Pierwsza randka!

E

Elen

Guest
A to zalezy Asiu, gdzie ktos mieszka i co ktos lubi. Zalezy od upodoban, charakterow, wieku, fantazji oraz zasobnosci portfela. Przewaznie na pierwsza randke zaprasza mezczyzna i to on wybiera miejsce, choc jesli zna gust kobiety, to moze sie przychylic do jej oczekiwan, zeby zrobic przyjemnosc. Czasy sie zmieniaja i rownie dobrze randke moze zaplanowac kobieta, zapraszajac mezczyzne do np swojej ulubionej kawiarni, albo na spacer, a potem do domu na deser. Ile osob, tyle upodoban. Jedno pewne- na randce ma byc milo i intymnie, wiec przyda sie pobyc sam na sam choc przez chwilke. Kwiaty dla kobiety mile widziane, dzentelmenskie zasady zawsze w cenie. ** Pamietam taka randke- za czasow licealnych- pojechalam z chlopakiem wieczorem na pyszny deser, a pozniej samochodem wjechalismy na pewna gore i podziwialismy widok miasta noca. Nad nami letnie niebo pelne gwiazd, bylo bardzo romantycznie. :)
 

EwelinaB007

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2015
Posty
8
Punkty reakcji
0
Jesli jesteś z Dolnego Śląska to mogę Ci polecić idealna restauracje na pierwsza rankę :) Obok zabytkowego Wrocławskiego Rynku, piekny wystrój (podsyłam foto), fajna muzyka (często na żywo) i wykwintne dania z kuchni francuskiej i śródziemnomorskiej - mięsne jak i wege. Pod papugami w moim mniemaniu jest bardzo romantycznie i przez aurę panującą w tym miejscu mozna się zakochać :)
 

baszka_ka

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2015
Posty
10
Punkty reakcji
0
Nie wybrałabym się na pierwszą randkę do restauracji. Kiedy się stresuję mam dwie lewe ręce i raczej niezrobiłabym dobrego wrażenia usmarowana jedzeniem. Poszłabym do kawiarni na herbatę lub piwo, na krótki spacer.
 

Merila

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2015
Posty
13
Punkty reakcji
0
Miejsce nie jest w sumie takie ważne, ważne, żeby było fajnie;) ja na pierwszej randce byłam w fajnej knajpce, w Strudel Factory w Warszawie, w sumie nie był to jeszcze taka oficjalna randka, bardziej przyjacielskie spotkanie, ale że od tego się zaczęło, więc uznaję je za randkę;D od tego czasu mam sentyment do tego miejsca i lubię do niego wracać, bo mają dobre jedzenie i fajny klimat, strudla mogłabym jeść cały czas, szczególnie, że jest tyle kombinacji smakowych;)
 

Rakuzanka

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2013
Posty
64
Punkty reakcji
1
nie ważne gdzie, ważne z kim. Bo po co komu nieudana randka w 5*restauracji...? :(
 

orbite

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2015
Posty
84
Punkty reakcji
2
Miasto
Warszawa
W Warszawie mogę polecić Paula na pierwszą randkę.Dobra lokalizacja (ścisłe centrum), mozna zjeść elegancki i bardzo smaczny posiłek w dobrej cenie, oprócz tego mają świetne soki, desery i wnętrze. Plus lokalizacja daje dużo alternatyw na "co potem" ;)
 
Do góry