Praca- Specjalista ds. Analizy Danych- Warszawa

ITKontrakt

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Do prestiżowego projektu informatycznego poszukujemy osoby na stanowisko:​
[SIZE=18pt]Specjalista ds. Analizy Danych [/SIZE]
Miejsce pracy: Warszawa​
Nr ref.: NB/DAS/WAW/05/ITK​
Obowiązki:
  • Przygotowanie danych materiałowych w technicznej bazie danych.
  • Przygotowywanie analiz i zestawień.
  • Współpraca z dostawcami sprzętu telekomunikacyjnego.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: telekomunikacja).
  • Podstawowa znajomość architektury, systemów, środowiska sieciowego operatora mobilnego w obszarze technologii core.
  • Podstawowa znajomość konstrukcji elementów sieci telekomunikacyjnych (w tym kart i interfejsów) oraz IT (serwery).
  • Dobra znajomość MS Excel - umiejętności analityczne w zakresie obróbki danych.

Oferujemy:
  • Ciekawą pracę wśród profesjonalistów.
  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych.
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole.

Sposób aplikowania na stanowisko:
Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV na adres: rekrutacja@itkontrakt.pl.
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko w wybranymi Kandydatami.

[SIZE=10pt]IT Kontrakt sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, będzie przetwarzała dobrowolnie podane dane osobowe zawarte w złożonych dokumentach wyłącznie w celach rekrutacyjnych. Aplikującym przysługuje prawo dostępu do treści przekazanych danych oraz ich poprawiania. Istnieje możliwość wyrażenia odrębnej zgody i wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych.[/SIZE]

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:
[SIZE=10pt]Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, moich danych osobowych, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Analizy Danych.[/SIZE]
[SIZE=10pt]Wyrażam zgodę/Nie wyrażam zgody na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. w/w danych osobowych, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych[/SIZE]

Do góry