Za Szybko Dochodzi :/

ewka_22

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2006
Posty
6
Punkty reakcji
0
hej:) mam do was prośbe, lubie sex i to jest normalne, ale moj chlopak za szybko dochodzi....
poradźcie coś!
 

dzieffczynka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2006
Posty
525
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wrocław
Jeżeli będzie czuł Twój chlopak ze jest blisko orgazmu.. to niech na chwilke przestanie penetrować.. i zajmie sie np. pieszczeniem Ciebie lub cos tendy :p A jak mu troche podniecenie opadnie to dalej mozecie kontunłować :p
 

aekw

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
563
Punkty reakcji
0
sa techniki usiskowe ze moze nie zaprzestawac penetracji i podniecenie opadnie.
ale jak tak kilka razy sie powstrzyma to trzymaj sie mocno zeby Ci glowy nie urwalo :lol:
 

male././

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2007
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
34
są prezerwatywy opozniajace maja w sobie srodek znieczulajacy i facet ma wtedy wielka przyjemnosc pozniewaz czuje jakby dochodizł kilka razy.
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
prawda. możecie przerwać na chwile lub używać gumek które przedłużają stosunek :)
 

sweetnadin

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
A mój facet za to moze sie kochac baaardzo dlugo :sexy: tak ze ja wymiekam po jakims czasie niestety <_<
 

MaReCkIwOjCiK

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2006
Posty
456
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
tu i uwdzie :)
A moze znajdziecie jakas pozycje ktora bedzie dla niego mniej podniecajaca a dla Ciebie bardziej :) a po za tym gumki przedluzajace i cwiczenia na przedluzenie stosunku :) z tego co slyszalem podobno dzialaja :)
 

edis

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
602
Punkty reakcji
0
powiedz mu ze jak tak szybko bedzie dochodzil to nie bedziesz sie z nim kochac :)
chlopak tak sie wystraszy ze bedziesz go poganiac zeby konczyl :D
 

beherit141

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2006
Posty
265
Punkty reakcji
0
kiedys ogladalem jakis program o sexie i babka miala ten sam problem co Ty..

mowili ze jej partner w mlodosci czesto / za szybko sie masturbował..
i zeby przed stosunkiem zwalil konia raz czy dwa... xD :p
watpie zeby to pierwsze to prawda ale tak gadali :D
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
o fajny temat wprost dla mnie.

ja tez nie naleze do kolesi którzy dluuugo dochodzą, ale u mnie to jest tak ze jak raz dojde to poprostu czekam chwile na nowa erekcja i kontynuuje... czy ten pierwszy orgazm bardzo dziewczynom przeskadza jesli np zaraz po nim pieszcze partnerke oralnie dopoki znowu nie bede "sprawny" ?
 

ekuleczka

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2007
Posty
798
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Windykacja
o fajny temat wprost dla mnie.

ja tez nie naleze do kolesi którzy dluuugo dochodzą, ale u mnie to jest tak ze jak raz dojde to poprostu czekam chwile na nowa erekcja i kontynuuje... czy ten pierwszy orgazm bardzo dziewczynom przeskadza jesli np zaraz po nim pieszcze partnerke oralnie dopoki znowu nie bede "sprawny" ?



wg mnie to nawet lepiej :) ............ jak by nie bylo maratonik (krotszy czy dluzszy - zmiana pozycji, miejsc itd w trakcie 1 zabawy) jest duzo lepszy niz to zeby facet raz doszedl a nie za szybko... naprawde przy kliku orgazmach z meskiej strony tez moze byc fajnie ;) wg mnie nawet lepiej!
Ja bym sie np wkurzyla gdyby facet doszedl raz (juz nie wazne czy za szybko czy po dluszym czasie) i dziekuje...
i to juz nie jest wazne jakie pieszczoty sa w miedzy czasie....
dlatego sie z Toba zgadzam, choc nie powiem wkurzylo by mnie gdyby facet szybko doszedl i skonczyl wiec autorke rozumiem... raz kiedys jeszcze mozna przymknac oko... wiadomo... ale za kazdym razem?? :mruga:
 

***KOSMITKA***

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2007
Posty
732
Punkty reakcji
0
no ja tez mialam ten problem i mam za kazdym razem facet ktory we mnie wchodzi szybko dochpdzi , moja ginekolog powiedziala mi ze mam bardzo mala .... i ciasna i dlatego szybko sie podniecaja , no teraz to jestem z tego dumna he he
 

dzastin timbalejk

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2007
Posty
411
Punkty reakcji
1
hej:) mam do was prośbe, lubie sex i to jest normalne, ale moj chlopak za szybko dochodzi....
poradźcie coś!


Moja porada: zmienic chlopaka!
Coz to za facet co nie ma kontroli nad swoim penisem? Jak ktos jest za wczesnie gotowy to nie dorosl jeszcze do milosci sielesnej z partnerka wiec musi sie najlepiej dalej sam trzepac.
 

robobobo

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
46
Punkty reakcji
0
Dziewczyny!!
Wszystkie mówicie że szybko dochodzi... Napiszcie po jakim czasie zwykle dochodzi, czy zawsze tak jest, i jaki jest dla was satysfakcjonujący czas sexu??
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
czas satysfakcjonujacy 15 minut, choc czasem wystarcza 3 minuty, wszystko zalezy od dobrej gry wstepnej, za dlugiego seksu nie lubie :]
a facet tez dochodzi po roznym czasie, ale potrafi nad tym panowac, tzn powstrzymac jezeli wie, ze jak dla mnie jest na to za wczesnie
 
Do góry