spóźniający sie okres

orzeszek804

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
hej, a więc tak. kochaliśmy się z moją dziewczyna kilka razy. zabezpieczałem się prezerwatywą i nie doszłem w niej ani razu. mojej dziewczynie spoźnia sie okres. boi się ze jest w ciąży. czy to mozliwe ??
 

orzeszek804

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
wiki9969 napisał:
A zrobiła test? A może była u ginekologa?
nie, czekamy do piątku . ale chodzi mi o to że jak można zajść w ciąże jesli nie było wytrysku ? no i przeciez mialem prezerwatywe
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Zamiast panikować, zróbcie test !
Inaczej Twoja laska będzie się stresować , co może opóźnić okres nawet o 2 tygodnie.


orzeszek804 napisał:
ale chodzi mi o to że jak można zajść w ciąże jesli nie było wytrysku ? no i przeciez mialem prezerwatywe
Cud natury. :lol:
 

16042014

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2014
Posty
138
Punkty reakcji
14
To zapewne stres. Ostatnio sie przekonalam jak wielka ma on 'moc'.
 
A

anna_ana

Guest
uwielbiam takie pytania na forum! bo my mamy wiedzieć czy dziewczyna jest w ciąży czy nie.
skoro okres się spóźnia to najlepszym rozwiązaniem jest zrobienie testu ciążowego a nie zakładanie wątku na forum.
 
Dołączył
7 Lipiec 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam mam takie pytanie może któraś będzie wiedziała coś na ten temat. Staramy sie z mężem o drugie dziecko od ponad roku niestety się nie udaje ostatnio wziełam listek tabletek antykoncepcyjnych i na tym zakończyłam i teraz nie mam okresu pobolewa mnie głowa itd czy to możliwe żeby po jednym listku aż tak bardzo spożniał się okres?
 

JustynaCz

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2016
Posty
9
Punkty reakcji
0
niech zrobi test... bardzo prawdopodobne ze spoznia sie ze stresu, przez warunki atmosferyczne czy przeziębienie... opcji jest mnóstwo
 
Do góry