problem z okresem

werna

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam mam problem ponieważ spoznia mi się okres o 2 dni.Z chlopakiem moim uprawiamy peeting przez spodnie czasem daje mu rękę pod majtki i spodnie ale nie dotykam się ta reka tylko raz pare minut po dotknieciu go poszlam do toalety mialam suchą reke ale nie chcacy dotknęłam się w okolice pochwy czasem jeszcze leze na nim ale w ubraniach.Prosze o odpowiedź czy mozliwe ze jestem w ciąży,dziękuję za odpowiedzi Ps. Ostatnio jeszcze zaczynam się dużo denerwowac i stresowac przez ten opóźniajacy okres
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Tak, możliwe że jesteś w ciąży, bo czasami są takie plemniki ninja :ninja: , które przenikają przez materiały, więc nie radzę leżeć na chłopaku w ubraniach. :lagodny:

Tak na serio, nie wiem, jak Ty byś mogła w ciążę zajść. 2 dni to jeszcze nie tragedia, szczególnie że się stresujesz, więc to może też ją opóźniać. Spokojnie czekaj, na pewno dostaniesz :)
 
W

wiki9969

Guest
Ależ oczywiście że tak. :) Gratuluję powiększenia rodziny. :)


A teraz poważnie...
My nie jesteśmy lekarzami, ale według mnie w ciąży nie jesteś.
Ale jeżeli masz jakieś wątpliwości udaj się do ginekologa.

SpóźniaJący się okres może być wynikiem stresu. ;)
 

DoNot

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2015
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Okres może się spóźnić z różnych powodów - zażywanie leków, choroba, stres, podróż, dieta. Dodatkowo, całkowite uregulowanie się miesiączki może trwać nawet do 24 roku życia. Jednakże, jeżeli okresy są bardzo nieregularne, obfite, coś budzi nasz niepokój - należy zgłosić się do ginekologa. :eek:k:

werna napisał:
raz pare minut po dotknieciu go poszlam do toalety mialam suchą reke ale nie chcacy dotknęłam się w okolice pochwy
Czy nastąpiła ejakulacja? Jeżeli tak, to spieszę z tłumaczeniem, że plemniki na dłoni, na powietrzu, czy na prześcieradle - najczęściej giną od razu.

Jeżeli opisana przez Ciebie sytuacja nie jest żartem, to jestem zatrwożona Twoim poziomem niewiedzy. Zanim zdecydujesz się na kontakty intymne, proszę, zajmij się edukacją na ten temat. I Ty będziesz czuła się swobodniej, i Twój chłopak.

Pozdrawiam.
 

SiSi003

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2015
Posty
29
Punkty reakcji
0
dokładnie taka wiedzę znajdziesz w necie więc poczytaj poprostu..
 

Delilaah

Bywalec
Dołączył
5 Maj 2016
Posty
367
Punkty reakcji
51
Wiek
32
Miasto
Gorzów Wielkopolski
werna napisał:
Witam mam problem ponieważ spoznia mi się okres o 2 dni.Z chlopakiem moim uprawiamy peeting przez spodnie czasem daje mu rękę pod majtki i spodnie ale nie dotykam się ta reka tylko raz pare minut po dotknieciu go poszlam do toalety mialam suchą reke ale nie chcacy dotknęłam się w okolice pochwy czasem jeszcze leze na nim ale w ubraniach.Prosze o odpowiedź czy mozliwe ze jestem w ciąży,dziękuję za odpowiedzi Ps. Ostatnio jeszcze zaczynam się dużo denerwowac i stresowac przez ten opóźniajacy okres
Nie jesteś w żadnej ciąży. Aby doszło do zapłodnienie to nasienie musi swobodnie wystrzelić do pochwy. To nie jest tak, że dotkniesz się mając na ręce jakieś pozostałości i już zachodzisz w ciążę. Spokojnie. Według mnie spóźnianie się okresu tylko 2-5 dni o niczym nie świadczy. Dopiero po porodzie, pierwszym lub kolejnych miesiączka ustawia się i pojawia regularnie. Zapewne jesteś jeszcze w okresie dojrzewania lub masz niewiele ponad 20 lat, masz prawo nie mieć regularnych miesiączek. Na luzie kobieto. Jeśli już naprawdę nie wiesz co robić, to idź do ginekologa. Oni po to są. Bardzo ważne jest badanie się raz na pół roku, bo o jakieś choróbska nie trudno.

Pozdrawiam.

PS. A stres to główny powód spóźniania się miesiączek.
 
Do góry