tym temacie zielona. Na jaki system postawić? Sprzęt jakiej marki będzie najlepszy? Dużo pozytywnych opinii słyszałam o bezpiecznarodzina.pl. Czy ktoś potwierdza?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry