Co kupić żonie na walentynki ?

K

Kruczy

Guest
Co mogę kupić mojej żonie na walentynki, od tylu lat jej kupuje różne prezenty, że pomysły mi się wyczerpały ;/ Ma już niezliczona ilość różnej biżuterii jak i perfum. Chciałbym w tym roku postawić na prezent, który nie jest oklepany ale zarazem dość romantyczny. Ma ktoś może propozycję takiego prezentu ? ;]
 
M

magiczna

Guest
Kobiety to się ze wszystkiego cieszą;). Jak romantycznie to może wypad do spa, możesz też opłacić jej wizytę u kosmetyczki. Ale jeśli ma być z jajem to może skarpetki z kubka? Raczej tego nigdy nie dostała, a sam pomysł myślę że ją zaskoczy, plus przez długi czas będzie mogla wspominać Twoją oryginalność;). MI się najbardziej podobają wzory z kotami, ale sam popatrz może coś innego rzuci Ci się w oczy http://www.cupofsox.com/all-my-friends-are-dead-cat-2
 

Balec

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2013
Posty
26
Punkty reakcji
1
Zawsze możesz zabrać ja na romantyczną kolację, albo do kina czy teatru, skoro uważasz, że typowo kobiecych prezentów ma pod dostatkiem ;) ja w tym roku mojej żonie akurat zamówiłem myślę, że dość nietypowy prezent- taką kryształową statuetkę z sercami i grawerem. Myślę, że się jej coś takiego spodoba, szczególnie, że wygrawerowałem jej na tym krysztale tekst jej ulubionej piosenki.
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
A myślałeś o karcie podarunkowej ? :)
Ostatnio na urodziny dostałam. Bardzo praktyczny prezent. Karta obejmowała całą galerię, czyli mogłam korzystać z wszystkich usług jakie były tam dostępne np. fryzjer, siłownia,restauracje, a także sklepy z odzieżą , biżuterią,księgarnie, home&you - z wyposarzeniem wnętrz itd.
Sam wybierasz jaką gotówkę chcesz "podarować" .

Najfajniejsze prezenty, to te praktycznie, które nie będą się kurzyć na półce.
 

Osmiorniczka

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2014
Posty
94
Punkty reakcji
5
Sądzę że mila romantyczna kolacja byłaby super, tylko jak przygotujesz ja samodzielnie :) A na koniec balon z helem ja tak robię w tym roku :) Ciekawe co powie na to mój mąż :) Bo te serduszka już są dla mnie oklepane jeszcze jak dostaje je w ciągu roku :)
 
I

Infiner

Guest
Znasz może dokładnie jej rozmiar? Jeśli tak to kup jej coś z bielizny. Będzie to prezent dwa w jednym. Czyli ona się ucieszy a Ty tym bardziej jak ją w tym zobaczysz.
Jeszcze możesz się zastanowić nad jedną z takich gier erotycznych:
http://intymnosc.pl/gry-erotyczne-c-120.html

Fajna sprawa jak masz wolny wieczór. Przetestowałem to z moją wybranką rok temu i potrafi naprawdę nakręcić. Jest okazja to możecie spróbować.

Jesli chcesz zabrać ją na kolację to radzę już teraz dzwonić i rezerwować. Wczoraj obdzwoniłem pół miasta i wszędzie było już porezerwowane ( na szczęscie udało mi sie znaleźć jedno wolne miejsce).
 
K

Kruczy

Guest
Tak wiadomo, że razem gdzieś wyjdziemy, miejsce dawno wybrane i rezerwacja też zrobiona ;] Jednak dodatkowo chciałbym jej coś jeszcze dać. RainQueen myślę, że karta podarunkowa jest dobrym pomysłem, ale chyba bardziej z okazji urodzin, na walentynki to trochę mało romantyczne ;/ Balec możesz wstawić gdzieś zdjęcie tego kryształu3d ? Zastanawia mnie jak taka statuetka może wyglądać ;)
 

adamu

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2015
Posty
13
Punkty reakcji
0
skoro to bliska osoba, to naprawdę nie widzę problemu, żeby znaleźć jakiś odpowiedni prezent...
na masaż możesz ją zabrać
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Jeśli to musi być jakiś przedmiot to może nie statuetka, a srebrna zawieszka do bransoletki czy na łańcuszek, na której zrobisz grawer. Będzie ją zawsze miała przy sobie, a statuetkę położy gdzieś w szafie...
 

aga_92

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2015
Posty
12
Punkty reakcji
2
Z postów Kruczego wynika, że obdarowuje żonę eleganckimi prezentami. Skoro jest już posiadaczką pokaźnej kolekcji klejnotów i perfum, może rzeczywiście coś bardziej praktycznego? Chyba to zwyczajny prezent, ale dobra jakościowo piżama, to rzecz, którą sama chętnie bym przyjęła... Spędzamy w piżamach tyle czasu, więc warto zadbać o ten element garderoby ;)

A jeśli nie... to ogromny bukiet ulubionych kwiatów Twojej żony jako dodatek do wieczoru nie wystarczy? ;)
 

Balec

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2013
Posty
26
Punkty reakcji
1
Jeszcze swojej nie dostałem, powinna być dostarczona do mnie dopiero po weekendzie. Jednak tu masz link statuetki, którą ja zamówiłem
krysztaly3d.pl/img/produkt/dwa_serca_statuetka_dla_ukochanej_600x600.jpg
 
J

jonasz80

Guest
hej ja też teraz szukam jakiegoś pomysłu na prezent na walentynki dla dziewczyny i myślę, że taki kryształ3d mógłby jej przypaść do gustu, ona lubi takie rzeczy. zatem Balec mógłbyś mi powiedzieć czy mam możliwość zamówienia z innym wzorem i ile temu zamówiłeś swoją statuetkę bo się zastanawiam czy warto zamawiać, czy dojdzie na czas ?
 

karlova

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2015
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Bydgoszcz
Biżuteria, perfumy czy zaproszenie do spa to taki prezent, który można kupić każdej kobiecie. Ale Twoja żona nie jest chyba każdą kobietą, potraktuj ją wyjątkowo, kup jej coś, o czym marzy. Nie pytaj mnie co to takiego, ja nie znam Twoje żony, Ty ją znasz, a przynajmniej powinieneś.
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
To czerwona róża juz nie wystarczy ?
Kup jej lot na Dominikane i nie dobijaj normalnych facetów swoimi wyimaginowanymi problemami. Kobieta która oczekuje, że chłopak w Walentynki zarzuci ja prezentami, tez raczej do normalnych nie należy.
 

Balec

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2013
Posty
26
Punkty reakcji
1
jonasz80 napisał:
zatem Balec mógłbyś mi powiedzieć czy mam możliwość zamówienia z innym wzorem i ile temu zamówiłeś swoją statuetkę bo się zastanawiam czy warto zamawiać, czy dojdzie na czas ?
Tak masz naprawdę spory wybór jeśli chodzi o wzory. Najlepiej przejrzyj sobie całą ofertę na stronie krzysztaly3d.pl – motywów statuetek masz wiele. Również nawet kryształu 3d nie musisz zamawiać w formie zwykłej statuetki, może być ona w formie świecznika ;) a co do czasu zamówienia to nie wiem, ja swoją zamawiałem na początku tego tygodnia. Podczas składania zamówienia masz informację na kiedy będzie produkt gotowy, jestem jednak pewien, że jak dzisiaj zamówisz to do 14go raczej na pewno powinno przyjść.
 

adamu

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2015
Posty
13
Punkty reakcji
0
albo dobrą książkę :) poczytaj trochę recenzji, ale musisz znaleźć coś bardziej jej pasujacego - podarniki i książki kucharskie odpadają :p
 

berenikaeliza

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2015
Posty
50
Punkty reakcji
0
najlepiej jakos zaskoczysz kobiete, można kupic nawet drobiazg ale stworzyć przy tym odpowiednia atrosfere np. zabawę żeby ten przent sama znalazła.
 

terefere_kuku

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2016
Posty
15
Punkty reakcji
0
temat sprzed lat, ale warto podbić - w końcu za miesiąc znów walentynki. Ja w zeszlym roku dostałam świece zapachowe firmowe Yankee Candle, do tego kartę stałego klienta jeanlouisdavid. pl z wykupionymi 3 zabiegami i bieliznę. Plus oczywiście ulubione wino :)
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
terefere_kuku napisał:
emat sprzed lat, ale warto podbić - w końcu za miesiąc znów walentynki. Ja w zeszlym roku dostałam świece zapachowe firmowe Yankee Candle, do tego kartę stałego klienta jeanlouisdavid. pl z wykupionymi 3 zabiegami i bieliznę. Plus oczywiście ulubione wino
Ostro ,ten twój to bogacz
a link do bielizny albo wina chociaż to gdzie,też byśmy się napili


Wszystkim spamerom dużo linków ,odsyłaczy,gratisów i inne wyrazy z Nowym Rokiem
 

Loren

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2017
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wydaje mi się, że żona na pewno cieszyłaby się na przykład z torebki. Musisz tylko znać jej gust i wiedzieć jakie preferuje tzn. duże, małe, na ramię, do noszenia w dłoni. Ogólnie sprawa nie jest taka prosta jak mogłaby się wydawć, ale jeżeli trafisz to będzie w siódmym niebie. Jeżeli kupujesz i nie chcesz wydać kroci na jakieś drogie marki to zawsze możesz kupić ręcznie robioną. Są one bardzo porządne, ale tańsze niż sklepowe.
 
Do góry