Opryszczka wargowa a opryszczka narządów płciowych

kwiatkowaaa

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2007
Posty
26
Punkty reakcji
0
Mam opryszczkę na ustach i dwa dni temu uprawiałam seks francuski ze swoim chłopakiem, a później doszło do stosunku. Pęcherzyki na opryszczce nie były popękane i był to drugi dzień jej trwania. Czy istnieje duże ryzyko, że mogliśmy się zaraźić opryszczką narządów płciowych? Wiem że pełno jest stron na internecie na ten temat, chciałabym się jednak dowiedzieć czy to że pęcherzyki nie były popękane i były raczej w początkowej fazie rozwoju zmniejsza szanse na zarażenie się tą chorobą.Pytam dlatego że przeczytałam iż to właśnie w pęcherzykach znajduję się najbardziej szkodliwa surowica. Czy ginekolog jest w stanie rozpoznać to po 3 tygodniach? Czy może mnie skierować na jakieś dodatkowe badania? Proszę podarować sobie komentarze jak nieodpowiedzialne to było, bo zdaję sobie z tego sprawę , szkoda tylko że nie pomyślałam o tym przed tym wszystkim.
Chodzę przez to struta bardzo i zależało by mi na fachowej wypowiedzi, z góry dziękuje
 

ronia31

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2015
Posty
15
Punkty reakcji
2
Nie sądzę abyś go przeniosła, kiedyś czytałam że to inny wirus powoduje oprychę na ustach a inny na narządach płciowych.
 
Do góry