Co sadzicie o prostytutkach ?

pluto18

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2015
Posty
145
Punkty reakcji
4
Jakie jest wasze zdanie , majac kupe pieniedzy itd duzo z moich znajomych korzysta , osobiscie nigdy nie bylem ale dzisiaj sie wachalem troche , wolicie porzadna dziewczyne czy seks bez zobowiazan itp
 
N

Naxxramas

Guest
pluto18
wolicie porzadna dziewczyne czy seks bez zobowiazan itp
Niekiedy prostytutki są więcej warte niż te nazwane przez Ciebie "porządne dziewczyny". Przyjaźniłem się kiedyś z jedną i była dla mnie bardzo szczera,
 

greggxx

Stały bywalec
Dołączył
1 Marzec 2011
Posty
580
Punkty reakcji
153
Ogólnie nie polecam. Jak się ma za dużo kasy, to lepiej wydać na coś bardziej sensownego.
 

selueno

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2014
Posty
33
Punkty reakcji
1
Zauważywszy taki przedmiot staram się zachować bezpieczną odległość(min.3m),żeby czegoś nie załapać.
 
D

dave123

Guest
strata kasy (mechaniczny seks w stylu spuszczaj się i spadaj ) , lepiej poszukać sobie np. kochanki na jakiś romans i z nią się bzykać , taka relacja będzie naturalna ona będzie to robiła z tobą bo jest zainteresowana , natomiast prostytutki to trochę wyciąganie kasy...


selueno napisał:
Zauważywszy taki przedmiot staram się zachować bezpieczną odległość(min.3m),żeby czegoś nie załapać.
jest coś takiego jak prezerwatywy...
 
D

dave123

Guest
selueno napisał:
jest coś takiego jak prezerwatywy...
Oprócz typowych chorób wenerycznych jest jeszcze cała masa innego syfu.
tak tyle , że nie są to jakieś bardzo groźne choroby... , nie każda dziwka jest też zainfekowana , najbardziej niebezpieczne choroby to AIDS oraz wirusowe zapalenie wątroby a przed tymi prezerwatywy chronią...
 

selueno

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2014
Posty
33
Punkty reakcji
1
Oprócz aspektów epidemiologicznych typu wszawica czy opryszczka są jeszcze psychologiczne jak np. status następnego frajera,który nie wie do czego służą pieniądze i pozwala rządzić sobą nie tą częścią ciała,która odpowiada za myślenie.
 
D

dave123

Guest
selueno napisał:
Oprócz aspektów epidemiologicznych typu wszawica czy opryszczka są jeszcze psychologiczne jak np. status następnego frajera,który nie wie do czego służą pieniądze i pozwala rządzić sobą nie tą częścią ciała,która odpowiada za myślenie.
to wiadomo , pisałem wcześniej , że to strata kasy...
 

pluto18

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2015
Posty
145
Punkty reakcji
4
Czyli co strata kasy mowicie , lepiej znalesc sobie kolezanke. W sumie macie racje, za mlody jestem zeby za to placic . Nie o to chodzi , tylko jak sie chce bzykac a sie nie ma z kim to jest jakies wyjscie, dlatego zapytalem. bo 400 zl w ta czy w druga strone nie robi dla mnie roznicy. A panny z roksy sa eleganckie coniektore z full wypasem w moim wieku, z masazami itd. A z taka kolezanka to raz jest raz nie .
 
N

Naxxramas

Guest
Pluto18
No to moze i prosciej tak.

Zdecydowanie. Nawet nie policzę ile miałem mężatek więc sam wyciągnij wnioski: )
 
E

Elen

Guest
pluto18 napisał:
Jakie jest wasze zdanie , majac kupe pieniedzy itd duzo z moich znajomych korzysta , osobiscie nigdy nie bylem ale dzisiaj sie wachalem troche , wolicie porzadna dziewczyne czy seks bez zobowiazan itp
O ho ho... widze, ze sie niektorzy chwala podbojami, :D A znacie takie powiedzenie- "Ta krowa, co duzo ryczy, to malo mleka daje." No ale do rzeczy- doswiadczenie jakies zyciowe to ja mam na pewno, a z mezczyznami (z racji wrozenia i przyjazni) na wszelkie tematy nieraz romawialam otwarcie, wiec rozeznanie mam. Rowniez w temacie lekkich obyczajow... bo ostatnimi czasy takie kroluja. Jako osoba spotykajaca na swej drodze ludzi roznych, mam zasade- NIE OCENIAM. Daleka jestem rowniez od potepiania kogokolwiek. Ja nie jestem Bogiem, nie do mnie osad nalezy. Prostytucja latwym zawodem nie jest, wbrew pozorom. Kobieta liczyc sie musi ze sporym ryzykiem nie tylko chorob ale tez mocnym uszczerbkiem na psychice z czasem, poniewaz spotyka sie tam panow o niezwykle szerokim spektrum dziwnych, wyuzdanych zachowan. Powiedzmy, ze to czego nie maja odwagi zrobic z zona czy dziewczyna, to robia wlasnie z prostytutka. Oczywiscie za dyskrecje i pieniadze, nie dziwi nic. Z drugiej strony dobrze, ze jest taka profesja, bo ci niewyzyci panowie maja gdzie isc. Kolejna sprawa to owe choroby... nie tylko mozna sie zarazic od prostytutki, ale to dziala tez w druga strone. Niejedna zona wierna wyszla z rumiencem na twarzy od ginekologa, bo sie okazuje ze mezowie niewierni przenosza dziwne zakazenia na zone. *** Kontakt z prostytutka to bardzo osobista sprawa. I tu uwaga! To ma niewiele wspolnego z pieniedzmi, lecz z osobistymi preferencjami seksualnymi mezczyzny. To, ze kolega Pluto18 jest mlody, o niczym nie swiadczy. Skoro Cie tam ciagnie, to znaczy, ze masz juz takie zapedy. Powiem Ci tak- idz i sprobuj, bo i tak kiedys pojdziesz. :) Ciagnie Cie jak miska do miodu. Tylko wybierz sobie fajna dziewczyne starannie. Przestrzege Cie- nie przywiazuj sie do niej i nie zakochuj (pod zadnym pozorem), nawet jak Ci bedzie z nia jak w raju. Raz i odpusc ja sobie, bo inaczej skrzywi Cie to psychicznie i kontakt ze zwykla kobieta nie bedzie Ci wystarczac. Zniszczysz sobie zycie. Nie skupiaj sie tylko na prostytutkach, lecz spotykaj sie z roznymi dziewczynami w roznym wieku. Probuj nawiazac relacje uczuciowe i seksualne z rowiesnicami i starszymi od siebie max 10 lat. Mezatki odradzam Ci stanowczo, lepiej sie w takiej nie zakochac, bo pozniej szarpac sie bedziesz. Postaw na wolne kobiety. Eksperymentuj i doswiadczaj, nie boj sie w lozku spelniac swoich fantazji i potrzeb. Mlody mezczyzna tak do 40-tki musi zebrac doswiadczenia, zeby sie przekonac KIM jest. A jesli masz przed soba pierwszy raz, to lepiej zrob to z doswiadczona kobieta. Nic co ludzkie nie powinno byc nam obce. Ciesze sie, ze miales odwage zadac to pytanie. Bez wzgledu na Twoja decyzje- powodzenia zycze. :) Lepiej byc szczesliwym i spelnionym seksualnie czlowiekiem, niz sfrustrowanym mezczyzna. Gumeczka i do przodu kolego! :D <Nikt Ci nie powie tak szczerze jak Ja>


A jeszcze dopisze co Ja wole- ogarnietego, doswiadczonego, madrego Mezczyzne, ktory juz wie co lubi, a czego nie zrobi na pewno, bo mu to nie odpowiada. Kogos, kto bierze odpowiedzialnosc za swoje czyny, slowa i druga osobe w zwiazku. A nie... takiego, ktory bedzie mi za plecami odwalac jakies dziwne numery z panienkami. Ludzie dojrzali do powaznego zwiazku wiedza co jest w zyciu wazne, nie rania sie wzajemnie z glupoty. Trzeba sie dobrac.
 
D

dave123

Guest
Do pluto18 - samo w sobie wyjście to nic takiego , ale jak pisałem według mnie się nie opłaca , kiedyś dawno temu ja byłem u dziwki i był to straszny suchar....

A skoro nie masz dziewczyn to radze jakieś poznać i stworzyć z nimi seksualną relacje , pozA tym polecam się zainteresować materiałami o uwodzeniu , jeżeli byłbyś zainteresowany to moge tobie jakieś przesłać na priv ? Np. O otwartych zwiazkach o doprowadzeniu do seks na np. Pierwszej rance , poznawaniu dziewczyn w dzień np. Na ulicy , umiejętności uwodzenia słowami

Druga kwestia to nie tyle znaleźć koleżanke tylko bardziej koleżanke seksualnie tobą zainteresowaną , bo samo znaleźenie koleżanki powoduje tylko zostanie jej kolegą.. A tu bardziej chodzi o przyjaźń z bonusem xd

W bardzo dużym skrócie to pisze...
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Jeśli jakaś dziewczyna chce być prostytutką, to niech sobie jest. Jeśli chce się puszczać za darmo w dyskotekach, z byle kim, to niech się puszcza, jej wybór. Grunt, by potem nie wylewała spazmów, że wszyscy faceci to świnie, którym zależy tylko na jednym. Prawda jest taka, że tego typu dziewczyny, oprócz seksu nie mają nic innego do zaoferowania. Nikt ich nie traktuje na serio, tylko jako zabawki, bo same z siebie takie robią. Co innego zawód prostytutka, a co innego mentalność prostytutki.
 
E

Elen

Guest
Isen1822 napisał:
Co innego zawód prostytutka, a co innego mentalność prostytutki.
A to prawda. Choc logicznie patrzac na sprawe, to te ktore pracuja w tym zawodzie przewaznie chyba maja tez taka mentalnosc. No ale bywaja wyjatki.
 
Do góry