Wózek dziecięcy używany czy nowy ? Co wybrać ?

Agata Krupa

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam serdecznie,

planuje zakup wózka dziecięcego i powiem szczerze, że patrząc na ceny to raczej skłaniam się do używanego :)

Co Wy o tym sądzicie ? Czy ktoś z Was zakupił już wózek na stronie brandstroller.eu ?

Dziękuję z góry za podpowiedź :)

Pozdrawiam
 

akluska85

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2015
Posty
68
Punkty reakcji
0
wiesz ja mogłabym polecić Ci wózek Maxi Cosi :) nawet używany, ale są naprawdę świetne
 

luna40

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2014
Posty
164
Punkty reakcji
0
Ja także mam maxi cosi, nowe czy używany są dobre,wysoka jakość wykonania fotelika oraz jest wyprofilowany dla dziecka. Wolę jednak nowy, ponieważ patrzę na czystość nie wiado kto wcześniej miał używany wózek?
 

gabionka

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2015
Posty
19
Punkty reakcji
0
jeśli się trafi dobry wózek używany, to ja bym brała. czasem te nowe są po prostu bardzo drogie, a jak się jeszcze, jak chcesz kupić coś lepszego, to sporo kasy trzeba wydać
 
O

oladobak

Guest
Jesli miałabym wybrać wózek uzywany, to raczej z wyższej półki- dobrej firmy, tak żeby pechowo nie rozpadł się po kilku tygodniach użytkowania.
biorąc przykład spacerówki Quinny np. zapp xtra2 .nowy kosztuje około 600 zł więc uzywane mozesz kupić za 300 max 400 zł a wiesz, że posłuży ci jeszcze bardzo długo. z kolei kupisz jakiś chinski, po miesiącu kółko ci odpadnie i o wszem, mozesz reklamowac, ale na czas reklamacji zostaniesz bez wózka :/
 

luna40

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2014
Posty
164
Punkty reakcji
0
oladobak napisał:
Jesli miałabym wybrać wózek uzywany, to raczej z wyższej półki- dobrej firmy, tak żeby pechowo nie rozpadł się po kilku tygodniach użytkowania.
biorąc przykład spacerówki Quinny np. zapp xtra2 .nowy kosztuje około 600 zł więc uzywane mozesz kupić za 300 max 400 zł a wiesz, że posłuży ci jeszcze bardzo długo. z kolei kupisz jakiś chinski, po miesiącu kółko ci odpadnie i o wszem, mozesz reklamowac, ale na czas reklamacji zostaniesz bez wózka :/
Masz racje nie każdego stać na nowy wózek, jeśli juz chcesz kupić używany wózek to rzeczywiście lepiej porządny, niezłe są z Quinny np yezz czy zapp xtra. Mocna konstrucja i materiały wózka sprawdza się na lata:)
 
A

Aleksa24

Guest
Oczywiście jak ktoś nie ma wystarczajaco dużych środków to lepiej kupic dobry używany jak Mura 4 , czy Elea. Natomiast takie dobre wózki kupione nowe, na pewno bedzie o wiele łatwiej odsprzedać i za dobra cenę :)
 
J

Jula92

Guest
Ja uważam że jeżeli ktoś ma więcej funduszy warto kupić nowy wózek, który posłuży na lata i potem np będzie idealny dla nowego dziecka. Zawsze można potem sprzedać wózek, jeżeli będzie w dobrym stanie to na pewno ktoś będzie chcial kupić :)
 
A

Aleksa24

Guest
Zgadzam sie poza tym nigdy nie wiadomo, czy nie pojawi sie drugi dzieciaczek, a taki uzywany wózek juz tak długo nie pochodzi :)
 

kornelka87

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2014
Posty
146
Punkty reakcji
0
Jesli mialabym kupic uzywany to wybralabym Mure z Maxi Cosi, ale kupic wolalabym od kogos sprawdzonego- siostry, kuzynki, kolezanki- wtedy wiem, jak mniej wiecej wozek byl uzytkowany.
 
O

oladobak

Guest
Aleksa24 napisał:
Zgadzam sie poza tym nigdy nie wiadomo, czy nie pojawi sie drugi dzieciaczek, a taki uzywany wózek juz tak długo nie pochodzi :)
wiesz tak chyba nie do końca, bo jeśli kupisz wózek dobrej marki, to on nawet i 5 dzieci ci wytrzyma, a jak kupisz coś taniego chinskiego, to czasem i jedno dziecko go rozklekocze. ja uważam, że głęboki wóżek można tańszy kupić, bo jednak nie uzywa się go długo- w moim przypadku było to 4,5 miesiąca, bo potem synek już się nie mieścił, nie siedział wtedy jeszcze więc kupiłam spacerówkę od Quinny i jezdził w pozycji pół leżacej. za wózek mało nie dałam, bo niecałe 700 zł, ale nic się z nim nie dzieje i z pewnością będę mogła go w dobrej cenie odsprzedać dalej- o ile nie trafi mi się drugie dziecko ;) bo z tym to też różnie bywa hehe ;)
 

sylkamil

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2015
Posty
67
Punkty reakcji
0
wszystko zalezy od przeznaczonych funduszy:) osobiście wybrałam jednak nowy wózeczek, ale dlatego, że w niedalekiej przyszłości planuję kolejne dziecko i chciałam aby posłuzył także kolejnemu dziecku. Wybrałam wózek nieco drozszy bo z firmy quinny model moodd, ale za to jest solidnie wykonany z dobrych materiałów. Jak na razie sprawuję sie niezawodnie
 
I

ItaliaAmore

Guest
ja i 3w1 i spacerówke parasolke mialam nowe, po prostu mielismy na to pieniadze, ale jak wozek uzywany jest w dobrym stanie, dobrej firmy to czemu nie?:)
 
J

Jula92

Guest
Dokładnie, warto poszukać czegoś dla siebie, jak ktoś chce nowy wózek to są różne okazje, a można też odkupić używany w dobrym stanie, albo od znajomych :) jest sporo opcji
 
W

wiki9969

Guest
Dokładnie.:) Nowe wózki są do kupienia w kwocie od 1000 wzwyż. Używany niekiedy wygląda jak nowy, a jest o połowę tańszy. ;)
 

kosmetyczka191

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2015
Posty
20
Punkty reakcji
0
ja wybrałam jednak nowy wózeczek od quinny. Nie ukrywam ze szukałam jakiegoś używanego ale akurat nie dostałam takiego modelu jakiego poszukiwałam:) cena była warta bo wózek dalej sprawuje się dobrze :)
 
A

acidic

Guest
Mysle ze warto spojrzec na uzywane jesli nie mamy kasy na nowy. lepiej kupic np. uzywany z quinny, czyli wybrac porzadna marke niz kupwac nowy ale jakis bubel
 
M

MarcysiaK

Guest
acidic napisał:
Mysle ze warto spojrzec na uzywane jesli nie mamy kasy na nowy. lepiej kupic np. uzywany z quinny, czyli wybrac porzadna marke niz kupwac nowy ale jakis bubel
moja kuzynka tak zrobiła, koniecznie chciała mieć quinny 3w1 model moodd jak dobrze pamietam, nie chciała o żadnym innym wózku słyszeć- czytała dużo pozytywnych opinii na temat tego wózka ale niestety nie było jej stać na nowy- kupiła uzywany, ba po 2 dzieciach, dała połowe tego, co zapłąciłaby za nowy i córkę woziła w nim + potem jeszcze w spacerówce, czyli wychodzi na to, że wózek jest bardzo dobry, tapicerka nie poniszczona- po 3 dzieciaków!!
 
J

jessi_ca

Guest
Nie kazdego stac na nowy wozek- to czesto spory wydatek dla rodziny :) Z dwojga zlego lepiej kupic uzywany wozek np. Murę niz nowiutki ale jakiejs kiepskiej marki.
 

kornelka87

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2014
Posty
146
Punkty reakcji
0
jessi_ca napisał:
Nie kazdego stac na nowy wozek- to czesto spory wydatek dla rodziny :) Z dwojga zlego lepiej kupic uzywany wozek np. Murę niz nowiutki ale jakiejs kiepskiej marki.
Oj z Maxi Cosi to ja bym chciala Stellę, ale nie stac mnie na nową, a wozek dopiero co pojawil sie na rynku, wiec trudno bedzie znalezc uzywany na juz na teraz :D
 
Do góry