Żywienie psów.

monaBETHA

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
379
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Wrocław
Nie byłam na tym szkoleniu, ale jak masz środki i chęci to na pewno warto. Hodowla psów jak i każdy inny biznes wymaga przygotowania.
 
V

Vaffik

Guest
Nie warto. Za 189zł + dojazd na szkolenie kupisz dwie, trzy dobre książki w tym temacie. Książka da Ci 1.000.000 razy więcej informacji jak ten kurs.
 

Papiernik

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2010
Posty
189
Punkty reakcji
2
Zupełnie się nie zgodzę. Książka nigdy nie da Ci tego co praktyka i bezpośrednia rozmowa ze specjalistami. Jak masz możliwość udać się na takie szkolenie nie wahaj się!
 

nutria

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2013
Posty
107
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Słupsk

monaBETHA

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
379
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Wrocław
Na stronie mają informacje o specjalistach którzy prowadzą ten kurs. Widać, że to nie są przypadkowi ludzie. Warto na pewno skorzystać z ich wiedzy.
 

Desdemona

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2015
Posty
59
Punkty reakcji
3
Wiek
36
Kurs pod warunkiem, że z wykwalifikowanymi ludźmi jest dobry. Jednak ja na Twoim miejscu zaczęłabym od wizyty w hodowli z wieloletnim doświadczeniem. Hodowca z prawdziwego zdarzenia chętnie udzieli odpowiedzi na pytania o żywienie, pielęgnację, charakter rasy, itp.
 
T

TomkaJanka

Guest
Jestem za. Wycieczka do hodowli nie byłaby złym pomysłem. Tacy hodowca często mają więcej do zaoferowania, jeśli chodzi o wiedzę, niż wyuczeni specjaliści, którzy często nie mają kontaktu z danym typem działalności ;)
 

Desdemona

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2015
Posty
59
Punkty reakcji
3
Wiek
36
Z obserwacji znajomych wiem, że hodowcy od których bierze się szczeniaki często chcą mieć wgląd w ich dalsze losy i często ujmują taki punkt w umowie sprzedaży. Zawsze można liczyć na ukierunkowanie pod względem żywienia, zdrowia czy wystaw w których psiak będzie uczestniczył, bo rozumiem, że mowa była o hodowli z prawdziwego zdarzenia z papierami, a nie pseudohodowli. Osobiście sama zastanawiałam się kiedyś nad hodowlą psów i jest to moje odległe marzenie, które mam nadzieję spełni się na jakimś etapie mojego życia.
 

kasiaamol

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
111
Punkty reakcji
0
Czym karmicie swoje zwierzaki? Mam psiaka od nie dawna, chciałabym żeby jak najzdrowiej sie odżywiał. Myślałam nad karmami Naturea, maja i sucha i mokra karmę. Ktoś zna?
 

scandal

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2007
Posty
271
Punkty reakcji
1
Wiek
43
Mój psiak w tej chwili testuje suchą karmę Purina Pro Plan i muszę powiedzieć, że jest wniebozwięta. Mam wrażenie, że ma więcej energii, karma jej smakuje, naet sierść nabrała blasku:)
 

izasun

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2013
Posty
61
Punkty reakcji
0
Ja swojemu kupuję karmy suchą Naturea - mój bardzo wybredny psiak ją uwielbia, jest super, granulki są ok, nie za tłuste, ładnie pachną, skład jest bardzo dobry, samo mięsko. Co najważniejsze psiak czuje się po niej bardzo dobrze i zdrowo wygląda, jest pełen sił:)
 

Karolina Koniecko

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2016
Posty
18
Punkty reakcji
0
karma Doctor Dog jest bardzo dobra, naturalna, mojemu psu bardzo smakuje, zamawiam z ich strony internetowej
 

Toola

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
216
Punkty reakcji
2
Moje psiaki jedzą IAMS, kupuję w Auchanie. Dobry skład jak za tą cenę, ok. 30% mięska i co ważne im smakuje. Dostęp do suchej karmy mają zawsze, codziennie bądź co dwa dni dostają coś ugotowanego. Czasami przekąski, kość, narzekać nie mogą :)
 

izasun

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2013
Posty
61
Punkty reakcji
0
Ja ostatnio przerzuciłam się na karmę bezglutenową Kingsmoor, maluch się zajada, a jest ona na bazie naturalnych składników. Trzeba tylko pamiętać że taka zmiana karmy musi nastąpić stopniowo, to jest tak jak z dieta u dorosłych - małymi krokami do celu;)
 

malwa1990

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2017
Posty
106
Punkty reakcji
0
U nas też psiaki dostają bezglutenową karmę z Bozity :) Długo szukaliśmy ich ulubionej karmy aż w końcu dotarliśmy do celu :) Zauważyłam, że tę z kawałkami kurczaka w galarecie zajadają się najchętniej :)
 

Fantyla

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2015
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja jednak jestem zwolenniczką suchej karmy. Tak zresztą doradził nam weterynarz. Mamy szczeniaka, więc to też trochę inne zasady karmienia. Na ten moment wybraliśmy purina pro plan Piesek rośnie, jest zdrowy i bardzo energiczny.
 

Nicola

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2018
Posty
78
Punkty reakcji
0
Jakie czasy takie zwierzęta :) a napisalam tak bo alergia jest na porządku dziennym u ludzi to nie dziwne , że i zwierzęta to dotyka. Mój kot jest uczulony na zboża, które są w saszetkach typu whiskas... niestety trzeba bylo prześć c na karmę hipoalergiczną tak polecił mi mój wet z przychodni w Chorzowie na Gałeczki - po zrobieniu badania krwi kotka i wyszła duża alergia. Jest droższa ale wydaje mi się, że bardziej wartościowa.
 
Do góry