Gdzie się opłaca telefon na kartę?

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
Mordki kochane doradzicie? Postanowiłam zmienić sieć i nie bardzo wiem, gdzie teraz najlepiej iść. Tak, żeby było dużo darmowych najlepiej. :)
 

Annamast88

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
w Playu! a wogóle to jest kod na darmowe smsy i rozmowy w Playu skorzystajcie sobie podaje: *188# ja juz wpisałam
 
D

Dobrawa

Guest
Ja nie mam akurat Play, ale co to w ogóle za kod i skąd wiesz, ze tak jest ?
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
Może z sieci, bo rzuciło mi się w oczy dzisiaj na innym forum dokładnie to samo. Ale nie wiem ile w tym prawdy, bo koleżanka nowa. ;)
 
D

Dobrawa

Guest
Fajnie jakby działało, ale chyba ktos powinien przetestować. Znalazłam info, ze osoby, które aktywowały to maja sms zwrotny, ze właczone i zacznie działac za 24h. Co o tym myślicie?
 

Razorx

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
O, no właśnie! Od rana szukam informacji o tym tajemniczym kodzie na darmowe minuty i smsy! Kusi żeby spróbować, dużo osób pisze, że działa
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
T-Mobile na kartę sobie możecie darować. Korzystam z tego, jeszcze przez najbliższy tydzień. Później będę zmieniał na Plus lub Orange.
 
W

wiki9969

Guest
Plus. Ja jestem w tej sieci od dziesięciu lat. Aktualnie jestem w mixie, co wiąże ze sobą wiele korzyści. Rozmowy do plusa kosztują jedynie 29 gr, a to oznacza, że płacisz jedynie za pierwszą minutę rozmowy, a później możesz rozmawiać ile chcesz za darmo. ;)
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
Z plusa to ja uciekłam aktualnie. :D Chyba z tym playem spróbuję. Btw. ciekawe jak długo te kody będą działać. Ktoś wie?
 
A

alfabeta11

Guest
Virgin mobile, albo nju. Zależy czego się oczekuje. W Virgin za 19 zł jest 100 minut do wszystkich, nielimitowane SMS do wszystkich i 2 GB internetu. W nju za jakieś 29 zł są nielimitowane rozmowy i SMS do wszystkich.
 
D

Dobrawa

Guest
U nich też są takie kody jak w tym Play? Pytam bo ja to zawsze na abonamencie jade.
 

madecassol

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2015
Posty
3
Punkty reakcji
0
A co z Plusem nie tak, ja chciałem właśnie skorzystać z ich oferty
 

izzzyy

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2014
Posty
12
Punkty reakcji
1
Z tym stanem darmowym w Play to prawda. Oficjalna promocja. Ja sama mam w Play i ogólnie jestem zadowolona.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Niedawno przeniosłem numer do Virgin Mobile i jestem pod wrażeniem jak wiele mam minut, smsów i internetu za tą samą cenę w porównaniu do poprzednich operatorów (Play i T-Mobile). Polecam jak najbardziej.
 

dexterrr

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2011
Posty
155
Punkty reakcji
0
ja w sumie szukam czegos do 30 zl z smsami i telefonami bez limitu i z netem jak by sie dalo? znacie cos??
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
W Virgin Mobile masz nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci, nielimitowane smsy do wszystkich sieci, 5GB internetu LTE za 29 zł miesięcznie.
 

Agrestowiec

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2015
Posty
6
Punkty reakcji
0
Gressil napisał:
W Virgin Mobile masz nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci, nielimitowane smsy do wszystkich sieci, 5GB internetu LTE za 29 zł miesięcznie.
a polecacie raczej abonament, czy może coś na kartę? Bo lekki dylemat, zastanawiam się nad kartą, ale nie mam jeszcze pewności, ani też rozeznania.
 

dexterrr

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2011
Posty
155
Punkty reakcji
0
a jak z zasiegiem u nich swinkers?? ja ostatnio na to patrze bo np nad morzem mialem problem ze swoim dotychczasowym operatorem,..
 
Do góry