Dotacje na biznes w internecie

S

szyszana

Guest
Mam dosyć oryginalny pomysł na biznes w internecie, ale wymaga on na start kwoty, której prędko posiadać nie będę.
Szukałem informacji o kasie z UE, ale nie widzę, aby dalej były wspierane projekty internetowe. Czego można się teraz konkretnie spodziewać? Będą jeszcze przyznawane środki na strony?
 

maczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2014
Posty
190
Punkty reakcji
0
Możesz próbować szukać prywatnie inwestora - opcje są różne. Masz anioły biznesu, ale są też tanie pożyczki, albo nawet bez oprocentowania, o ile chodzi o biznes.
W ramach UE nie ma planów finansowania kolejnych inwestycji w internet, a przynajmniej nie słyszałem o takich. Te wszystkie pieniądze, które poszły w poprzednich latach były po prostu zmarnowane.
 
S

szyszana

Guest
Prywatnie? Mnóstwo ogłoszeń wystawiłem w sieci - również na forach i nikt się nie zainteresował. Mam wrażenie, że ludzie takimi tematami już kompletnie się nie interesują. Pożyczka nie wchodzi w grę, bo jeśli nie wyjdzie to mogę się władować w problemy. Wiem, że zawsze inwestycja to ryzyko, ale jestem po prostu za bardzo cykorem pod coś takiego.
 

maczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2014
Posty
190
Punkty reakcji
0
Zobacz - http://bazarstron.pl/?q=plMasz tam dział dla sprzedających. Musisz bardzo dokładnie opisać projekt, umieścić w tym wszystkim jak najwięcej konkretów i powinno być ok. Dwóch inwestorów w ten sposób znalazłem. W obydwy przypadkach bez żadnych problemów udało się dojść do rentowności. Ale kluczowa jakość pomysłu i jego opis.
 
S

szyszana

Guest
A można wiedzieć o jakich biznesach dokładnie mówisz, tj. jaka jest ich tematyka?
I jaki procent udziałów w biznesie pozostał Twój? Oczywiście zgłoszę się - wygląda to sensownie.
 

maczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2014
Posty
190
Punkty reakcji
0
Nie mogę podać szczegółów na ten temat - strony w tematyce okołobiznesowej, ale już rozwinięte i zarabiające.
A wszystko również zaczynało się od całkowitego zera. W tym momencie wszystko jest w najlepszym porządku.
 
S

szyszana

Guest
Złożyłem wszystkie papiery. Po godzinie zgłosiła się do nas jakaś babka z serwisu, trochę rozmawialiśmy, bardzo konkretnie.
Twierdzi, że projekt jest bardzo ciekawy i powinien mieć zainteresowanie, ale czy faktycznie tak będzie to się dopiero przekonamy.
Na razie nie mają dla mnie inwestora, ale twierdzą, że kilka sporych firm powinno to poważnie zainteresować.
 
Do góry