Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

szukam dobrego translatora

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 JoannaMila

JoannaMila

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 165 postów

Napisano 18 luty 2015 - 12:08

Szukam dobrego i bezpłatnego translatora polsko angielskiego. Niestety translator google nie zdał egzaminu więc szukam jakiegoś lepszego. Może wy znacie jakiś dobry polsko- angielski translator.
  • 0

#2 princess_r

princess_r

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 65 postów

Napisano 18 luty 2015 - 13:38

Jak chcesz cokolwiek napisać to raczej nie polecam korzystania z jakichkolwiek translatorów, bo tylko zrobisz z siebie pośmiewisko. Do tłumaczenia pojedynczych słówek czy zwrotów jeszcze się one nadają, jednak z całymi zdaniami czy dłuższymi wypowiedziami kompletnie sobie nie radzą. Lepiej napisz do kogoś i poproś o pomoc.

• 0

#3 Gressil

Gressil

Forumator

• Administrator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5674 postów

Napisano 01 marzec 2015 - 22:44

Jak korzystać z translatora to tylko wtedy kiedy znasz jako-tako język i jesteś w stanie zdiagnozować czy czegoś nie pokasznił. Inaczej może być niewesoło... Google Translate jest chyba najlepszym translatorem z jakim miałem styczność. Ew. można sobie pomagać "megasłownikiem".

• 0

#4 SzewczeN

SzewczeN

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 10 marzec 2015 - 14:46

JoannaMila, 

Niestety muszę Cię zaskoczyć, ale google translator ostatnimi czasy został bardzo poprawiony ze względu na konkurencje innych programów tłumaczących.

Sprawdziłem to i muszę przyznać jest "prawie" idealny, sprawdź sama. W 85 % tłumaczy poprawnie zdania.

Użytkownik SzewczeN edytował ten post 10 marzec 2015 - 14:46

• 0

#5 Guest_Vaffik_*

Guest_Vaffik_*
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2015 - 07:53

Sprawdziłem to i muszę przyznać jest "prawie" idealny, sprawdź sama. W 85 % tłumaczy poprawnie zdania
Tak, jest ale gdy się języka obcego w ogóle nie zna. Tak się składa że ostatnio szukałem w niemczech samochodu. Pisałem maile do róznych komisów. Język znam od 30lat bo mieszkałem tam za dzieciaka i chodziłem do szkoły. Chciałem się wspomóc po latach i sprawdzić błędy. Według translate.google.pl całe moje wpisy to był jeden wielki błąd!  Ta usługa to jakiś skecz!

Google ładnie przetłumaczy: jechać, spawać  ale spawałem gdy jechałem nie przejdzie mu łatwo.

Dla mnie google to najgorsze co może istnieć i wiem sporo bo właśnie uczę się j. francuskiego. Wszystko to co mam na kursie tłumaczone przez francuzów - nie pokłada się w niczym z google!

W niczym!

• 0

#6 inherentny

inherentny

Geniu Loci

• Użytkownik
  • PipPip
  • 270 postów

Napisano 02 sierpień 2015 - 19:20

Sprawdziłem to i muszę przyznać jest "prawie" idealny, sprawdź sama. W 85 % tłumaczy poprawnie zdania
Tak, jest ale gdy się języka obcego w ogóle nie zna. Tak się składa że ostatnio szukałem w niemczech samochodu. Pisałem maile do róznych komisów. Język znam od 30lat bo mieszkałem tam za dzieciaka i chodziłem do szkoły. Chciałem się wspomóc po latach i sprawdzić błędy. Według translate.google.pl całe moje wpisy to był jeden wielki błąd!  Ta usługa to jakiś skecz!

Google ładnie przetłumaczy: jechać, spawać  ale spawałem gdy jechałem nie przejdzie mu łatwo.

Dla mnie google to najgorsze co może istnieć i wiem sporo bo właśnie uczę się j. francuskiego. Wszystko to co mam na kursie tłumaczone przez francuzów - nie pokłada się w niczym z google!

W niczym!

Problemem translatora są przypadki/odmiana. Dlatego z angielskim radzi sobie relatywnie dobrze, ale jak próbowałem coś tłumaczyć na niemiecki to tekst był pełen błędów.  Trzeba używać go z głową.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 Wolska

Wolska

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 29 maj 2016 - 08:36

Ciężko Ci będzie o lepszy translator niż google transalate

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#8 gerdoris

gerdoris

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 30 sierpień 2016 - 12:36

Jak dla mnie, jedyną osobą - interpreter będzie w stanie pomóc)

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0