Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Żywienie psów.

żywienie psów hodowla szkolenie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#21 malwa1990

malwa1990

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 106 postów

Napisano 06 wrzesień 2018 - 17:08

No może i droższa ale na pewno zdrowsza. Po co truć naszych pupili. My bardzo szybko zrezygnowaliśmy z marketowych karm. Jak teraz porównuję ich skład do Bozity to aż nie chce mi się wierzyć, że kiedyś podawałam swoim psiakom te "śmieci"

• 0

#22 Kasia1985Kasia

Kasia1985Kasia

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 58 postów

Napisano 10 wrzesień 2018 - 20:45

Ja mam też takie samo zdanie jak koleżanki wyżej. Ja dawałam mojemyu psu te karmy ze sklepowych i dopiero po czasię dowiedziałam się co w tym jest na prawdę. Teraz od keidy zmieniłam weta na przychodnie we Wrocku na Osadniczej 12 i chodzimy też tam do naszego stomatologa dla czworonogów.
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#23 barrys

barrys

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 72 postów

Napisano 06 listopad 2018 - 14:10

Nie polecam kupowania psu najtańszej karmy.... Pies to członek rodziny tak wiec jeśli sami odżywiamy się zdrowo to lepiej jest zdrowo karmić równiez i psa.... Kilka dobrych firm to na pewno

Eukanuba

Dolina Noteci

Czy Royal Canin

A na pewno nie pedigree czy inne marketowe karmy ( polecam wczytać się w skład karmy, ktora pomimo wcale nie tak niskiej ceny nie jest taka dobra jak się reklamuje, jasne,ze psu moze smakować ale to dlatego,ze jest to dla niego fast food).

Użytkownik B_S_ edytował ten post 07 listopad 2018 - 05:20

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: żywienie psów, hodowla, szkolenie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0