Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Ekologiczne ogrzewanie domu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
66 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#61 Guest_malgorzatakonik_*

Guest_malgorzatakonik_*
  • Goście

Napisano 23 październik 2016 - 13:29

ekologiczne to wiadomo, że gazowe. Zaden węgiel na pewno czy drewno. Gazowe ogrzewanie jest bezpieczne i z pewnością daje większe poczucie luksusu.

• 0

#62 gabipopko

gabipopko

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 23 październik 2016 - 17:50

zgadzam się, moim zdaniem najlepszym w ogóle rozwiązaniem są kotły kondensacyjne- ekologiczne i ekonomiczne zarazem.

• 0

#63 amurawska

amurawska

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 24 październik 2016 - 11:50

U mnie ogrzewane jest węglem. Mało to ekonomiczne i ekologiczne, a do tego nie tak prosto uporać się z surowcem. Gdybyśmy teraz zakładali ogrzewanie, z pewnością byłby to inny rodzaj. Pozdrawiam :)

• 0

#64 mimikra

mimikra

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 65 postów

Napisano 23 listopad 2016 - 12:45

My właśnie ogrzewamy na węgiel i chemy przejść na pellet, na pewno jest bardziej ekologicznie, nie ma wszędzie tego pyłu, jest czyściej, u nas jest z pyłem duży problem a remont garażu robimy i chcemy przy okazji problem kotłowni rozwiązać, tylko jaki pellet kupić?

• 0

#65 Guest_malgorzatakonik_*

Guest_malgorzatakonik_*
  • Goście

Napisano 23 listopad 2016 - 18:23

lepszy gaz, np lpg jak działka nie ma dostępu do gazu ziemnego. U mnie mąż jest specjalistą i wie na co należy zwrócić uwagę.

• 0

#66 Aro38

Aro38

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów

Napisano 18 luty 2018 - 19:04

akurat ogrzewanie na pellet mi odpowiada ponieważ pellet jest ogólnodostępny na każdym składzie można go zakupić jak również ze strony producenta epellety.pl

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#67 jesse_james

jesse_james

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 29 lipiec 2018 - 07:31

Ja też jestem za pelletem, no i tak się składa, że również zamawiam w epellety.pl :) Wcześniej zamawiałem u dystrybutora lokalnego, ale odkąd wprowadzili sklep internetowy to jest mi wygodniej, bo nie muszę się z nikim użerać. Dlaczego pellet? Bo jest pro-ekologiczny, przecież to czyste drewno, dodatkowo to akurat w pellecie Olimp to odpady poprodukcyjne - nie jest tak, że celowo ścinają drzewo na pellet... tylko w zasadzie robią odzysk, a ja to popieram i szanuję. Poza tym pellet wychodzi atrakcyjnie cenowo. Ktoś tam wyżej pisał, że gaz jest ekologiczny - z której strony? Najgorszy syf i największe niebezpieczeństwo! W życiu bym nie chciał ogrzewania gazowego.

Użytkownik jesse_james edytował ten post 29 lipiec 2018 - 07:32

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0