Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie

dotacje z UE na firme - pomoc prawna

prawnik unia europejska projekt unijny adwokat

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 matt_i

matt_i

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 12 maj 2015 - 08:07

mam sowją dzialnośc i chcę starac się o dotacje z UE, lepiej zartudnic adwokata, czy znajomosć prawna nie jest aż tak potrzebna? Gdzie szukac pomocy, help! Nie znam kompletnie się na tym a i nie mam czasu si e zapoznawac.

• 1

#2 superM

superM

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 14 maj 2015 - 08:18

z tego co sie orientuje, przepisy dotyczace otrzymania dotacji z UE są juz trochę bardziej restrykcyjne niz kiedys. zeby otrzymac dotacje (przyznawane sa chyba kilka razy w roku, ale pewnosci  nie mam) trzeba napisac biznesplan (nalepiej zeby zrobił to ktos, kto się n atym zna). ytaki biznesplan potem startuje w konkursie z innymi i nie wszystkie otrzymają dotacje. moj brat zakładając swoją działalność w pozaniu korzystal z porad radców z fic syryca kancelarii. dotacje otrzymal, ale musial WSZYSTKO wydac w ciagu roku na firme i udokumentowac to fakturami. Nie jest to az takie proste jak się wydaje. nie wiem jak to w przypadku działalności, które JUŻ istnieją, bo on dopiero ją zakładał i na ruszenie chciał dotacje.

• 1

#3 kikas

kikas

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 18 maj 2015 - 12:00

dotacje z roku  na rok się kurczą więc nie czkeaj lepiej! moze ci pomóc radca, ale też inne osoby. Mi np. pomagał znajomy pracownik gminy, ktory akurat ogarniał pisanie wniosków i biznesplanow.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: prawnik, unia europejska, projekt unijny, adwokat

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0