Skąd wziąc pieniądze jak nie ma się zdolności kredytowej

W

wiemlepiej

Guest
Witam. Niestety przez sposób zatrudnienia w chwili obecnej nie mam szans na kredyt w banku. Czy możecie polecić skąd wziąć pieniadze?

Co sądzicie o szybkich pożyczkach przez internet ? Wiem,że będę w stanie spłacić te pieniadza za miesiąc . Słyszało sie,że niektóre firmy oferują darmowe pożyczki na 1 miesiąc.
 

Joanna wiąder

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2013
Posty
165
Punkty reakcji
3
Tak oferują choć bardzo szybko można się naciąć na oszustów, dlatego zanim podejmiesz jaką kolwiek decyzje o wzięciu pożyczki dokładnie przemyśl, przekalkuluj która tzw chwilówka będzie dla ciebie najkorzystniejsza, poszukaj opini o danej firmie, by uniknąć oszustwa.
 

Karolcia88

Administrator
Członek Załogi
Administrator
Moderator
Dołączył
19 Kwiecień 2015
Posty
81
Punkty reakcji
11
Lepiej unikać tego typu kredytów. Oni nic za darmo nie oferują. Nie wiem jakiej kwoty potrzebujesz ale może lepszym rozwiązaniem byłoby pożyczenie od rodziny lub znajomych.
 
E

Elen

Guest
Najlepiej od prywatnej osoby, niektorzy pozyczaja na %. Kwestia ustalenia warunkow, rat i terminu splaty. Pamietaj rowniez o umowie z data, kwota, rodzajem rat i terminem splaty, podpisane przez obie strony transakcji plus nr pesel. I najlepiej jak jeszcze jest swiadek. Nic "na gebe."
 
K

Kaja Metrowska

Guest
Dobrze jest zapytać się kogoś w rodzinie czy byłby w stanie udzielić pożyczki. Zawsze jest to bezpieczniejsze niż pożyczki chwilówkowe, które nie są przecież za darmo ale często mają bardzo wysokie oprocentowanie. Dlatego też warto jest się dobrze nad tym zastanowić i nie brać tak bez głowy.

Jaką sumę chcesz pożyczyć ? Bo niektóre firmy oferują promocje, w ramach których pierwsza pozyczka jest za darmo. W sensie pożyczasz 1000 zł i oddajesz za miesiąc z zerowym oprocentowaniem.
 

matt_i

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2015
Posty
2
Punkty reakcji
1
Nie bierz pozyczki-chwilówki! wystarczy poczytać sobie, ze to są naciągacze. Jak myslisz, dlaczego sa takie popularne i rosna jak grzyb po deszczu?? poniewaz ich wlasciciele zwietrzyli okazje i zeruja na takich osobach, ktore potrzebuja pozyczki i szybkich pieniedzy na juz. Tak samo dziala firma na P. ... Są mili i pomocni zanim pożyczysz. potem jest gorzej, umowy czesto mają nieprzejrzyste a oprocentowanie horrendalne. Dobra rada to pozyczyc od rodziny tym bardziej, ze wiesz, ze oddasz. Nie pakuj sie w problemy. poza tym rownie nieszczescia chodza po ludziach i teraz wiesz, że np za miesiąc oddasz, ale róznie moze być i wpadniesz w tarapay.....
 
W

wiemlepiej

Guest
Muszę pożyczyć 2000 zł. Niby niewiele ale z uwagi na brak zdolności kredytowej żaden bank nie udziel mi takiej pożyczki. A na pomoc rodziny nie mam co liczyć. Niestety ale nikt mi obecnie takiej kasy nie pożyczy.
Wiem,że wiele firm pożyczkowych to naciągacze ale jestem obecnie pod ścianą i kasa jest mi bardzo potrzebna.

Moze jest jednak jakaś godna zaufania firma?
 
K

Kaja Metrowska

Guest
Jeśli już totalnie jesteś zdecydowany na taki rodzaj pożyczki to na stronie znajdziesz zestawienie pożyczek bez zaświadczeń
http://www.comperia.pl/szybkie_pozyczki/pozyczki-bez-zaswiadczen

Możesz sobie zerknąć i samemu zdecydować jaka będzie dla CIebie najlepsza. Jestem zdania,że najlepiej to byłoby się skontaktować z doradcą kredytowym, który powinien dobrać dla Ciebie najlepszy kredyt. Samemu czasami bardzo ciężko jest to wszystko ogarnąć na spokojnie.
 
W

wiemlepiej

Guest
Dzięki za informacje.
Co sądzicie może o firmie Profi kredyt? Czy warto jest jej zaufać bo czytam sobie na forach i nie mają takich złych opinii/

I jak to jest jak się nie spłaca takiej pożyczki? W sytuacji, w której ma się z tym problemy. Można się z taką firmą jakoś dogadać czy raczej niekoniecznie?
 
K

Kaja Metrowska

Guest
Jest to większa firma tak więc nie bedzie przekrętów tak jak w niektórych mniejszych firmach pożyczkowych .Jednak i tak ma wyższe oprocentowanie niż mają niektóre banki.

Jak sie nie spłaca pożyczki to już bardzo trudna sprawa. Zwykle firmy pożyczkowe są o wiele mniej ugodowe niż banki i potrafią dać CI Duże oprocentowanie.Oczywiście nie wszystkie ale często tak się zdarza. Dogadać się można ale na ich warunkach.
Coś za coś. Chcesz kredyt bez zaświadczeń to jest on droższy.
 

batmann6

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
założyłem konto w pko bp , konto za zero i wykorzystałem 1000 pln na 30 dni bez oprocentowania
 

vonblome

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Sprawdzilem to PKO BP. Dobra opcja w sumie - 1000pln/30 dni bezodsetkowo
 

marcin41

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
jest jeszcze jedna obcja, mianowicie można zapytać się w banku o kredyt odnawialny, wiem że jest liczony na podstawie wpływów z ostatnich 3 miesięcy a wysokość takiego kredytu jest równa dziesięciokrotności misięcznej wpłaty i co najważniejsze można spłacać w kwotach jakich się będzie chciało, więcej można się dowiedzieć w swoim banku, pozdrawiam
 

LukaszM88

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2015
Posty
51
Punkty reakcji
0
można spróbować starać się o kredyt w firmach zwanych chwilówkami. Znajomy korzystał z Wonga.
 

FranekKimono

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja niedawno wziąłem pożyczkę na stronie szybka gotowka i jestem zadowolony. Wszystkie warunki są jasno określone i uważam, że to jedna z niewielu uczciwych ofert gotówkowych dostępnych na rynku.
 
Do góry