To już jest koniec...nie ma już nic :(

Status
Zamknięty.

vandames

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2010
Posty
22
Punkty reakcji
1
Na studia do Olsztyna przyjechałem z drugiego końca Polski.To był najpiękniejszy czas w moim życiu.Mam 24 lata, 5-ty rok studiów i mam teraz do napisania prace inż...poznaliśmy się na 1-ym roku i odrazu się w sobie zakochaliśmy.To była największa miłośc na świecie! Boże jak ja ją kocham :(
Była ze mną 3,5 roku.Przezyliśmy tyle wspaniałych chwil, przysięgaliśmy sobie że nigdy od siebie nie odejdziemy.Na 2 roku spróbowaliśmy narkotyków.Było tak wspaniale, te przygody, emocje...na początku wszystko było dobrze, wszystko pod kontrolą ale z biegiem czasu wszystko się popieprzyło :(((
pierwsze 3 lata mieszkaliśmy w akademiku, na ostatni rok przenieśliśmy sie na stancje - to był jeden z największych błedów...w akademiku ona miała swój pokój, ja swój jak były jakieś zgrzyty to ja do siebie i ochłanialiśmy a na tej :cenzura:ej stancji ciągle w jednym pokoiku....i te niszczące życie dopalacze...one odbierają uczucia, one niszczą miłośc...ona też tego chciała, często sama była inicjatorem "no idź załatw, ja poczekam tu na Ciebie" ...i tak nonstop, były całe tygodnie gdy to braliśmy ...dobry był tylko seks TYLKO ;(
Ona wreszcie powiedziała że się wyprowadza i że się przenosi do innego miasta do Gdyni...wtedy już rozpaczałem, nie umiałem jej zatrzymac...ja cpałem dalej, jeszcze przez parę miesięcy...byłem w transie...cały czas dzwoniła, pisała czasami przyjeżdżała ...czułem że jest gdzieś obok mnie że myśli o mnie.Na początku roku rzuciłem to :cenzura: ,całkowicie po tylu latach i chyba zacząłem trzeźwiec...nagle przestała dzwonic od miesiąca już...niedawno dowiedziałem się że jest z innym ,z gościem który był jej dobrym znajomym i z którym ja chodziłem do grupy...ostatnio udało mi się ją namówic do rozmowy przez skype - powiedziała że go kocha i nareszcie czuje szacunek że może do niego zadzwonic o każdej porze a on i tak odbierze ...że ułożyła sobie życie
Ja zostałem sam ,w zasadzie bez znajomych ,daleko od domu , bez niej a była przecież całym moim życiem wszystkim ,dla niej mógłbym się wcześniej zmienic ale ona nigdy nie umiała rozmawiac, nigdy nie siedliśmy i szczerze nie porozmawialiśmy :(
Moje życie naprawde ale to naprawde nie ma już żadnego sensu...nie ma jej a ja nie umiem bez niej życ, ja nie wiem jak może jej nie byc koło mnie kiedy ZAWSZE była 24h na dobe :(
od jakiegoś czasu ciągle myśle żeby się zabic i wydaje mi się że zbieram coraz więcej odwagi i wreszcie to zrobie...myślałem żeby do niej jechac i i zabic ja i siebie, to by było rozwiązanie o tak...może wtedy w innym świecie znowu bylibyśmy razem? ...ale nie wiem czy bym zdołał jej to zrobic, pewnie nie...więc sam chce odejśc, gdzieś na uboczu żeby nie robic hałasu...żal mi tylko moich rodziców bo na to nie zasłużyli ale przeprosze ich i mam nadzieje że choc troche mnie zrozumieją ...sens już nie istnieje, te życie jest tak straszne, spieprzyłem je i czas zrobic z tym pożądek...mam coraz więcej odwagi, jeszcze troszke...
 
M

MacaN

Guest
Na studia do Olsztyna przyjechałem z drugiego końca Polski.To był najpiękniejszy czas w moim życiu.
Najpiękniejszym czasem w życiu nazywasz ciągłe bycie na haju ?

od jakiegoś czasu ciągle myśle żeby się zabic i wydaje mi się że zbieram coraz więcej odwagi i wreszcie to zrobie
Powodzenia. Aczkolwiek zabicie innej osoby z powodu swojego egoistycznego podejścia do życia, to już chyba lekka psychoza, nie uważasz ?

Wiesz... Ogólnie napiszę tylko tyle - jesteś zerem. Ty i Twoja była kobieta. Ćpuny zwykle tak kończą, oglądałeś może Foresta Gumpa ? Przyjrzałeś się matce jego dziecka ? Ja jako jedyny ratunek widzę odwyk dla Ciebie, a potem jakąś terapie wstrząsową, która ukazałaby Ci Twoją własną głupotę, przez co może wróciłby Ci rozum do głowy. Bo ja teraz mogę napisać, co powinieneś zrobić ze swoim życiem, ale Ty jutro dasz sobie w żyłę i i tak po jakims czasie skończysz 2 metry pod ziemią, bo albo będziesz miał podły nastrój, albo będziesz myślał tak jak teraz, albo przyjdzie dzień, w którym nie będziesz mógł spojrzeć w oczy tego wraku człowieka w lustrze, albo po prostu przeholujesz.
 
K

konwalia78

Guest
Vandames wszelkie problemy, depresja, narkotyki, inne uzależnienia, myśli samobójcze biorą się z bezsensu życia. Jesli człowiek nie znjadzie sensu, nie zapyta samego siebie: ,, Kim jestem?'' ,, PO co żyję'' ?to uczyni sobie bożka, jakiś tymczasowy sens po to tylko by nie odpowiedzieć sobie na te pytania i uciec od niepokoju w sercu.
Masz 24 lata, nie jesteś już dzieckiem, powinieneś stać twardo na nogach i być bodygardem (pozwolę sobie napisać po polsku) kobiety, chronić ją i czynić szczęśliwą. to samo powinno działać w odwrotnym kierunku .Skoro ta dziewczyna ćpała i wolała być przy Tobie na ,,odlocie'' to znaczy że nie była z Tobą szczęśliwa, musiała zaćpać by poczuć odrobinę szczęścia (w jej rozumieniu) i nie patrzeć na Ciebie, siebie, swiat trzeźwymi oczyma.
Być moze teraz bez Ciebie już ma szansę odnalexć samą siebie i poczuć oraz doswiadczyć szacunku, i wszystkiego tego za czym tęskni jej serce.
Zamieszkanie razem to nie była pomyłka, to był test. Jesli o mnie chodzi to nie jestem zwolenniczką udawania małzeństwa przed zawarciem go ale w Twoim przypadku bycie obok siebie 24 godziny na dobę pokazało czy potraficie razem połączyć swoje dwa światy w jeden. Fajnie i miło jest gdy się młodzi spotykają dwa, trzy razy w tygodniu, pójdą razem na kawę, na piwo, na dyskotekę: to też są swojego rodzaju dopalacze. Są fajerwerki uczuciowe, zmysłowe i człowiek cały czas jest daleko od siebie samego i od siebie nawzajem. Dopiero zetknięcie się z prozą życia, bez muzyki, piwa, i towarzystwa pozwala człwoiekowi zacząć rozumieć siebie i drugiego człowieka.
Przyszedł czas, że zdecydowaliscie się być blisko siebie ponieważ wasze WYOBRAŻENIA o sobie nawzajem parły was do tego i pokazywały w głowie sielankę. Jednak to co pokazuje wyobraźnia, oczekiwania i wyobrażenia to nie to samo co rzeczywistość. To ona pokazuje prawdę. I nie ma się co załamywać, wpadać w rozpacz, i uciekać w niebyt ale trzeba się zmierzyć ze samym sobą.
Męzczyzna z natury swojej jest wojownikiem,nie tchórzem. Pewien głos w Tobie próbuje Ci szeptać że jesteś nikim, że nie dasz rady, że życie Twoje nie ma już sensu. Przestań tego słuchać. Każdy człowiek wczesniej czy póżniej będzie miał takie sytuacje w życiu ze takie właśnie szepty usłyszy.
Te trujące szepty próbują sparalizować twoje myślenie, rozum, uczucia i wolę życia oraz konstruktywnego działania.
Nie umieliscie ze sobą być: to jest prawda, która powinna do Ciebie dotrzeć. Dopalacze i dobry nastrój w konsekwencji to sposób na ucieczkę od siebie. To też prawda która powinna do Ciebie dotrzeć. Płaczesz teraz znów nad swoimi wyobrazeniami o tym co was łączyło.
Wyidealizowałeś sobie obraz siebie, tej dziewczyny i waszej relacji. Sam sobie zadajesz tym cierpienie. Pozwól jej odejść (odetnij się emocjonalnie ) , być moze to co się dzieje teraz w jej życiu jest dla niej szansą by wyszła na prostą.
Gdyby każdy z nas miał sobie odbierać życie gdy coś nie idzie po jego myśli to bysmy przechodzili obok trupów.
Pewne wydarzenia , i doswiadzcenia mają się nam zdarzać. I trzeba z nich wyciągać lekcje a nie myśleć o śmierci.
Wstań, pomyśl nad sobą...nad życiem....zastanów się co dobrego możesz z nim zrobić.
 

vandames

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2010
Posty
22
Punkty reakcji
1
konwalia78 napisał:
Skoro ta dziewczyna ćpała i wolała być przy Tobie na ,,odlocie'' to znaczy że nie była z Tobą szczęśliwa, musiała zaćpać by poczuć odrobinę szczęścia (w jej rozumieniu) i nie patrzeć na Ciebie, siebie, swiat trzeźwymi oczyma.
To nie tak...ona była ze mną szczęśliwa, naprawde się kochaliśmy a narkotyki były tylko dodatkiem który miał nasz związek urozmaicic...



Teraz wiem co te świństwo robi z życiem każdego człowieka ...teraz wiem ale jest już za późno...Wiesz, mówisz o tym żebym uszanował jej decyzje itp. ale ciężko mi to uszanowac.Zawsze dzieliliśmy się wszystkim, nie mieliśmy przed sobą żadnych tajemnic, zawsze staliśmy na tym samym miejscu na żałosnym podium a teraz widze to tak jak by ona wygrała, zwyciężyła a ja przegrałem, jestem wielkim przegranym...przecież nie tak miało byc.To miała byc zabawa i była nią do pewnego momentu.To była moja pierwsza dziewczyna, pierwsza wielka miłośc i skończyła się taką porażką.Zawsze w zyciu miałem wszystko co chciałem, naprawde piękne dzieciństwo, nigdy z nikim nie przegrałem, zawsze wychodziłem obronną ręką i to jest moja pierwsza wielka porażka życiowa dlatego nie moge się z nią pogodzic....wiecie, mam takie rozumowanie - dlaczego ona ma byc tak szczęśliwa a ja takim dnem? Byliśmy tacy sami, tacy sami...gdzie tu jest sprawiedliwośc? Traktuje mnie z taką pogardą z takim obrzydzeniem wręcz, mówi jak mogła by taka głupia i w to brnąc a ja jej mówie dlaczego nic nie powiedziałaś? Żebyś choc raz dała mi do zrozumienia że odejdziesz jeśli nie przestane brac ...nic takiego nie powiedziała, poprostu spakowała walizki i w zasadzie nawet się nie pożegnała...
Wiecie jest taki najpiękniejszy film o miłości jaki oglądałem, nazywa się "Candy" z 2006 roku i wyobraźcie sobie że kiedyś z sprawiedliwośc gdzie? ...
Mówisz wstań, pozbieraj się, pomyśl na swoim życiem i pozwól jej odejśc...gdyby to było takie proste, serce mnie boli, co bym dał żeby można było cofnąc czas :( ....ale nie można
 
K

konwalia78

Guest
Vandames miłości nie trzeba urozmaicać. Jesli się na prawdę kocha to się oddycha pełną piersią. Nic nie trzeba dodawać do pełni.
Gdybyś kochał samego siebie nie ćpałbyś. Gdybyś kochał ją, nie ćpałbyś razem z nią. Gdybyście byli ze sobą szczęśliwi odcięlibyście od siebie wszystko to, co was niszczy. Napisałeś, ze nie potrafiliście usiasć i ze sobą szczerze rozmawiać. Więc żeby uciec od różnych pytań, niepokoju i ważnych rzeczy fundowaliscie sobie,, dobry ''nastrój.
To jest budowanie na piasku, które od samego początku zwiastowało rozpad. Podejdź do tej historii bardziej racjonalnie, nie emocjonalnie. Pod wpływem emocji można narobić dużo głupstw i zła.
 

tomaszh

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2010
Posty
81
Punkty reakcji
2
Ziomek studiuje tam gdzie ty i mam za sobą trochę podobną historię. Napisz na pw, jeśli masz ochotę w realu pogadać. Może będę mógł Ci pomóc.
 

aga_92

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2015
Posty
12
Punkty reakcji
2
A może to właśnie taki moment w Twoim życiu, w którym pozbywasz się tego, co w nim toksyczne? Narobiłeś głupot, ale zdajesz sobie sprawę ze swoich błędów. Zamiast się mazać - stań na nogi, zajmij się studiami, pisz pracę... Od czegoś musisz zacząć. Daj spokój swojej byłej dziewczynie, niech jej się ułoży w nowym związku. Ty na pewno też spotkasz kogoś, z kim będziesz mógł budować normalną, zdrową relację.
 

Lorellai

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2015
Posty
184
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Katowice
vandames napisał:
od jakiegoś czasu ciągle myśle żeby się zabic i wydaje mi się że zbieram coraz więcej odwagi i wreszcie to zrobie...myślałem żeby do niej jechac i i zabic ja i siebie, to by było rozwiązanie o tak...może wtedy w innym świecie znowu bylibyśmy razem? ...ale nie wiem czy bym zdołał jej to zrobic, pewnie nie...więc sam chce odejśc, gdzieś na uboczu żeby nie robic hałasu...żal mi tylko moich rodziców bo na to nie zasłużyli ale przeprosze ich i mam nadzieje że choc troche mnie zrozumieją ...sens już nie istnieje, te życie jest tak straszne, spieprzyłem je i czas zrobic z tym pożądek...mam coraz więcej odwagi, jeszcze troszke...

Lecz się... Serio, lecz się.
 
Status
Zamknięty.
Do góry