Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Mocny akcent w salonie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#21 Leonardo7

Leonardo7

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 84 postów

Napisano 03 listopad 2015 - 14:24

Można pomyśleć o paru fajnych dużych obrazach. Jakaś nietypowa fototapeta dużych rozmiarów też da radę! Nie przypuszczacie nawet jak potrafi to zmienić mieszkanko :)

• 0

#22 Guest_jagnam_*

Guest_jagnam_*
  • Goście

Napisano 05 listopad 2015 - 16:22

Ja jakiś czas temu zastanawiałam się nad dekoracjami okien bo miałam w salonie jedynie rolety i całe pomieszczenie wydawało mi się bardzo puste oraz mało przyjemne. W końcu zdecydowałam się na panele. Widzieliście możę to rozwiązanie ? Powiem Wam,że wszystko bardzo fajnie się prezentuje. 

Wybrałam te:

237_243_productGfx_29ac31c931d1e2e19eac6

Od razu praktycznie zakochałam się w tym motywie japońskim ( mam mieszkanie w nowoczesnym stylu i takie dodatki bardzo do niego pasują).

Użytkownik Gressil edytował ten post 05 styczeń 2016 - 19:16
Usunięto link

• 0

#23 koozka

koozka

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 238 postów

Napisano 30 listopad 2015 - 01:38

U siebie mam to: http://www.agatamebl...naroznik-bono-1

Na tle białych ścian i czarnych mebli to naprawdę mocny akcent ;)

• 0

#24 apra

apra

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 968 postów

Napisano 01 grudzień 2015 - 09:42

Wow, ale razi po oczach :) Nie wiem czy na taki kolor bym się zdecydowała, ale fajnie się rozkłada do spania, widziałam go w salonie...

• 0

#25 Guest_TomkaJanka_*

Guest_TomkaJanka_*
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2015 - 12:55

U nas mocny akcent to sofa - jesteśmy bardzo zadowoleni. Wszyscy, którzy po raz pierwszy nas odwiedzają zwracają uwagę na ten mebel w pierwszej kolejności. Resztę pokoju mamy taką raczej minimalistyczną, neutralną więc ta kanapa naprawdę rzuca się w oczy i nadaje charakter całej aranżacji.

Użytkownik Gressil edytował ten post 05 styczeń 2016 - 19:17
Poprawiono formatowanie

• 0

#26 sedzia dred

sedzia dred

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 96 postów

Napisano 27 styczeń 2016 - 16:34

świetne są te aranżacje, kiedy pokój utrzymany jest raczej w jasnych, delikatnych kolorach, a jest jakiś  mocniejszy akcent w postaci np. kolorowej sofy. Takie meble z bajecznie kolorową tapicerką widziałam ostatnio na targach designu w Wawie. Niestety, trochę kosztował :-) A jeśli chodzi o mocne kolorystyczne akcenty to polecam kolorek "bukiet róż" Barw Natury. Od razu ożywi pokój :-)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#27 panna Dygotka

panna Dygotka

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów

Napisano 29 styczeń 2016 - 09:47

Kanapa w niecodziennym kształcie czy kolorze to dobry akcent w salonie.  Można tez pomyśleć o zaakcentowaniu ściany przez położenie ciekawej struktury np Velatura czy Pergameno z Magnata.

• 0

#28 sedzia dred

sedzia dred

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 96 postów

Napisano 28 luty 2016 - 09:57

Kanapa w niecodziennym kształcie czy kolorze to dobry akcent w salonie.  Można tez pomyśleć o zaakcentowaniu ściany przez położenie ciekawej struktury np Velatura czy Pergameno z Magnata.

tym bardziej, że samodzielne nałożenie tych struktur nie jest jakąś wielką filozofią.

• 0

#29 lokans

lokans

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 31 marzec 2016 - 23:05

Moja propozycja na naprawdę mocny akcent - tynk dekoracyjny dający efekt betonu :) Oczywiście nada się to raczej tylko do wnętrz utrzymanych w stylu nowoczesnym/minimalistycznym ale w takim mieszkaniu robi to naprawdę niezły efekt!

• 0

#30 Guest_lena38_*

Guest_lena38_*
  • Goście

Napisano 18 maj 2016 - 10:54

Tak naprawdę to wszystko jest rzeczą naszego indywidualnego gustu, raczej trudno zrobić lub kupić coś co nam kompletnie się nie podoba. U jednego ozdobny tynk, u drugiego fotel w jaskrawym kolorze, a ja mam na ścianie w salonie piękny zegar jest designerski i trochę nietypowy i z tego co wiem takie zegary podbijają serca i zaczynają co raz częściej znajdować uznanie jako dekoracja, która może odmienić nawet styl pomieszczenia.

• 0

#31 poszukiwacz999

poszukiwacz999

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 20 czerwiec 2016 - 08:29

Zgadzam się z tobą, że zegary sa teraz w modzie, przeglądając różne magazyny mozna zauważyć, że coraz częściej się pojawiają. Też planujemy z żoną zakup jakiegoś fajnego designerskiego zegara i nawet żona upatrzyła juz w Galerii Limonka, jak kupowaliśmy różne akcesoria do łazienki.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#32 Marek1989

Marek1989

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 18 październik 2016 - 13:15

Może jakieś zasłony i poduszki w kolorze tego fotela dopełnią całość. Mi osobiście on się podoba. Powodzenia! :) 

• 0

#33 Kasia1985Kasia

Kasia1985Kasia

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 58 postów

Napisano 27 sierpień 2018 - 12:28

Powiem wam, że teraz zasłony wracają i zaczynają być w modzie zasłony takie ciężkie , grube i masywne - najlepiej na całą ścianę. Ja takei zasłony do siebie kupowałam ze strony LEMARE Art Zasłony z Braniewa. Warto wejść na ich stronę i zapoznać się z ofertą .
  • 0

#34 beatalisek

beatalisek

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 10 kwiecień 2019 - 12:39

Również mam szare ściany, ale zamiast czerwieni wybrałam narożnik w butelkowej zieleni. Wygląda mega :)

• 0

#35 Zosia_K

Zosia_K

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 17 kwiecień 2019 - 09:46

Beata Lisek narożnik w butelkowej zieleni to moje marzenie   :zakochany:

Przepięknie prezentuje się z miedzianym stolikiem kawowym i dekoracjami w stylu boho. Może macie jakichś sparwdzonych producentów, ktoś poleci sklep meblowy z prawdziwego zdarzenia?? HELP....

• 0

#36 rebeka306

rebeka306

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 77 postów

Napisano 16 czerwiec 2019 - 11:22

W temacie butelkowych odcieni - tutaj w salonach agata maja inspiracje wlasnie z tym motywem koloru w roli głównej https://www.agatameb...ach-marzec-2019 zestawiaja z dodatkami równie mocno wyrazistymi jak róż czy tez motywem kwiatowym rozjaśniającym wnetrze

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#37 Zosia_K

Zosia_K

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 13 sierpień 2019 - 10:06

Uwielbiam łagodne aranżacje salonu właśnie z narożnikiem w mocnych, energetycznych kolorach w roli głównej. Wygląda to obłędnie!

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0