Fiorda junior

D

Dobrawa

Guest
Mój synek ciągle miał problemy z gardłem. To nie kwestie nawet zapalenia, ale chrypa, chrząkanie i przy katarze jak oddychał buzią to ciągle pił, bo miał sucho w ustach. Nic przyjemnego ciągle podrażnione gardło. Magister w aptece dała mi malinowe tabletki do ssania Fiorda junior. Są naprawdę świetne, więc podrzucam. Może ktoś jeszcze je stosował i się wypowie. A może ktos ma te same problemy i śmiało może po nie sięgnąć. To suplement diety, więc bezpieczne. Są tez dla dorosłych.

pol_pm_FIORDA-JUNIOR-x-15-pastylek-o-smaku-malinowym-47421_1.jpg


Ulotka:
FIORDA JUNIOR powleka błonę śluzową gardła i krtani oraz łagodzi objawy jego podrażnienia. Korzystnie wpływa na pracę układu oddechowego i przyczynia się do wzmocnienia organizmu.
Działanie: Suplement diety charakteryzuje się wyjątkowym, malinowym smakiem. Stworzony specjalnie z myślą o dzieciach. Zawiera porost Islandzki, który stanowi źródło substancji śluzowatych. Wykazuje właściwości łagodzące śluzówkę gardła, krtani i strun głosowych. Koi podrażnione gardło i krtań. Pozytywnie oddziałuje na funkcjonowanie układu oddechowego. Laktoferyna jest naturalnym białkiem znajdującym się w mleku. Wzmacnia organizm. Lipa działa napotnie i przeciwgorączkowo. Wspomaga pracę układu immunologicznego.
Wskazania: Stosować u dzieci powyżej 4 roku życia w przypadku chrypki, drapania i suchości w gardle. Polecany szczególnie w okresie zwiększonej zachorowalności na przeziębienie i grypę.
Sposób użycia: Stosować doustnie do ssania w dawce wynoszącej 1-6 pastylek/24h. Preparat stosować u dzieci powyżej 4 roku życia i osób dorosłych.
 
Do góry