Forumowisko.pl na sprzedaż?

xlesiu80

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Miasto
Toruń
Forumowisko.pl jest wystawione na sprzedaż?
allegro.pl/forumowisko-pl-najstarsze-polskie-forum-for-sale-i5146882657.html
 

Attachments

  • Untitled-1.png
    Untitled-1.png
    47,3 KB · Wyświetleń: 12
M

Mother Russia

Guest
Już 810zł ktoś za ten badziew dał, będzie pięknie. :D
 
S

serwor

Guest
Jest juz ponad 2000 zl.
Ale by były jaja gdyby Anioł to odkupił.
Tylko za ułamek tego co sam dostał .
 
W

wiki9969

Guest
Pincerka napisał:
Nic nam na ten temat nie wiadomo.
Dostałam nawet maila,że forumowisko jest wystawione na sprzedaż :p
Chyba nie jestem na bieżąco w temacie.

Czyżby Twoja posadka moderatorka była zagrożona? :crazy:Dlaczego pytasz? Chcesz ją zająć? :crazy:

Jak coś to mamy jeszcze wolne miejsca, więc możesz do mnie dołączyć. :crazy:
 
S

Spamerski

Guest
pilnujemy, aby na forum nie wdarł się spam
Normalnie wkleiłbym odpowiedni obrazek, ale żeby nie narażać się na bana, to napiszę: Thug Life :crazy:

Ponadto wdrożyliśmy wiele dedykowanych rozwiązań: system nagród
Coś mnie ominęło? :crazy:


serwor napisał:
Jest juz ponad 2000 zl.
Ale by były jaja gdyby Anioł to odkupił.
Tylko za ułamek tego co sam dostał .
Pytanie, czy angel rzeczywiście forum sprzedał. W 2012 roku forumowisko ponoć generowało miesięcznie przychód w wysokości 10000 - 15000 zł (takie dane były podane na aukcji). Załóżmy więc, że roczny zysk wynosił 170 000 zł. Forum było wystawione od 350 000 zł. Obecnie jest sprzedawane po dwóch latach, więc wydaje się, że taki przychód jest realny. Niemniej jednak wątpię, aby osoba fizyczna wyłożyła tyle kasy na forum. Trzeba też pamiętać, że pierwsza aukcja zakończyła się na 120 000 zł poprzez wycofanie licytujących. Wydaje się, że już wtedy forum realnie było warte ok. 180 000 zł. Angelowi więc nie opłacałoby się sprzedawać za taką cenę forum, skoro roczny przychód był wyższy.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Max to tak na prawdę Angel, Ja to Fray, Wiki to Kapciuszek, Macan to Brave a Brave to Qon.

Udało Ci się.

Zdekonspirowałaś nas :(
 
W

wiki9969

Guest
Gressil napisał:
Max to tak na prawdę Angel, Ja to Fray, Wiki to Kapciuszek, Macan to Brave a Brave to Qon.

Udało Ci się.

Zdekonspirowałaś nas :(
Wujek Spami zmienił płeć? :huh:
 
S

serwor

Guest
Spamerski napisał:
Pytanie, czy angel rzeczywiście forum sprzedał. W 2012 roku forumowisko ponoć generowało miesięcznie przychód w wysokości 10000 - 15000 zł (takie dane były podane na aukcji). Załóżmy więc, że roczny zysk wynosił 170 000 zł.
Nie wierze w takie zyski. Na dodatek cały czas mamy kryzys.
Na tą chwilę dają 25 tys na aukcji.


Cena minimalna nie osiągnięta.
 
S

Spamerski

Guest
Wg mnie takie zyski są realne. Skoro na blogach można zarabiać niemal 10 tys. zł, to tym bardziej na forum.

Przez dwa ostatnie lata (w 2012 i 2013 r.) zarobiłem na moich blogach łącznie po ok. 110 000 PLN brutto. Mogę więc z całą odpowiedzialnością powiedzieć — na prowadzeniu blogów można zarabiać miesięcznie po ponad 9 000 PLN brutto. Wprawdzie moje brutto jest czymś nieco innym, niż brutto dla pracowników będących zatrudnionych na umowę o pracę (bo prowadzę działalność gospodarczą i wystawiam faktury VAT), to jednak powinno to Wam dawać jakąś orientację w temacie.
http://zarabianie-na-blogu.pl/ile-mozna-zarobic-blogu/

Tutaj chodzi o coś innego. Czy ktoś zainwestuje 350 tys. zł w forum. Przy zyskach 15 tys. zł miesięcznie zwróciłoby się ono po dwóch latach. Ale branża jest niepewna i z roku na roku (takie odnoszę wrażenie, nie mam dostępu do statystyk) na forum coraz mniej się dzieje. Ponadto to forum ogólnotematyczne, a to w dzisiejszych czasach raczej minus. Większość nowych użytkowników traktuje to forum niczym zapytaj - po napisaniu tematu i uzyskaniu odpowiedzi znika. W każdym razie im lepszy inwestor kupi forum, tym lepiej dla nas, dlatego nie mam zamiaru prowadzić tutaj czarnego PR. Problem z mniejszą aktywnością na forach wydaje się dotykać większość tego typu stron, o ile nie wszystkie.

Gressil napisał:
Max to tak na prawdę Angel, Ja to Fray, Wiki to Kapciuszek, Macan to Brave a Brave to Qon.

Udało Ci się.

Zdekonspirowałaś nas :(
Nick "Max" ma trzy litery, "Angel" piąć, a to daje 8.
Twój nick ma osiem liter, a "Fray" cztery, to daje 12.
"Macan" - 5, "Brave" - 5 - 10.
"Brave" - 5, Qon - 3 - 8.
W sumie to daje 38. 38 podzielone przez 3 daje 12.6666666667. Mamy więc 12 i 3 razy 666, a na samym końcu 7.
Wniosek:
eye_reasonably_small_400x400.jpg
[

A tak poważnie. Nie twierdzę, że angel nie sprzedał forum, ale zwracam tylko uwagę, że mogło tak być.



wiki9969 napisał:
Wujek Spami zmienił płeć?

Wydało się :crazy:
 

Kapciuszek

niepoprawna optymistka.
VIP
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
5 363
Punkty reakcji
78
Miasto
kraina baśni
Spamerski napisał:
Max to tak na prawdę Angel, Ja to Fray, Wiki to Kapciuszek, Macan to Brave a Brave to Qon.

Udało Ci się.

Zdekonspirowałaś nas :(
Nick "Max" ma trzy litery, "Angel" piąć, a to daje 8.
Twój nick ma osiem liter, a "Fray" cztery, to daje 12.
"Macan" - 5, "Brave" - 5 - 10.
"Brave" - 5, Qon - 3 - 8.
W sumie to daje 38. 38 podzielone przez 3 daje 12.6666666667. Mamy więc 12 i 3 razy 666, a na samym końcu 7.
Wniosek:
eye_reasonably_small_400x400.jpg
[

A tak poważnie. Nie twierdzę, że angel nie sprzedał forum, ale zwracam tylko uwagę, że mogło tak być.
czuję się pominięta.
 
W

wiki9969

Guest
Ja też. :( Spamerski dyskryminuje kobiety!






Z wyjątkiem Azjatek. :crazy:
 
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
2 118
Punkty reakcji
297
wiki9969 napisał:
Ja też. :( Spamerski dyskryminuje kobiety!






Z wyjątkiem Azjatek. :crazy:
Nie prawda bo Spamerski kocha mnie :crazy:
A ja nie jestem Azjatką :szuka:
 
W

wiki9969

Guest
Gressil napisał:
czuję się pominięta.
Wiem co czujesz :(
Nie jesteś piękną długonogą Azjatką. Przyzwyczaj się do takiego traktowania. :szuka:

Poza tym Ciebie uwzględnił, tylko pomylił się w leczeniu liter w Twoim nicku. Wychodzi więc na to, że prawnik powinien jedynie umieć liczyć pieniądze. :crazy:
 
S

Spamerski

Guest
wiki9969 napisał:
Poza tym Ciebie uwzględnił, tylko pomylił się w leczeniu liter w Twoim nicku. Wychodzi więc na to, że prawnik powinien jedynie umieć liczyć pieniądze.

Od liczenia mam księgowe :crazy: Ja specjalizuję się w wydawaniu :crazy:
 
W

wiki9969

Guest
Spamerski napisał:
Poza tym Ciebie uwzględnił, tylko pomylił się w leczeniu liter w Twoim nicku. Wychodzi więc na to, że prawnik powinien jedynie umieć liczyć pieniądze.

Od liczenia mam księgowe :crazy: Ja specjalizuję się w wydawaniu :crazy:
Skoro tak to kup forum i siebie razem z nim. :szuka:
To będzie interes Twojego życia. :crazy:
 
Do góry