Naturalny peeling

Panna_nikt77

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2015
Posty
5
Punkty reakcji
0
Używacie peelingu? Jeżeli tak powinnyście wypróbować peelingu z kawy. Wystarczy fusy wymieszać z oliwą z oliwek i można wcierać w ciało. Pamiętajcie jednak aby nie stosować go na twarz. Znacie jescze jakieś przepisy na kosmetyki z kawy?
 

Karolcia88

Administrator
Członek Załogi
Administrator
Moderator
Dołączył
19 Kwiecień 2015
Posty
81
Punkty reakcji
11
Koleżanka mówiła mi o płukance do włosów z mielonej kawy, którą trzeba zalać wrzącą wodą a później przelać przez papierowy filtr i dodać około litra ciepłej wody. Podobno odżywia i poprawia koloryt włosów.
 
J

Jula92

Guest
Karolcia88 napisał:
Koleżanka mówiła mi o płukance do włosów z mielonej kawy, którą trzeba zalać wrzącą wodą a później przelać przez papierowy filtr i dodać około litra ciepłej wody. Podobno odżywia i poprawia koloryt włosów.
takiej maski z kawy jeszcze nie próbowałam, ale robiłam za to peeling kawowy do ciała. Mieszałam go albo z żelem pod prysznic albo z olejkiem i efekty są naprawdę fajne :)
 

luna40

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2014
Posty
164
Punkty reakcji
0
Ja także nie znam tej maseczki, może warto samemu taką zrobić w domku?
 

szoszi

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2017
Posty
18
Punkty reakcji
1
dla mnie zapach kawy jest odstraszajacy, wiec raczej wszelkie cuda na bazie kawy odpadaja. Nie matrwie sie tym bo jest duzo kosmetykow, ktore swietnie dzialaja i pieknie pachna :) Np peeling bielendy, z serii twoja pielegnacja o zapachu pomaranczy, ktory dlugo czu na skorze, a cialo gladkie, miekkie i niesamowicie przyjemne :)
 
Do góry