Ulubione perfumy meskie i damskie

E

Elen

Guest
Poniewaz mam kobiecy nosek czuly na wszelkie piekne zapachy, to wpadl mi do glowy taki pomysl, zebysmy sie na forum podzielili wiedza i upodobaniami odnosnie zapachow. Tak wiec, poprosze Was- piszcie kochani jakie zapachy lubicie? (konkretne marki perfum damskich i meskich) lub olejki. Zaczne od siebie- moje ulubione damskie to "Tresor" Lancome, natomiast meskie... hm... moj ulubiony nr 1 to "Black Extreme" Trussardi. :)
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Damskie:
Chloe - Eau de parfum
Dkny - delicious green

W sumie kiedyś to były moje ulubione, teraz mi się już trochę znudziły i szukam nowych inspiracji :p

Męskie:
Hugo Boss XY
Mexx Pure
 

Katana11

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2014
Posty
11
Punkty reakcji
0
Jestem facetem ale... hugo boss szary bezkonkurencyjny od lat... :)
 

luna40

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2014
Posty
164
Punkty reakcji
0
Wiosną i latem tylko świeże: cytrusowo-owocowe;-)
 
L

Lesandra

Guest
Ja ostatnio kupiłam sobie nowe perfumy :) Konkretnie Love & Desire. Są to perfumy z feromonami ale powiem Wam,że sam zapach mi się po prostu autentycznie podoba. Jest bardzo świeży oraz delikatny. Jednocześnie mocno sie trzyma bo jak popsikam się nim to spokojnie wytrzyma prawie 8 godzin na mnie . Podoba się również płci przeciwnej ale tego w sumie mozna było się spodziewać po feromonach,

Jeszcze fajne są Perfumy Jimmy Choo. Bardzo ładny, mocny zapach.
 

adriannaotulak

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2016
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja długo szukałam tych jednych i jedynych perfum. Wreszcie natrafiłam na markę Shiseido i stałam się fanem perfum ZEN. Długo się trzymają na skórze, maja ciekawy zapach no i dla mnie przynajmniej są czymś nowym od tych wszystkich Chaneli i Diorów.
 
Do góry