drukarnie intrernetowe

katarzyna kiki

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam,
chcialabym poznac Wasze opinie na temat drukarni ktore oferują wydruki online.
Kiedys korzystalam z allegro, ale zawiodlam sie bardzo. Znacie jakas alternetywe|?
 

kingakinga

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
czesc Kasiu;)
kilka razy drukowalam w prudnik.poligrafiko.pl
Jakosc byla swietna, a na przesylke czekalam 2 dni ;)
 

Karonina

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2015
Posty
71
Punkty reakcji
2
teraz jest pełno drukarni internetowych. korzystałam z kilku i można na prawdę tanio wszystko wydrukować, włącznie z banerami:) we wszystkich termin realizacji był 2-3dni.
 
G

Georginia40

Guest
Tak ale powiem Ci,że sama w przypadku niektórych mam mieszane uczucia. Niektóre były lepsze , niektóre gorsze. Mam dość spore doświadczenie w temacie ponieważ w firmie drukuję dość sporo. Jakiś czas temu zamawiałam ulotki tutaj:
http://www.openprint.pl/

Jest to drukarnia internetowa, która oferuje moim zdaniem najlepszą jakość do ceny. Nigdy się nie spóźniają. Zawsze dostasa jest w 2-3 dni tak jak tutaj pisze koleżanka powyżej. Jakosć druku bardzo dobra. Można sobie zamówić również wysyłkę ekspres jeśli zależy nam na bardzo szybkiej dostawie.
 

Jacek822

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2016
Posty
2
Punkty reakcji
0
Od kilku lat współpracuję z internetową drukarnią online Druczki.eu i jestem bardzo zadowolony z ich usług. Drukarnia wykonuje dla mnie druk bloczków samokopiujących do mojej firmy - https://druczki.eu/category/bloczki-samokopiujace . Każde zlecenie jest wykonywane szybko, rzetelnie i dokładnie, a ceny są sporo niższe w porównaniu z ich stacjonarnymi odpowiednikami. Po wykonaniu zlecenie zamówiony druk jest wysyłany do klienta ekspresową przesyłką kurierską.
Jeżeli potrzebujesz opinii na temat internetowych drukarni online to ja jak najbardziej polecam korzystanie z ich usług. Cały proces przebiega bez problemu, a ty dostajesz porządnie wykonany produkt, który zamówiłeś.
 

aga234

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2016
Posty
85
Punkty reakcji
4
Też korzystałam z kilku, ale jedna mnie zachwyciła obsługą klienta i prostotą zamawiania druków i przy niej zostałam. Drukomat. Cenowo też są przystępni, szybka realizacja. I ten newsletter - naprawdę czytam :D
 
Do góry