Instruktor fitness w Grudziądzu

KatarzynaAlicja

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2015
Posty
3
Punkty reakcji
0
Słuchajcie!
Chce zapisać się do szkoły policealnej Żak, ale jest to nowa szkoła w moim mieście i nie znam za bardzo opinii na jej temat? Czy ktoś z kujawiaków (Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław.. ) może chodził? Opowie mi coś? :przewraca:
 

Margaretja

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
KatarzynaAlicja,
Ja właśnie kończę administrację w Żaku w Toruniu i uważam,że jest to szkoła godna polecenia. Nawet nie wiedziałam,że w Grudziądzu się Żak otworzył, ale to super, bo chce się tam uczyć dalej i nie będę już musiała dojeżdżać do Torunia. :przewraca: Może odezwij się na priv, to zgadamy się co do tego instruktora, bo brzmi kusząco :D
A co byś chciała wiedzieć na temat tej szkoły?
Na pewno administracja była za darmo-totalnie za nic nie płaciłam. Chodzić trzeba, bo ważna jest frekwencja, ale wykładowcy byli spoko, więc nawet przyjemnie się siedziało, a w dodatku miałam fajną grupę, więc też spoko . Legitymacja za darmo i karta zniżkowa-fajnie, bo na każdym zjeździe z paczką chodziliśmy dzięki temu na tańszą pizzę do knajpki. Pisz co jeszcze chcesz wiedzieć, ale ogólnie polecam , bo poziom nauki jest satysfakcjonujący- kończysz szkołę i wiesz,że

KatarzynaAlicja napisał:
Słuchajcie!
Chce zapisać się do szkoły policealnej Żak, ale jest to nowa szkoła w moim mieście i nie znam za bardzo opinii na jej temat? Czy ktoś z kujawiaków (Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław.. ) może chodził? Opowie mi coś? :przewraca:
masz wiedzę.
 
Do góry