Co na ujędrnienie ciała?

J

Jula92

Guest
Dziewczyny, jakie kosmetyki polecacie do codziennej pielęgnacji, chodzi mi głównie o jakieś balsamy i peelingi, które dobrze ujędrniają ciało, do tego nawilżają i zwalczają lekki cellulit? Ćwiczę i chciałabym to połączyć jeszcze z dobrymi kosmetykami, poradźcie coś :)
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Jedz dużo cytrusów . :) Szczególnie grejfrutów.
Unikaj śmieciowego żarcia i nie zapomnij o piciu wody.
Co do kosmetyków ujędrniających, to raczej nie wierzyłabym w takie cuda. ;)
Z mojej strony mogę Ci polecić peeling cukrowy, który kocham za zapach :p a że przy okazji nawilża i ujędrnia to może będzie odpowiadał i Tobie. :
TUTTI-FRUTTI-BRZOSKWINIA-MANGO-peeling-cukrowy2-e1380705420523.jpg
 
V

Vaffik

Guest
Tak wygląda europejka po wieloletnim tuningu chemicznym od .... masakraAstor i podobnych:
zmarszczki_i_starzenia_skory.jpg


Dzisiaj bez tuningu wyjść z domu pewnie nie może.
no ale , Waszym zdaniem pewnie niczym nie różni się od Japonki w tym samym wieku która nigdy szmelcu na siebie nie nakładała...
29_1_Mature_Japanese_Woman_Face.jpg
 

saraaaa

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2014
Posty
105
Punkty reakcji
1
najważniejsze to ćwiczenia ale kosmetyki też troszkę pomagają :) ja stosuję peeling kawa olejek aganowy 3w1 z bielenda- starsza na sługo i trochę cynamony. Córa jest głądka i nawilżona, kawa dodatkowo poprawia krążenie.
 
J

Jula92

Guest
saraaaa napisał:
najważniejsze to ćwiczenia ale kosmetyki też troszkę pomagają :) ja stosuję peeling kawa olejek aganowy 3w1 z bielenda- starsza na sługo i trochę cynamony. Córa jest głądka i nawilżona, kawa dodatkowo poprawia krążenie.
W sensie że używasz peelingu z kawy i mieszasz go z olejkiem arganowym Bielendy? Hmm, tego jeszcze nie próbowałam ale słyszałam o peelingu z kawy dobre rzeczy :) Dzięki dziewczyny za porady, na pewno coś z tego wypróbuje i dam znać jak efekty :)
 

kasiaamol

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
111
Punkty reakcji
0
Masaże są najlepsze:) ale i picie dużych ilości wody potrafi zdziałąć cuda;)
 

luna40

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2014
Posty
164
Punkty reakcji
0
Ja także stosuję peeling z kawy z olejkiem 3 w 1 z bielendy, rzeczywiście starcza na długo, Skóra jest miękka i cudnie gładka po zabiegu;-)
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
też używam tego peelingu bielendy, jak dla mnie super, biorąc pod uwagę, że skóra po nim nie jest w ogóle napięta:)
 
J

Jula92

Guest
Próbowałam peelingu z kawy i rzeczywiście chyba trochę ujędrnia :) Musze kupić ten olejek arganowy 3 w 1 o którym piszecie, zawsze sie przyda do pielęgnacji...
 

saraaaa

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2014
Posty
105
Punkty reakcji
1
Jula92 napisał:
najważniejsze to ćwiczenia ale kosmetyki też troszkę pomagają :) ja stosuję peeling kawa olejek aganowy 3w1 z bielenda- starsza na sługo i trochę cynamony. Córa jest głądka i nawilżona, kawa dodatkowo poprawia krążenie.
W sensie że używasz peelingu z kawy i mieszasz go z olejkiem arganowym Bielendy? Hmm, tego jeszcze nie próbowałam ale słyszałam o peelingu z kawy dobre rzeczy :) Dzięki dziewczyny za porady, na pewno coś z tego wypróbuje i dam znać jak efekty :)
tak tak. Mieszam kawę cynamon i olejek (może być inny ale ten z bielendy najbardziej mi podpasował)
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
i jaką to ma konsystencję? bo nie mogę sobei jakoś wyobrazić, ja jestem luniuchem na to wychodzi, mam sam olejek bielendy i mi wystarczy:)
 
J

Jula92

Guest
candice90 napisał:
i jaką to ma konsystencję? bo nie mogę sobei jakoś wyobrazić, ja jestem luniuchem na to wychodzi, mam sam olejek bielendy i mi wystarczy:)
NO kawa generalnie jest gęsta, ja np. dodaję do niej żel po prysznic i robię sobie taki peeling :) A tego olejku arganowego bielendy używam do zwykłej pielęgnacji, czasem zamiast balsamu i moja skóra jest gładziutka
 

GreenKat

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2014
Posty
148
Punkty reakcji
2
Wiek
39
Dziewczyny tyle macie cennych rad, że powinnyście podjąć wyzwanie z Mary Kay. Na fanpagu mary kay polska, jet teraz akcja, gdzie trzeba opowiedzieć jak się walczy z pomarańczową skórką. Można wygrać kosmetyki i spersonalizowane porady dietetyczne.
 

saraaaa

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2014
Posty
105
Punkty reakcji
1
Jula92 napisał:
i jaką to ma konsystencję? bo nie mogę sobei jakoś wyobrazić, ja jestem luniuchem na to wychodzi, mam sam olejek bielendy i mi wystarczy:)
NO kawa generalnie jest gęsta, ja np. dodaję do niej żel po prysznic i robię sobie taki peeling :) A tego olejku arganowego bielendy używam do zwykłej pielęgnacji, czasem zamiast balsamu i moja skóra jest gładziutka

Kosystencja zależy od Ciebie, ja robię w formie takiej papki. Czasem robię też z żelem ale nie ma takiego fajnego uczucia nawilżenie olejkiem.
 
J

Jula92

Guest
saraaaa napisał:
i jaką to ma konsystencję? bo nie mogę sobei jakoś wyobrazić, ja jestem luniuchem na to wychodzi, mam sam olejek bielendy i mi wystarczy:)
NO kawa generalnie jest gęsta, ja np. dodaję do niej żel po prysznic i robię sobie taki peeling :) A tego olejku arganowego bielendy używam do zwykłej pielęgnacji, czasem zamiast balsamu i moja skóra jest gładziutka

Kosystencja zależy od Ciebie, ja robię w formie takiej papki. Czasem robię też z żelem ale nie ma takiego fajnego uczucia nawilżenie olejkiem.


No to wypróbuję z tym olejkiem arganowym, skoro mówicie że są fajne efekty. Ogólnie przy walce z cellulitem ruch i zdrowa dieta to podstawa
 

saraaaa

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2014
Posty
105
Punkty reakcji
1
wiadomo ćwiczenia i dieta to numer jeden ale kosmetyki też wspomagają. Jako podstawa raczej nie dadzą nic ale jako uzupełnienie jak najbardziej, Ok , napisz jak wrażenia po olejku :)
 

luna40

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2014
Posty
164
Punkty reakcji
0
Zgadzam się z Toba ćwiczenia i dieta to podstawa w ujędnieniu ciała, przyda się także balsam na ujednienie skkóry moją właśnie szeroki wybór w Ziko dermo, pracują tam dermokonsultantki które potrafią nieźle doradzić. Polecam
 
O

oladobak

Guest
myślę, że jednak ćwiczenia będą najlepsze, jeśli chodzi o uda, to przysiady chyba sa super ;)
 
Do góry