Placz kobiety po seksie

pluto18

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2015
Posty
145
Punkty reakcji
4
Wiec tak , kochalismy sie z dziewczyna , ona nie mogla osiagnac orgazmu podczas seksu , no i sie wiela rozplakala z tego powodu, jak z nia o tym porozmawiac na spokojnie ? Widze ze ona wstydzi sie troche swojego cialo.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
rozmawiaj jak z człowiekiem, kobieta, to też człowiek, o nieco innej konstrukcji, ale...
 

Crow0

Bywalec
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
662
Punkty reakcji
38
Miasto
Katowice
Skoro uprawiałeś z nią seks, to zakładam, że Ci się podoba. Powiedz jej co Ciebie w niej pociąga. Przekonaj, że jest atrakcyjna. Wykaż się cierpliwością i inicjatywą. Powoli przekonuj ją by zaakceptowała własne ciało, zaczynając od małych kroczków, pieszczot i mówię tu o całowaniu ciała, gładzeniu go. Kobieta ma tyle punktów erogennych, że nas, mężczyzn można przyrównać do bezkształtnego głazy, podczas gdy one są marmurowymi posągami. Kobiety zwracają uwagę na detale, wiele z nich lubi jeśli potraktujesz je niespiesznie, poświęcisz im uwagę i czas.

Wiem, że wymaga to nieziemskiej cierpliwości i zaangażowania, ale jeszcze nie znałem kobiety, dla której złożone zainteresowanie jej osobą i ciałem nie da jej spełnienia. Przy tak złożonej seksualności nie trzeba im rębaki, a stolarza, który wprawną ręką ukształtuje drewnianą formę.

Heh, dobra kończę te poetycko brzmiące, dekadenckie epitety...
 
E

Elen

Guest
Wlasciwie Crow0 powiedzial juz wszystko. Ale jeszcze dodam z perspektywy kobiety- najlepiej wcale do tej sytuacji nie wracac i nie drazyc tematu. Plakala to plakala... jedne placza z rozkoszy, inne z podniecenia, a jeszcze inne z zalu i nagromadzonych emocji. Emocje to emocje, czasem dobrze sobie ryknac w objeciach mezczyzny. Ja bym z tego nie robila wielkiego problemu. :) Ale komplementy i czulosc.... dzialaja cudenka. Do tego postaraj sie rozluznic przed seksem, troszke zartow, komedia w tv albo drink. Mrrr.... :D
 

stickydude

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2010
Posty
289
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Koge
Kobiety są bardziej emocjonalne od facetów, niektóre nawet dużo bardziej i to jest w pełni normalne i dobrze jest wykazać się to zrozumieniem. Na przykład moja była dziewczyna jest wspaniałą kobietą, a po seksie zdarzało jej się wybuchać śmiechem, czasem rozpłakać....z powodu nagromadzonych emocji. I to w pełni normalne. Po prostu przytul ją, żeby czuła sie bezpieczna i jeśli to, że nie osiągnęła orgazmu jest dla niej problem to porozmawiaj z nią na ten temat tak, żeby się tym nie zadręczała, a żeby w końcu ten orgazm mogła osiągnąć. Skoro uprawiacie seks to chyba jesteś dużym chłopcem i nie trzeba Cię instruować oczym i jak rozmawiać. :)
 

akluska85

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2015
Posty
68
Punkty reakcji
0
kobietę trzeba zrozumieć, albo przynajmniej akceptować jej dziwactwa, ja też płaczę czasem ;P
 

Lorellai

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2015
Posty
184
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Katowice
Jak można się rozbeczeć z powodu braku orgazmu?
Przecież w seksie nie chodzi tylko o to...
 
Do góry