Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Mocny akcent w salonie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 Guest_Bartekpro_*

Guest_Bartekpro_*
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2015 - 17:55

Mam salon w różnych odcieniach koloru szarego. Chcę go trochę ożywić i poprosiłem o pomoc projektankę wnętrz. Doradziła mi m.in kupić ten fotel: ekartell.pl/fotel-pop-trevira-czerwony.html. Co o tym myślicie? Warto posłuchać projektantki?

• 0

#2 Guest_Elen_*

Guest_Elen_*
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2015 - 18:58

Fotel jest taki sobie, tani tez nie jest. Jak sie juz kupuje cos takiego, to trzeba byc pewnym ze- na pewno jest wygodny (trzeba wyprobowac), i ze naprawde podoba Ci sie tzn jest w twoim guscie. Jesli chodzi o to - czy pasuje do salonu? Nie wiem. Musze zobaczyc zdjecie tego salonu. Zalezy od koloru scian, innych mebli, rodzaju stolu, a nawet od usytuowania okien i oswietlenia. Tu nie chodzi tylko o kolor, lecz o dopasowanie stylu i funkcjonalnosc. Jak zobacze zdjecie salonu, to bede mogla doradzic. Osobiscie nigdy nie zamawiam mebli katalogowo (wysylkowo), musze zobaczyc, dotknac, usiasc. Skoro juz sie wydaje wieksze pieniadze, to radze robic to z glowa. 

• 0

#3 lukrecjaa

lukrecjaa

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 189 postów

Napisano 24 maj 2015 - 19:57

ja bym wolala najpierw cos upatrzec w internecie, poszukac jakis inspiracji i ewentualnie zakupic. Taki zakup trzeba przemyslec. Ja jak kupowalam sofe to najpierw obejrzalam inspiracje w necie, a dopiero pozniej pojechalam do agaty meble zeby zobaczyc to na zywo.

• 0

#4 anjaa

anjaa

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 80 postów

Napisano 27 maj 2015 - 20:22

Fotel to jedno, ale fajnie by było też zaakcentować mocniej jedną ścianę. Przejrzyj sobie katalogi, poszukaj w internecie. Bardzo fajne kolory (np intensywne fiolety) mają w Magnacie. Taki kącik z fotelem, intensywną ścianą i jakąś półką na książki mógłby wyglądać ciekawie.

• 0

#5 lukrecjaa

lukrecjaa

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 189 postów

Napisano 31 maj 2015 - 15:55

z ta sciana to tez nie glupi pomysl. U siebie bede tak robic w mieszkaniu, jedna sciane robie w innym kolorze. I teraz wyobrazmy sobie turkusowa sciane i wlasnie ten fotel co wczesniej pokazalam na tle. Cudo! :)

• 0

#6 apra

apra

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 967 postów

Napisano 01 czerwiec 2015 - 15:25

Ja bym postawiła w salonie  fotel Inbox ze skóry naturalnej. Kształt fotela nawiązuje do klasyki we współczesnym wydaniu. Mnie się bardzo podoba :)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 Guest_Lesandra_*

Guest_Lesandra_*
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2015 - 15:42

powiem Ci,ze nawet fajny

• 0

#8 Guest_nianiaSweet_*

Guest_nianiaSweet_*
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2015 - 20:52

rzeczywiście bardzo ciekawy fotel, podoba mi się jego kształt, ale masz go w tym samym kolorze? bo powiem ci akurat, że kolor nie do końca do mnie przemawia.

• 0

#9 kaja8

kaja8

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 76 postów

Napisano 24 czerwiec 2015 - 14:11

Najlepszy jest dobór ciepłych kolorów do salonu. Kolorki pastelowe bardzo ładnie komponują się z drewnem, jeśli mamy panele w mieszkaniu to tym lepiej takie farby ma http://www.salonyhof...rby-i-dekoracje. Ciekawym rozwiązaniem jest również tynk dekoracyjny. Tyle, że trzeba uważać aby nie przesadzić z aranżacją... w sensie aby nie wyszedł kich w pokoju, bo co za dużo to nie zdrowo jak wiadomo ;) .

• 0

#10 kasiaamol

kasiaamol

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 111 postów

Napisano 28 czerwiec 2015 - 13:29

Może kamień dekoracyjny Stone Master? Mają w ofercie duzo wzorów na pewno uda się cos dobrać.

• 0

#11 m_i_o_d_e_k

m_i_o_d_e_k

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów

Napisano 09 lipiec 2015 - 10:58

Mam salon w różnych odcieniach koloru szarego. Chcę go trochę ożywić i poprosiłem o pomoc projektankę wnętrz. Doradziła mi m.in kupić ten fotel: ekartell.pl/fotel-pop-trevira-czerwony.html. Co o tym myślicie? Warto posłuchać projektantki?

Moim zdaniem przydalby się bardziej jakiś obraz na ściany, np. taki: feeby.pl/product-pol-7457-Sale-Kolorowe-zabudowania-Canvas-.html albo taki: feeby.pl/product-pol-5385-Obraz-Abstrakcja-10-Deco-Block.html

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 m_i_o_d_e_k

m_i_o_d_e_k

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów

Napisano 11 sierpień 2015 - 13:21

u mnie w pokoju to co sie rzucało w oczy zawsze to były peknięcia na suficie:P mieszkam na śląsku i u nas szkody górnicze to codziennosc. Teraz go przerobiłem i efekt jest genialny.

• 0

#13 Guest_Dorka123_*

Guest_Dorka123_*
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2015 - 19:29

U mnie najmocniejszym akcentem będzie chyba kominek. Cały salon będzie w odcieniach szarości i nieco industrialnym stylu, a kolejnym mocnym akcentem będzie kanapa w kolorze turkusowym: http://www.agatamebl...zkladane/sofa-5

• 0

#14 Guest_nianiaSweet_*

Guest_nianiaSweet_*
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2015 - 14:58

łoł nieźle to sobie wymyśliłaś, a kanapa naprawdę piękna, zazdroszcze takeigo pomysłu i zakupu :) 

• 0

#15 aifoza

aifoza

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 509 postów

Napisano 28 wrzesień 2015 - 08:42

Kanapa jest super, ale ja szukam czegoś rozkładanego i chyba wole narożnik.

• 0

#16 Guest_Dorka123_*

Guest_Dorka123_*
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2015 - 21:09

Zerknij w AM, narożniki też mają fajne, ja się zdecydowałam na kanapę, żeby mieć szersze i wygodniejsze przejście do jadalni. Gdyby nie to, to pewnie też wybrałabym narożnik, ale myślę, że do kanapy dokupię jakiś fajny fotel i też się spokojnie cała rodzina pomieści wieczorem przed tv ;)

• 0

#17 Guest_nianiaSweet_*

Guest_nianiaSweet_*
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2015 - 20:02

teraz bardzo ładne są kanapy narożne, widziałam właśnie w agacie będąc na zakupach bardzo wile fajnych modeli narozników

• 0

#18 Guest_TomkaJanka_*

Guest_TomkaJanka_*
  • Goście

Napisano 15 październik 2015 - 08:26

U mnie ściany pastelowe i też myślę nad jakimś akcentem i upatrzyłam sobie takie drzwi szklane ze wzorem jak te tutaj linealsystem.eu/galeria/drzwi-szklane-wahadlowe-przesuwne i myślę właśnie nad tym, czy by sobie podobnych nie sprawić :D

• 0

#19 sedzia dred

sedzia dred

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 96 postów

Napisano 19 październik 2015 - 18:19

ja jestem zwolennikiem mocnych akcentów kolorystycznych, ale na ścianie :-) Zobacz wątek z forum o cieniowaniu ścian (tzw. efekt ombre, lansowany przez śnieżkę). Może Ci się spodoba?

http://www.forumowis...niowanie-ścian/

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#20 Uniek

Uniek

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 54 postów

Napisano 27 październik 2015 - 08:47

Fotel ma coś w sobie ale bałbym się, że szybko by mi się znudził. Wolałbym coś bardziej klasycznego..

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0