Kontrola wytrysku

SeeYouSoon

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Pewnie wielu z was słyszało kiedyś o kontroli wytrysku. Spotkałem się nawet z ebookiem za 100zł. Ostatnio na YT znalazłem kanał, na którym koleś, co czwartek, wrzuca filmiki na ten temat - za darmo. Co o tym myślicie? Wpiszcie sobie na YouTube kontrola wytrysku, to wam znajdzie.
 
E

Elen

Guest
Mowisz o tym? "tantra seksualna- uwodzenie kobiet" by Frywolny? Coz, ponoc tak mozna, tantrycy sobie chwala. Ale na ten temat, to powinni sie raczej wypowiedziec praktykujacy mezczyzni, a nie ja. ;) Cyt. "Kiedy nauczyłem się jak mieć orgazm bez wytrysku to moje relacje z kobietami weszły na zupełnie wyższy poziom."
 

januszkarp

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Chodzi Ci o coś na opóźnienie wytrsysku? To powiem Ci,że te wszystkie reklamowane ćwiczenia są do kitu. Próbowałem kilku ale na nic. Nadal nie potrafiłem kończyć w czasie kiedy chciałem. Próbowałem różnych środków. Najskuteczniejsze okazały się husteczki orgasm control. Zawierają środek, który trochę znieczula Ci powierzchnie tak wieć móżesz dłużej się bzykać.
Coś na kształt prezerwatyw wydłużających wytrysk ale wiadomo,że bez gumy lepiej.
 
G

Georginia40

Guest
husteczki :) ? Chyba chusteczki się pisze.

A czym one są nasączone? Takim samym preparatem jak te prezerwatywy np durex preforma?

To się jakoś wciera w członka ?
 

januszkarp

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Oj nie czepiaj się gramatyki. Literówa i tyle.
Są nasączone mniej więcej czymś takim co durex ale wiadomo,ze bez gumy jest znacznie przyjemniej. Sam nie przepadam za robieniem tego w prezerwatywie, zresztą laska bierze tabsy antykoncepcyjne to co za problem.
Wcierasz jakieś 15 minut wczesniej w członka. Dzięki temu lepiej się kontrolujesz.
 
M

Mroczkowa

Guest
A gdzie można kupić te chusteczki?
Przyznaję,że mój mąż od jakiegoś czasu ma tego rodzaju problemy .Nie wiem czemu tak się stało. Na początku było ok, nawet podobało mi się to,że tak go podniecam ( schudłąm w ostatnim czasie). Ale teraz jest to juz bardzo irytujące kiedy nie możemy normalnie tego zrobić bo on tak szybko kończy.
 
Do góry