Filmy online - z jakich serwisów korzystacie?

V

Vaffik

Guest
Szukam serwisów w internecie w których znajdę filmowe nowości (2013,2014,2015) z lektorem PL i w rozdzielczości minimum 420p/720p.
Z jakich serwisów (bezpłatnych) online korzystacie najczęściej?
Pytam ... bo - pobrałem już chyba wszystko co można było... i zaczęło mi się nudzić....
:D
 

lukierroo

Guest
Dołączył
7 Marzec 2015
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja korzystam głównie z zalukaj.tv - darmowe filmy i seriale (czasami potrzebny dostęp do VIP jeśli chcesz oglądać bez ograniczeń) natomiast jest też kinoman.tv. O ile się nie mylę w pełni darmowy, nawet bez konieczności zakładania konta.
Według mnie dwa najlepsze portale z filmami :) POLECAM - korzystam na codzień.
 
V

Vaffik

Guest
Dlaczego?
Nie ma tu łamania prawa. Serwis w internecie istnije, ma swój regulamin, ma swoje jak by tam pozwolenia, nikt go nie wyłącza a "zareklamowanie" to chyba nie jest "jeszcze" karalne w POlsce, co? No chyba że coś mi umsknęło i nie jestem na czasie....
 
S

serwor

Guest
Masz racje łamania prawa przez tego kto oglada nie ma, ale czym ciszej tym lepiej bo jak za dużo w necie pisze sie o tych stronach to predzej czy pozniej je zlikwidują.
Bo my legalnie ogladamy tylko oni nielegalnie dają nam te filmy.




vaffanculo napisał:
ma swoje jak by tam pozwolenia,
Nie ma pozwoleń, serwis przewaznie jest nielegalny, ale my możemy to ogladac bez problemow legalnie.
Nawet Niemcy mogą bo u nich to tez legalne, sciaganie już nie.


Kiedys bardzo popularny na swiecie był serwis Megavideo było tam mnóstwo filmów i co?
Własciciel o mało nie został wydany do USA i w kazdym momencie może go to czekac.
 
V

Vaffik

Guest
serwor napisał:
je zlikwidują.
Polsaty, TVNy, wszystkie IPLE i podobne. Wiem cos na ten temat. Polsat ma nawet komórke do wyszukiwania takich serwisów. Wiem bo kuzynka pracuje w dziale obsługi. Wyłączność na emisję "The Walking Dead" spowodowła wyczyszczenie chomika.No cóż...
Telewizja walczy o widza w taki sposób że widz telewizji wcale nie ogląda.
 
S

serwor

Guest
vaffanculo napisał:
Polsaty, TVNy, wszystkie IPLE i podobne.
Tak, tutaj to legalne, tylko wszystko co lepsze płatne i nawet wsrod tych płatnych nie ma najnowszych filmów, a na tych hm..... mniej legalnych masz najnowsze hity, typu najnowszy Hobbit czy Miasto 44.
Chociaz Miasto 44 to nic wspaniałego akurat.




vaffanculo napisał:
Wyłączność na emisję "The Walking Dead" spowodowła wyczyszczenie chomika.
A ten serial oglada sie gdzies indziej niz na chomiku, w poniedzialek okolo 20 masz juz najnowszy odcinek z polskimi napisami, bez napisow jest już rano.
Ale to oczywiscie online i na 50 calowym TV raczej nie warto ogladac. Ja ogladam na 23 calowym monitorze i jest OK.


Jesli lubisz ten serial to możesz obejrzec sobie też Z Nation podobny do The Walking Dead .



http://www.filmweb.pl/serial/Z+Nation-2014-713334#
 
V

Vaffik

Guest
Bajera!
Dzięki serwor. Patrz, nawet nie wiedziałem że T.W.Dead ma konkurencję.
Już zacząłem "zasysanie"
Pivko
 
V

Vaffik

Guest
Serwor, nie wykopałeś gdzieś przypadkiem kiedyś "Z Nation" z lektorem we wszystkich odcinkach?
Kopię już drugi dzień i nic. Wszędzie napisy...
 
S

serwor

Guest
Raczej nie znajdziesz, chyba nigdy nie było go w polskojezycznej telewizji.
 
V

Vaffik

Guest
Wszystko co polsko-języczne na YT już oglądałem :)
a o iptaku nic nie słyszałeeeemmm....
zerknę zaraz
 

fjany134

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2015
Posty
10
Punkty reakcji
0
cda.pl - bezplatnie,naprawde ogrom jest tam roznorakich filmow,nie potrzeba sie rejestrowac podawac nr.telefonu i innych szajsow!trudno znalezc w miare znany film ktory nie trafil jeszcze na cda!polecam :D
 

anneyxa

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2015
Posty
21
Punkty reakcji
2
kinoman.tv, jakoś się przyzwyczaiłam ;) dużo reklam ale jak masz adblocka to jest ok.
 
W

winylowy

Guest
zalukaj, cda, seriale na cucirca (nie ma po polsku, wiec dla znajacych angielski). Ale z tymi prawami na chomiku to tez dobre. ile juz mi pousuwali, bo prawa to tragedia. a najlepsze ze stacjami typu polast jest to, ze oni nie maja niektorcyh rzeczy, a na yt nie pozwalaja (moja kobieta swojego czasu chciala obejrzec pierwsza czy 2 edycje Tanca z Gwiazdami i nie mogla znalezc nigdzie)
 
Do góry