Chce kupić telefon potrzebuje pomocy

VAdamV

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2014
Posty
70
Punkty reakcji
0
Witam.

Zamierzam kupić sobie nowy telefon i chciałem sobie kupić Sony Xperia Z ale mam mały problem bo na allegro nowy kosztuje do 600zl a na ceneo są ceny ponad 1000zl nawet 2000 zł i trochę się boje ze te na allegro to jakieś podróbki co wy myślicie ?

Jeśli to są podróbki to mogli byście mi polecić telefon o takich parametrach?

RAM - minimum 1, 5 GB
Pamięć- minimum 16 GB
Procesor 4 rdzenie
Aparat obojętnie
System Android.

Jakiś najtańszy.
 

Crow0

Bywalec
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
662
Punkty reakcji
38
Miasto
Katowice
Nie masz się co obawiać. Podstawowa Zetka to urządzenie z początku 2013 roku. Nie dziwi więc cena rzędu 600, czy nawet 550zł na allegro. Sprawdziłem też z ciekawości pierwsze parę najtańszych ofert i nie rażą one specjalnie jakimś podstępem. Cena 2000zł może dotyczy zapewne Z3, względnie najdroższej Z2, bo tę drugą to nawet w gazetce Media Markt widziałem niedawno za ok 1600zł.

Ogólnie rzecz biorąc, nieraz kupowałem telefony przez allegro, zawsze sprawdzałem ofertę dokładnie, badałem firmę pod kątem komentarzy i ocen, a jeśli się tylko dało telefon sprawdzałem przed zakupem na miejscu. To najtańszy sposób zakupu nowego telefonu, bo musiałbym chyba oszaleć, żeby dwukrotnie przepłacać w sklepie z elektroniką.
 

pluto18

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2015
Posty
145
Punkty reakcji
4
Iphone 6 plus 64 gb warty ceny 3 tys zl?
 

Crow0

Bywalec
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
662
Punkty reakcji
38
Miasto
Katowice
pluto18 napisał:
Iphone 6 plus 64 gb warty ceny 3 tys zl?
Dla mnie nie. Ale dla kogoś innego już tak. To dość subiektywne zagadnienie. iPhone'y są jak dla mnie nieco zacofane. Owszem, soft jest spoko, ale tylko dlatego, że jest pisany pod jeden model (no biorąc pod uwagę plusa to pod dwa).
 
K

Kaja Metrowska

Guest
A ja bym nie kupowła takiego sprzętu ale zorientowała sie w jakiej cenie jest obecnie Lg G2. Obecnie w sklepach kupisz go w bardzo dobrej cenie ok 1000 zł tak więc na allegro znajdziesz o wiele taniej.
Parametrami to nie ma sobie równych. Lepsze od Sony oraz lepsze od Samsunga.
Zerknij sobie również na ten ranking:
http://lepsze.co/ranking/telefony-komorkowe

Masz tam zestawienie obecnie najchętniej kupowanych telefonów komórkowych w ostatnim miesiącu .
 

VAdamV

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2014
Posty
70
Punkty reakcji
0
Witam. Mógł by mi ktoś pomóc znaleźć na allegro telefon z takimi parametrami:

RAM 1.5 GB lub 2 GB
Pamięć 16 GB minimum

Do 530 zl

Ja szukałem i nie wiem która aukcja jest godna zaufania a na której są podróbki.

Już zamówiłem telefon paczka za pobraniem. Ale teraz chciałbym wiedzieć co zrobić jak przyjedzie kurier. Bo są sytuacje ze przedmiot się niszczy podczas transportu a nie chciał bym płacić za zniszczony telefon.

Ja szukałem i nie wiem która aukcja jest godna zaufania a na której są podróbki. Już zamówiłem telefon paczka za pobraniem. Ale teraz chciałbym wiedzieć co zrobić jak przyjedzie kurier. Bo są sytuacje ze przedmiot się niszczy podczas transportu a nie chciał bym płacić za zniszczony telefon.

Już zamówiłem telefon paczka za pobraniem. Ale teraz chciałbym wiedzieć co zrobić jak przyjedzie kurier. Bo są sytuacje ze przedmiot się niszczy podczas transportu a nie chciał bym płacić za zniszczony telefon.

Już zamówiłem telefon paczka za pobraniem. Ale teraz chciałbym wiedzieć co zrobić jak przyjedzie kurier. Bo są sytuacje ze przedmiot się niszczy podczas transportu a nie chciał bym płacić za zniszczony telefon.

Przepraszam za to ze tyle razy napisałem jedno ale nie wiem czemu to się stało
 

Joanna wiąder

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2013
Posty
165
Punkty reakcji
3
Przede wszystkim to ten ci wysyła powinien zaznaczyć by kurier ta paczka np nie rzucał. Możesz się upewnić ze z tel wszystko ok sprawdzając paczkę przy karierze, jeśli paczka jest uszkodzona to kurier musi sporządzić protokół szkody.
 
Do góry