Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Laktator- jaki?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 kornelka87

kornelka87

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 146 postów

Napisano 10 marzec 2015 - 21:14

Hej,

Chcę zakupić laktator, ale nie wiem jaki wybrać- ręczny czy elektryczny- ktory jest lepszy? Jakie są plusy i minusy obu laktatorow? Czym sie sugerowac i na co zwrocic uwage? Bede bardzo wdzieczna za odpowiedzi :)

• 0

#2 SzewczeN

SzewczeN

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 10 marzec 2015 - 21:37

sosrodzice.pl/jak-wybrac-laktator/

Tutaj masz wyjaśnione, zjedź niżej :)

• 0

#3 Guest_ItaliaAmore_*

Guest_ItaliaAmore_*
  • Goście

Napisano 11 marzec 2015 - 11:36

ja mialam ręczny, ale koleżanka chwaliła elektryczny, mnie za bardzo ciągnął i zwyczajnie bolało, w ręcznym sama decyduje o wszystkim, co kto woli i zaleznie jakie ma potrzeby, u mnie ręczny byl okej

• 0

#4 kornelka87

kornelka87

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 146 postów

Napisano 11 marzec 2015 - 13:13

dzieki za link, przeczytalam artykul i opinie, ale moze ktos jeszcze wypowie sie tutaj? Italia Amore- jaki mialas? chyba wolalabym bardziej ręczny laktator niz elektryczny

• 0

#5 Guest_jessi_ca_*

Guest_jessi_ca_*
  • Goście

Napisano 12 marzec 2015 - 16:28

my mielismy ręczny, jakos nie ciagnelo mnie do zakupu elektrycznego... kupilismy taki z akuku i bylam zadowolona. dobrze odciagal mleko, dobrze zasysal, ale nie sprawial mi bolu przy tym, a tego sie obawialam. ogolnie byl poreczny i nie za drogi.

• 0

#6 kornelka87

kornelka87

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 146 postów

Napisano 07 kwiecień 2015 - 20:53

my mielismy ręczny, jakos nie ciagnelo mnie do zakupu elektrycznego... kupilismy taki z akuku i bylam zadowolona. dobrze odciagal mleko, dobrze zasysal, ale nie sprawial mi bolu przy tym, a tego sie obawialam. ogolnie byl poreczny i nie za drogi.

a ile kosztowal ten twoj laktator z akuku? bo nie ukrywam, ze cena jest dosc istotna w tej kwestii

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 Guest_jessi_ca_*

Guest_jessi_ca_*
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2015 - 00:03

kornelka87- placilam za niego niecale 50 zl. to nie jest duza kwota, a naprawde warto miec go w domu :) na elektryzny bylo mi szkoda kasy, no i nie wiedzialam czy bedzie mi odpowiadac taki sprzet, a ten z akuku mial dobre opinie i stwierdzilam zesprobuje :)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#8 jolka100

jolka100

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów

Napisano 30 czerwiec 2016 - 13:39

Laktator-LAKTA-PLUS-LTR6-produkty-opis1.Ja używałam takiego i byłam bardzo zadowolona.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0