Ambergold2

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
ponad 2 tysiace postępowań karnych, prawdziwy SKOK na kasę
 
V

Vaffik

Guest
Wiesz do czego to doprowadzi?
Kiedyś wspomniałem że z POlski zrobi się Grecja2 i trza wiać jak najszybciej. Jeszcze jeden takinumer jak Amber i SKOKi i Polacy będą kisić kasę w skarpetach pod poduszką! Ciekaw jestm jak zachowa się gospodarka kraju bez zdolności kredytowej! Tak, tak! Bank nie da bo nie będzie miał i tyle. Apokalipsa nadchodzi...
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
a wystarczyło trzymać pieniądze w banku, całe te dyrdymały o patriotyzmie i społecznych walorach SKOK to mydlenie oczu dla głupków i teraz niech płaczą.
ciekawe czy te głupki wiedzą na co szły pieniądze wyprowadzane ze skoków ? oczywiście poza najdroższymi garniturami i limuzynami ich szefa senatora
na finansowanie prawicowych gazetek, czy ktoś widział (ja widziałem) ile jest reklam SKOK w tych pisemkach, czy na pewno potrzebna jest taka ofensywa reklamowa ? guzik prawda, pieniążki się tak wyprowadza
a poza tym czy ktoś policzył ile rodzin polityków prawicowych pracuje w przeróżnych spółeczkach medialnych SKOK-ów, pierwsza z brzegu żona pana Ziobry
 
V

Vaffik

Guest
Herbatniczek napisał:
a wystarczyło trzymać pieniądze w banku
Święta Anielska. Od lat kisiłem w PKO BP i zero strat. Oczywiście nie raz byłem praktycznie wysmiewany bo ponoć debil jestem i nie potrafię inwestować. Patrz jak zainwestowali, ha , ha , ha :D
Mówiłem!! Praktycznie krzyczałem! Jak kredyt na chatę to tylko EURO lub PLN!! Nieeeee.... Ty jesteś debilllll..... a teraz mają debila i swoją Szwajcarię która wała tysiąclecia wyrąbała.
AmberGolda wywąchałem! Jakoś czułem w kościach że cos nie halo będzie. To za ślicznie wyglądało! No i dziś mamy! Szef Amber na florydzie się opala a w kiciu pewnie podstawka siedzi! Ciekaw jestem dlaczego tak z nienacka Pana z AmberGolda TV odwiedzić nie może? Bo go tam uźwa po prostu ni ma!
Ktoś go widział?????
Gdy będzie potrzebny to zadzwonią..., w samolota se wsiądzie, przyleci, "opłaty zrobi", zakajdankują, kawę postawią, w celę wpakują i ... se z TV pogada chwilę... Proste!
To samo SKOK! Robimy dym o nędzne miliony??
Przecież w tym kraju miliardami się operuje... :huh:

I myślisz że kogoś usadzą??
Ha,ha...
Ta! Stołek wyżej.

Dlatego nie chcę w tym nocniku inwestować jakiejkolwiek złotówki. 20lat będę się dorabiał i w jeden dzień wszystko stracę.
Po Polsce to mam taka nauczkę żę nawet na zachodzie instytucje krawaciarskie będę starał sie omijać.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
po prostu to wynikało z żądzy zysku, nie można mieć 2 % chciwość podpowiada miej 15

jestem za tym aby każdy kto się władował w te cudowne 15 czy 10 dostawał po d. moze się w końcu nauczy że cuda to w Biblii
 
V

Vaffik

Guest

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
chciwość i chciwość a potem pretensje do całego świata
 

AaronH

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2015
Posty
395
Punkty reakcji
4
vaffanculo napisał:
Ubaw po pachy w tym cyrku tzn. Polsce. Kto będzie trzeci? ZUS - pusty US - kuleje NFZ - wyczyszczone AmberGold - usprawiedliwione i zamiecione teraz SKOK ...
Skąd masz te informacje? Zaprawdę są sensacyjne.

Jak na razie to ZUS pusty nie jest, co jedynie zbyt zbiurokratyzowany,
US nie kuleje, bym powiedział za bardzo skuteczny bo ściga na prawdę każdego,
NFZ działa kiepsko, ale zapchały go armie emerytów spędzających każde popołudnie u lekarza,
AmberGold usprawiedliwione? Kto? Kiedy? Plichta wyszedł z więzienia? Nie słyszałem...
a SKOKi to owszem, dzieło jedynej prawej i sprawiedliwej strony politycznej tej ostoi moralności i najwyższej uczciwości.

Więc... skąd masz takie sensacyjne informacje?
 
Do góry