Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

solidny telefon

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
139 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#121 corka

corka

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 196 postów

Napisano 08 kwiecień 2018 - 19:33

Ja miałem w rękach www.militaria.pl/gerber/noz_gerber_mark_ii_22-01874_p95661.xml  i jest porządnie wykonany. Swoje waży, stal porządna. Cena jak za dobry nóż adekwatna do jakości.

i do czego jest taki nóż? Czym się różni od tańszych noży?

Też miałem je polecić więc widzę, że mają grono fanów. Są bardzo wygodne przede wszystkim więc na wycieczki piesze nadają się idealnie!

a coś innego niż columbia?

Dla siebie kup www.militaria.pl/jaico/repelent_na_owady_mugga_extra_strong_spray_50_deet_75_ml_p71276.xml bo jest w 100% skutecznym preparatem, a dla psa to penwie jakaś obroża

psy można psikać naturalnym bioinsektalem. Dzieci też

• 0

#122 Volian

Volian

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 415 postów

Napisano 12 kwiecień 2018 - 21:48

i do czego jest taki nóż? Czym się różni od tańszych noży?

Np. był wykorzystywany już w wietnamie podczas wojny :) W opisie w militaria.pl z linku jest sporo fajnych informacji. Polecam poczytać :) Poza tym jakościowo jest z wyższej półki.

a coś innego niż columbia?

Może tutaj coś znajdziesz https://www.militari...rch-clause=butyw sumie w militairach mają sam porządny sprzęt ;)

psy można psikać naturalnym bioinsektalem. Dzieci też

A to nie chemia? 

• 0

#123 kotka10

kotka10

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 223 postów

Napisano 13 kwiecień 2018 - 14:36

A to nie chemia? 

jest to typowo naturalny preparat, ale nie widziałam go dawno w sprzedaży

Np. był wykorzystywany już w wietnamie podczas wojny W opisie w militaria.pl z linku jest sporo fajnych informacji. Polecam poczytać Poza tym jakościowo jest z wyższej półki.

a lepsze te gerbery czy cold steel ?

• 0

#124 corka

corka

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 196 postów

Napisano 16 kwiecień 2018 - 07:38

jest to typowo naturalny preparat, ale nie widziałam go dawno w sprzedaży

a na militaria.pl nie ma? Kiedyś tam brałam

dobre pytanie. Cena podobna, materirały też

Może tutaj coś znajdziesz https://www.militari...rch-clause=butywsumie w militairach mają sam porządny sprzęt

no właśnie ciężko coś znaleźć na kobiecą stopę :( 

• 0

#125 Volian

Volian

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 415 postów

Napisano 17 kwiecień 2018 - 13:10

Przez wzgląd na wysoką jakość o decyzji zakupowej może przeważyć już chyba tylko detal czy upodobanie. Mi się bardzo tamten gerber podobał, ale tutaj jest w extra cenie coldsteel 15cm ostrza https://www.militari...lckz_p88727.xmli tu już robią się problemy z podjemowaniem decyzji. Najczęściej cena wygrywa ;P

no właśnie ciężko coś znaleźć na kobiecą stopę  

Wystarczy trochę poszukać  https://www.militari...8-742_p5236.xmlalbo napisać na czacie online w militaria.pl ;)

a na militaria.pl nie ma? Kiedyś tam brałam

Ja nie wdziałem w całej kategorii tego specyfiku dostępnego https://www.militari...lause=kleszcze ale za to jest sporo deetowskich preparatów :)

• 0

#126 kotka10

kotka10

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 223 postów

Napisano 20 kwiecień 2018 - 18:36

Przez wzgląd na wysoką jakość o decyzji zakupowej może przeważyć już chyba tylko detal czy upodobanie. Mi się bardzo tamten gerber podobał, ale tutaj jest w extra cenie coldsteel 15cm ostrza https://www.militari...lckz_p88727.xmlitu już robią się problemy z podjemowaniem decyzji. Najczęściej cena wygrywa ;P

Najlepiej to kupić sobie ten i ten, ale to już chyba za drogi interes ;p

Wystarczy trochę poszukać  https://www.militari...8-742_p5236.xmlalbonapisać na czacie online w militaria.pl

a tak zmieniając troszkę temat, szukam jakiś szortów dla chłopaka, coraz cieplejsze dni więc przydałoby się już w coś zaopatrzyć

Ja nie wdziałem w całej kategorii tego specyfiku dostępnego https://www.militari...lause=kleszcze aleza to jest sporo deetowskich preparatów

no sporo tego ale który wybrać, czy te stężenia nie są groźne dla człowieka ? 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#127 bluemen

bluemen

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 23 kwiecień 2018 - 20:39

a tak zmieniając troszkę temat, szukam jakiś szortów dla chłopaka, coraz cieplejsze dni więc przydałoby się już w coś zaopatrzyć

moze takie ? --> militaria.pl/helikon/szorty_helikon_bdu_cotton_ripstop_olive_green_sp-bdk-cr-02_p6077.xml Helikon ma bardzo fajne jakościowo ciuchy :)

no sporo tego ale który wybrać, czy te stężenia nie są groźne dla człowieka ? 

50tka to maksymalne dozwolone u nas w Polsce do kupienia, w stanach podobno mają do 75 [ chyba] ale to juz co kraj to obyczaj :D 

Swoją drogą, używacie może noży od ColdSteela?Polecacie?

• 0

#128 Menua

Menua

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów

Napisano 11 maj 2018 - 07:40

Swego czasu miałem z nimi styczność i mogę polecić, zresztą tak jak pisałem wcześniej w innym wątku, wiele zależy od założonego budżetu na zakup noży, te dobre też swoje muszą kosztować. 

• 0

#129 corka

corka

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 196 postów

Napisano 14 maj 2018 - 08:19

moze takie ? --> militaria.pl/helikon/szorty_helikon_bdu_cotton_ripstop_olive_green_sp-bdk-cr-02_p6077.xml Helikon ma bardzo fajne jakościowo ciuchy

potwierdzam, helikon robi super rzeczy. Ale nie doradzę niestety w temacie męskich szortów

50tka to maksymalne dozwolone u nas w Polsce do kupienia, w stanach podobno mają do 75 [ chyba] ale to juz co kraj to obyczaj  

bzdura, znajdziesz nawet 90% deet ale to już brzydko pachnie i jest dość oleiste. 50% w zupełności wystarcza, na kleszcze to nawet więcej niż trzeba

Swoją drogą, używacie może noży od ColdSteela?Polecacie?

są świetne, tak samo jak noże gerbera. Ostatnio trafiłam na taki i jestem bardzo nim zaciekawiona: militaria.pl/gerber/noz_gerber_bear_grylls_ultimate_pro_31-001901_p95660.xml - miał ktoś z nim styczność? 

• 0

#130 Volian

Volian

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 415 postów

Napisano 14 maj 2018 - 10:48

są świetne, tak samo jak noże gerbera. Ostatnio trafiłam na taki i jestem bardzo nim zaciekawiona

jeszcze z krzesiwem jest? Extra! Skoro gerber to na pewno jakość odpowiednia, przymierzasz się do zakupu czy tak hobbystycznie szukasz?;> W militaria.pl jest tylko noży różnego rodzaju, że można cały dzień spędzić przeglądając ofertę! 

bzdura, znajdziesz nawet 90% deet ale to już brzydko pachnie i jest dość oleiste. 50% w zupełności wystarcza, na kleszcze to nawet więcej niż trzeba

Sądzę, że nawet ten Ultrathon www.militaria.pl/3m/ultrathon_spray_25_deet_repelent_na_komary,_kleszcze,_owady_177_ml_p29101.xml  spokojnie da radę ochronić nas przed kleszczami. Warto też pamiętać o stosownym, jasnym, ubiorze. Na jasnym ubraniu łatwiej namierzymy chodzącego kleszcza.

potwierdzam, helikon robi super rzeczy. Ale nie doradzę niestety w temacie męskich szortów

Z męskich szortów polecam na pewno ten model www.militaria.pl/helikon/szorty_helikon_bdu_cotton_ripstop_us_desert_sp-bdk-cr-05_p8862.xml Na lato są idealne, bo wzór US Desert jest jasny. Do tego są stosunkowo lekkie i mniej więcej za kolano więc wyglądają porządnie. Cena według mnie normalna jak za szorty, a plusem jest natychmiastowa wysyłka ;)

• 0

#131 kotka10

kotka10

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 223 postów

Napisano 18 maj 2018 - 17:21

Sądzę, że nawet ten Ultrathon www.militaria.pl/3m/ultrathon_spray_25_deet_repelent_na_komary,_kleszcze,_owady_177_ml_p29101.xml  spokojnie da radę ochronić nas przed kleszczami. Warto też pamiętać o stosownym, jasnym, ubiorze. Na jasnym ubraniu łatwiej namierzymy chodzącego kleszcza.

No dobra sposób na ochronę dla ludzi mamy, a dla zwierząt ? Mój Ares już towarzysze przyniósł ze sobą

Z męskich szortów polecam na pewno ten model www.militaria.pl/helikon/szorty_helikon_bdu_cotton_ripstop_us_desert_sp-bdk-cr-05_p8862.xml Na lato są idealne, bo wzór US Desert jest jasny. Do tego są stosunkowo lekkie i mniej więcej za kolano więc wyglądają porządnie. Cena według mnie normalna jak za szorty, a plusem jest natychmiastowa wysyłka

natychmiastowa, czyli co po prostu idzie 1 dzień i już u odbiorcy ? :D 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#132 corka

corka

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 196 postów

Napisano 20 maj 2018 - 15:28

jeszcze z krzesiwem jest? Extra! Skoro gerber to na pewno jakość odpowiednia, przymierzasz się do zakupu czy tak hobbystycznie szukasz?;> W militaria.pl jest tylko noży różnego rodzaju, że można cały dzień spędzić przeglądając ofertę! 

marzy mi się kiedyś kupić taki porządny nóż najlepszy jaki się da ale szczerze mówiąc to i tak chyba bym wybrała cold steel. Nie wiem sama czemu ale cold steel wydają mi się najlepszymi nożami chociaż o gerberach też same dobre rzeczy słyszałam

No dobra sposób na ochronę dla ludzi mamy, a dla zwierząt ? Mój Ares już towarzysze przyniósł ze sobą

może bioinsektal albo te odstraszacze ultradźwiękowe? Ja też swojej wychodzącej kotce często muszę kleszcze wyciągać :/ 

natychmiastowa, czyli co po prostu idzie 1 dzień i już u odbiorcy ?  

to zależy pewnie od kuriera. Nie wiem czemu ale zawsze kurier przynosił mi paczki następnego dnia a ostatnio bardzo często przesyłki idą po 2 dni. Nie wiem z czego to wynika. No ale to na pewno nie jest wina militaria.pl tylko kuriera bo przecież widzę za każdym razem wysyłkę tego samego dnia i mogę ją śledzić 

• 0

#133 mymyk

mymyk

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 117 postów

Napisano 24 maj 2018 - 23:00

marzy mi się kiedyś kupić taki porządny nóż najlepszy jaki się da ale szczerze mówiąc to i tak chyba bym wybrała cold steel. Nie wiem sama czemu ale cold steel wydają mi się najlepszymi nożami chociaż o gerberach też same dobre rzeczy słyszałam

ColdSteel to dobrze prosperująca i znana firma więc nic dziwnego że wydają Ci się porządne , dodatkowo w militaria.pl jest ich tak szeroki wybór że można godzinami stać i wybierać.

może bioinsektal albo te odstraszacze ultradźwiękowe? Ja też swojej wychodzącej kotce często muszę kleszcze wyciągać :/ 

https://www.militari...v36_p85760.xml polecam- skuteczny i poręczny zestaw do usuwania kleszczy

to zależy pewnie od kuriera. Nie wiem czemu ale zawsze kurier przynosił mi paczki następnego dnia a ostatnio bardzo często przesyłki idą po 2 dni. Nie wiem z czego to wynika. No ale to na pewno nie jest wina militaria.pl tylko kuriera bo przecież widzę za każdym razem wysyłkę tego samego dnia i mogę ją śledzić 

Może zamawiałeś w jakimś gorącym okresie np świątecznym- wtedy bardzo często poczta się spożnia. Grunt że śledząc widzisz, że militaria się wywiązało i wysłało natychmiast ;)

• 0

#134 Volian

Volian

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 415 postów

Napisano 25 maj 2018 - 09:43

Może zamawiałeś w jakimś gorącym okresie np świątecznym- wtedy bardzo często poczta się spożnia. Grunt że śledząc widzisz, że militaria się wywiązało i wysłało natychmiast

Trzeba też sprawdzać jak oznaczona jest wysyłka towaru. te z "natychmiast" sa na nastepny dzien zawsze :) Mi się ani razu kurier nie spóźnił z zamówieniem z militaria.pl

skuteczny i poręczny zestaw do usuwania kleszczy

Najlepiej to mieć https://www.militari...7_ml_p29101.xmli się wgl kleszczami nie przejmować :)

ColdSteel to dobrze prosperująca i znana firma więc nic dziwnego że wydają Ci się porządne , dodatkowo w militaria.pl jest ich tak szeroki wybór że można godzinami stać i wybierać.

Jak chodzi o coldsteela to polecam ten modelhttps://www.militari...lsfc_p85559.xml:) bardzo dobrze wykonany, wszechstronny i nadający się idelanie na warunki outdoorowe ale tez i do pracy w domu jak ktoś lubi :) 

• 0

#135 mymyk

mymyk

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 117 postów

Napisano 27 maj 2018 - 14:26

Trzeba też sprawdzać jak oznaczona jest wysyłka towaru. te z "natychmiast" sa na nastepny dzien zawsze Mi się ani razu kurier nie spóźnił z zamówieniem z militaria.pl

Dokładnie, te oznaczenia są bardzo pomocne bo wiemy kiedy można się spodziewać paczki. U mnie tak samo z militaria.pl zawsze wszystko przychodzi na czas. brawo!

Najlepiej to mieć https://www.militari...7_ml_p29101.xmlisię wgl kleszczami nie przejmować

a już w ogóle najlepiej to miec --> www.militaria.pl/jaico/repelent_na_owady_mugga_extra_strong_spray_50_deet_75_ml_p71276.xml

Jak chodzi o coldsteela to polecam ten modelhttps://www.militari...lsfc_p85559.xmlbardzo dobrze wykonany, wszechstronny i nadający się idelanie na warunki outdoorowe ale tez i do pracy w domu jak ktoś lubi  

I jest nawet o 40 zł tańszy niż normalnie.Super pomysł na przykład dla taty na dzień ojca , można zamówić teraz w militaria.pl i mieć już prezent z głowy :)

• 0

#136 corka

corka

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 196 postów

Napisano 27 maj 2018 - 18:57

Dokładnie, te oznaczenia są bardzo pomocne bo wiemy kiedy można się spodziewać paczki. U mnie tak samo z militaria.pl zawsze wszystko przychodzi na czas. brawo!

militaria.pl dają z siebie wszystko ale trzeba pamiętać, że kurier też potrafi dać ciała. Ja ostatnio mam jakieś wybitne szczęście do przesyłek przetrzymywanych u kuriera dłużej niż 1 dzień :/ To pewnie wynika z tego, że co raz więcej ludzi robi zakupy online różnego rodzaju więc i ruch jest dużo większy

a już w ogóle najlepiej to miec --> www.militaria.pl/jaico/repelent_na_owady_mugga_extra_strong_spray_50_deet_75_ml_p71276.xml

potwierdzam. Mam, używam i kleszcze się do mnie nie zbliżają. Z resztą nie tylko kleszcze

I jest nawet o 40 zł tańszy niż normalnie.Super pomysł na przykład dla taty na dzień ojca , można zamówić teraz w militaria.pl i mieć już prezent z głowy

mój tato to raczej nie używa noży za ponad 300 zł :P Ale zawsze można też poszukać czegoś tutaj: https://www.militari...xml?on_stock=1 

• 0

#137 Volian

Volian

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 415 postów

Napisano 27 maj 2018 - 20:04

mój tato to raczej nie używa noży za ponad 300 zł :P Ale zawsze można też poszukać czegoś tutaj:

Wiesz, cena noża jest stąd, że jego jakość (stal, rękojeść) jest bardzo wysoka. Możesz z takiego sprzętu korzystać lata, np. z coldsteela myślę, że i mój syn jeszcze skorzysta za X czasu :)

potwierdzam. Mam, używam i kleszcze się do mnie nie zbliżają. Z resztą nie tylko kleszcze

No tak, to jest też na komary i inne natrętne muszki skuteczny preparat. Nie wiem tylko czy działa również na osy i szerszenie, ale mogę mieć już wybujałe oczekiwania :P

I jest nawet o 40 zł tańszy niż normalnie.Super pomysł na przykład dla taty na dzień ojca , można zamówić teraz w militaria.pl i mieć już prezent z głowy

Przeceny w militaria.pl to już jest norma. Większość produktów mają w obniżonych cena przez cały czas, np. Walther ppq m2 :)

• 0

#138 corka

corka

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 196 postów

Napisano 27 maj 2018 - 21:16

Wiesz, cena noża jest stąd, że jego jakość (stal, rękojeść) jest bardzo wysoka. Możesz z takiego sprzętu korzystać lata, np. z coldsteela myślę, że i mój syn jeszcze skorzysta za X czasu

ja absolutnie nie ujmuję nic takim nożom bo wiem, że są świetne. Po prostu raczej mój tato by wolał taką morę i scyzoryk i tyle: https://www.militari...ss-02_p7251.xml:P 

No tak, to jest też na komary i inne natrętne muszki skuteczny preparat. Nie wiem tylko czy działa również na osy i szerszenie, ale mogę mieć już wybujałe oczekiwania :P

niby odstrasza ale jak takie dziadostwo wleci Ci już do nogawki to nie ma ratunku raczej

Przeceny w militaria.pl to już jest norma. Większość produktów mają w obniżonych cena przez cały czas, np. Walther ppq m2

ja jestem zapisana do newslettera i sporo okazji udało mi się właśnie w ten sposób upolować 

• 0

#139 Volian

Volian

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 415 postów

Napisano 27 maj 2018 - 21:48

ja absolutnie nie ujmuję nic takim nożom bo wiem, że są świetne. Po prostu raczej mój tato by wolał taką morę i scyzoryk i tyle:

Wiesz Mora to jest mega dobry nóż i ciekawi mnie dlaczego tak tani. Kupiłem ją dawno temu w militaria.pl i przeszała wiele a jest dalej użyteczna

niby odstrasza ale jak takie dziadostwo wleci Ci już do nogawki to nie ma ratunku raczej

Nie no wtedy to wiem że już kaplica  :P Ale jak masz ciuchy popryskane to powinno odstraszyć skutecznie. Swoją drogą ceny tych ultrathonów w militaria.pl wcale nie są wysokie. Kiedyś myślałem ze taki specyfik kosztuje krocie

ja jestem zapisana do newslettera i sporo okazji udało mi się właśnie w ten sposób upolować 

A do ich klubu też należysz? Widziałem na ich stronie że są też jakieś ceny dla klubowiczów o ile się nie mylę 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#140 Cal22

Cal22

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 11 październik 2018 - 13:10

Nie tylko na tej stronie są przeceny,warto szukać promocji na bieżąco, szczególnie jesienią w dobrych sklepach internetowych. Z solidnych telefonów polecam Samsunga Xcover.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0