Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Nie byłam w kinie, ale widziałam jakiś czas temu, kiedy premiera w Polsce nie była jeszcze przewidywana. Dla mnie był średni, było kilka dobrych momentów, ale z tego co pamiętam na początku było trochę nudnawo. Ale mimo wszystko horror na dużym ekranie zawsze warto zobaczyć ;)
 

slodziaczek

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ilusia napisał:
Nie byłam w kinie, ale widziałam jakiś czas temu, kiedy premiera w Polsce nie była jeszcze przewidywana. Dla mnie był średni, było kilka dobrych momentów, ale z tego co pamiętam na początku było trochę nudnawo. Ale mimo wszystko horror na dużym ekranie zawsze warto zobaczyć ;)
dzięki za odpowiedź, przynajmniej mniej więcej wiem na czym stoję :] hmm... w takim razie może zaryzykuję te kilka złociszy i w ten weekend skoczę z ekipą na oculusa do kina
 

Karonina

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2015
Posty
71
Punkty reakcji
2
też jestem ciekawa tego filmu. generalnie wolę poczekać aż filmy będą w tv, ale raz na jakiś czas można zaszaleć:)
 

kovalsky

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2015
Posty
3
Punkty reakcji
0
Karonina napisał:
też jestem ciekawa tego filmu. generalnie wolę poczekać aż filmy będą w tv, ale raz na jakiś czas można zaszaleć :)
według mnie film warty 'zaszalenia'. skusiliśmy się z chłopakami na Oculusa no i lustro nas pochłonęło :) nie jestem specjalistą w interpretowaniu filmów czy innych rzeczy (zawsze w szkole miałem z tym problem :p ) ale fajny wydaje się motyw złych mocy zawartych w przedmiocie w sumie nie wiadomo z jakiej paki, trochę tak jakby były dwa równoległe światy, jedno na zewnątrz, drugie wewnątrz
 

Karonina

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2015
Posty
71
Punkty reakcji
2
kovalsky napisał:
też jestem ciekawa tego filmu. generalnie wolę poczekać aż filmy będą w tv, ale raz na jakiś czas można zaszaleć :)
według mnie film warty 'zaszalenia'. skusiliśmy się z chłopakami na Oculusa no i lustro nas pochłonęło :) nie jestem specjalistą w interpretowaniu filmów czy innych rzeczy (zawsze w szkole miałem z tym problem :p ) ale fajny wydaje się motyw złych mocy zawartych w przedmiocie w sumie nie wiadomo z jakiej paki, trochę tak jakby były dwa równoległe światy, jedno na zewnątrz, drugie wewnątrz
Coś w stylu "Lustra"? bo tamto mi się nawet podobało:)
 

kovalsky

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2015
Posty
3
Punkty reakcji
0
Karonina napisał:
też jestem ciekawa tego filmu. generalnie wolę poczekać aż filmy będą w tv, ale raz na jakiś czas można zaszaleć :)
według mnie film warty 'zaszalenia'. skusiliśmy się z chłopakami na Oculusa no i lustro nas pochłonęło :) nie jestem specjalistą w interpretowaniu filmów czy innych rzeczy (zawsze w szkole miałem z tym problem :p ) ale fajny wydaje się motyw złych mocy zawartych w przedmiocie w sumie nie wiadomo z jakiej paki, trochę tak jakby były dwa równoległe światy, jedno na zewnątrz, drugie wewnątrz
Coś w stylu "Lustra"? bo tamto mi się nawet podobało:)



Czy mówisz o "Lustrze" z 2003 r.? Tym azjatyckim filmie?
Jeżeli chodzi o Oculusa, to tutaj motyw lustra polega na wpływie tego przedmiotu na ludzki umysł. Lustro odkrywa tutaj najczarniejsze myśli człowieka i przejmuje nad nim kontrolę. Nie mogę zdradzić więcej, bo lepiej obejrzeć film samemu :)
 

Karonina

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2015
Posty
71
Punkty reakcji
2
Nie, nie na pewno nie azjatycki:) z 2008r. reżyser Alexandre Aja. Brzmi ciekawie. A tak poza tematem, a w temacie luster. Ostatnio spodobał mi się serial "czarne lustro":)
 

zdrapkinabani

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2016
Posty
23
Punkty reakcji
0
Widziałem, nic specjalnego. Można obejrzeć, ale jeżeli
miałbym polecić podobny, to wybrałbym " Lustra ".
 
Do góry