Nick Vujicic człowiek, który dokonuje rzeczy "niemożliwych" będzie w Polsce.

W

wiki9969

Guest
Kojarzycie Nicka Vujicica? Jest to mężczyzna, który urodził się bez rąk i bez nóg. Na początku wszyscy myśleli, że on nie poradzi sobie w samodzielnym życiu, jednak Nick postanowił wszystkim udowodnić, że pomimo braku kończyn jest w stanie samodzielnie funkcjonować. Ukończył studia, otworzył firmy, założył rodzinę. W kwietniu przyjedzie do Polski, by udowodnić słuchaczom, że nie ma rzeczy niemożliwych, a jedynie co nas ogranicza to tylko nasza wyobraźnia. Czy wśród Was jest ktoś kto wybiera się na spotkanie z Nickiem? :)

knowing-god-by-nick-vujicic-2012-10-16-111650-63.jpg
 

LAuraSZ

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2015
Posty
13
Punkty reakcji
0
niesamowita historia. W dodatku facet ma niesamowity dystans do siebie... obyśmy wszyscy tak umieli :)
 

bambino13

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
Sympatyczny facet. Mnie się niestety nie uda być. Lubię, że ma takie 'normalne' podejście do swoich ograniczeń.
 
V

Vaffik

Guest
Gość jest dobry ale u Nas nad Wisełką (powinienem napisać u Was) to wcale nie inaczej. Oglądali Wy rodaki wczoraj TVP1 i Sprawę dla Reportera?
Prawie to samo! Osoba niewidoma studia skończyła! Ja uźwa dobrze widzę i słyszę i miałem z tym olbrzymi problem :)
Niepełnosprawni moim zdaniem powinni dostać miano PONADSPRAWNYCH i dożywotnie dofinansowanie z Rządu za swe czyny bo często bywa tak że człowiek patrzy na żywot i los takiego człowieka i z podziwu wyjść nie może.
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
Już widzę tę kolejkę za siegającą za Syberię i morze Beringa :)
 
W

wiki9969

Guest
Vaff, ale w dzisiejszych czasach wielu pełnoprawnych chce być niepełnosprawnymi.
Powody:
- renta
- krótszy czas pracy
- dłuższy urlop
- większe szanse na zatrudnienie

Choć z tym ostatnim punktem do końca nie mogę się zgodzić.

Więc z tymi dofinansowaniami nie przesadzaj. ;)
 
V

Vaffik

Guest
No nie da się ukryć że w Polsce rentę się KUPUJE a nie DOSTAJE...
I widzicie sami! O czym by człowiek w Polsce nie myślał, gdzie by nie kombinował by poprawić ten los choć by trochę to napotyka biurokrację i łapówkarstwo.
 
Do góry