Lubicie zarost u mężczyzn?

kabababa

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Cześć Wam wszystkim! :)

Czy podoba Wam się dłuższy zarost u faceta? :D Oczywiście taki zadbany zarost, a nie jakieś kłaki... :roll:

Ostatnio natknęłam się na ten filmik: youtube.com/watch?v=R3spvmt1Wz4

W 1:21 gościu mówi, że "zapuszcza brodę" bo nie chce mu się golić... panowie, częściej tak! :D

W 1:59 pan mówi, że "ogłoszono koniec mężczyzn metroseksualnych. Zgadzacie się?

Pozdrawiam was moje drogie!! :* :*
 
E

Elen

Guest
Nie. Nie podoba mi sie zarost na twarzy. Za to dluzsze wlosy na meskiej glowie moga byc, o ile sa zadbane.
 

adelheid

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2010
Posty
53
Punkty reakcji
0
Zadbany zarost tak, nawet wielotygodniowy. Byle nie przeszedł w kozią bródkę albo gęste brodziszcze :/
 

majszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2015
Posty
108
Punkty reakcji
0
ja lubię zarost u facetów, kilkudniowy, wyglądają wtedy dla mnie dużo bardziej męsko:)
 

ronia31

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2015
Posty
15
Punkty reakcji
2
będę w mniejszości ale ja nie lubię zarostu u facetów,nawet takiego 2-3 dniowego. Wolę jak jest gładki jak pupa niemowlaczka:)
 

mphtk

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
30
mi się to podoba ale nie kazdemu to pasuje np nie lubie jak moj chlopak sie ogoli bo lepiej wyglada z kilkudniowym zarostem
 

asiula2244

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2015
Posty
46
Punkty reakcji
1
Długi taki to nie ale taki 2-3 dniowy tak, ale to też zalezy co kto komu pasuje.
 
T

TomkaJanka

Guest
Taki kilkudniowy zarost jest jak najbardziej okey;) oczywiści dużo zależy od zarostu i od samego faceta;) mój mężczyzna na przykład wygląda bardzo korzystnie z zarostem;)
 

PaulinaPk

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2015
Posty
16
Punkty reakcji
0
TomkaJanka napisał:
Taki kilkudniowy zarost jest jak najbardziej okey;) oczywiści dużo zależy od zarostu i od samego faceta;) mój mężczyzna na przykład wygląda bardzo korzystnie z zarostem;)
no wlasnie, wszystko zalezy od mezczyzny moj na przyklad z zarostem prezentuje sie kiepsko, wiec wole jak sie regularnie goli ;)
 

WikiW

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2015
Posty
8
Punkty reakcji
0
Zarost u mezczyzn srednio mi sie podoba. Wole jak sie gola.
 

baszka_ka

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2015
Posty
10
Punkty reakcji
0
To zależy u jakiego mężczyzny. Wyznaję zasadę, że nosić trzeba to, w czym jest nam ładnie i podoba mi się to, w czym komuś jest ładnie.
 

michoone

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2015
Posty
35
Punkty reakcji
0
Mężczyźni zazwyczaj lepiej wyglądają z zarostem, oczywiście pod warunkiem, że o niego dbają:D
 

sylkamil

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2015
Posty
67
Punkty reakcji
0
niektórym facetom wyjatkowo pasuje zarost, ja chyba jednak wole mężczyzn bez, chociaż tak jak mówie zależy od typu jego urody;p
 

Karolcia88

Administrator
Członek Załogi
Administrator
Moderator
Dołączył
19 Kwiecień 2015
Posty
81
Punkty reakcji
11
Racja niektórym panom pasuje duży zarost, jednak ja wolę 2 dniowy nie większy:)
 
Do góry