Kosiarka - jaką wybrać?

Maciejko82

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich,

chciałbym zakupić kosiarkę elektryczną do koszenia trawy w ogródku około 300m2. Poprzednia padła w poprzednim sezonie po 10 latach używania i sama naprawa jest droższa niż nowy sprzęt.
Zależy mi na tym, żeby miał moc nie mniejszą niż 1600 W i szerokość koszenia około 40 cm. Zastanawiam się nad Grizzly ERM 1637G, czy ktoś ją używa lub używał?

Z góry dziękuję za pomoc.
 

Antek66

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam,

używam Grizzly ERM 1637G od paru lat i polecam. Będzie tobie służyła na długo i na pewno będziesz zadowolony.
 

bekowski

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2015
Posty
5
Punkty reakcji
0
sąsiad od zeszłego roku ma jakąś kosiarkę Grizzly ERM. Tak jak na początku był zadowolony to później coraz częściej powtarzał że połasił się na cenę i to był błąd.
 

ZibiOgrodnik

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2015
Posty
3
Punkty reakcji
0
Może trafił na jakiś trefny model? Albo nie dbał o nią odpowiednio, nie wiadomo. Ja mam grizzly erm 1231g i jestem z niej zadowolony.
 

domowElek

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2015
Posty
3
Punkty reakcji
0
ja jakiś czas temu miałem podobny dylemat; człowiek oczekuję jakości, i nie wie co wybrać. Ja skłaniałem się w stronę grizzly erm 1434g. Ale znajomy tak zachwalach AL-KO i tyle o tym gadał. Przy okazji wdepnąłem na taki duży serwis gdzie mieli Stiga, Stihl, Honde i Husqvarne. Dużo mieli do powiedzenia o każdej marce; i do tego co potrzebowałem zasugerowali mocniejszy model z AL-KO Silver 46.4 E Comfort

ps. sądziłem że to taki niepotrzebny bajer, ale najbardziej fajną rzeczą poza mocą, jest centralna regulacja wysokości koszenia
 

gumbat

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2013
Posty
29
Punkty reakcji
0
Do małego ogródka wystarczy elektryczna, ja mam prosty model firmy Tryton kupioną w sklepie w pobliżu. Kosiarekcza działa jak najbardziej bez zarzutu, jak na nią trafisz to możesz ją spokojnie brać. 300 m2 możesz skosić nawet elektrykiem dosyć szybko.
 

stokrotka72

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
Używam od dwóch lat kosiarkę faworyt KC 1200. Jeżeli ktoś nie wie co wybrać to szczerze ją polecam.
 

gumbat

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2013
Posty
29
Punkty reakcji
0
Zresztą planując zakup kosiarki zorientować się trzeba najpierw jakie są mozłiwości serwisowania. Jeśli jest z tym ciężko to radziłbym nie kupować, bo po jakiejś drobnej awarii będziemy museli stanąć przed zakupem nowej kosiarki. Ta o której napisałem wyżej to o potencjalne naprawy nie musisz się martwić.
 

bekowski

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2015
Posty
5
Punkty reakcji
0
no, i sąsiad swoją Grizzly ERM 1637G na śmietnik wyrzucił :) Ma coś nowego kupić. Stwierdził że więcej za chińskim badziewiem się nie będzie rozglądał. Ciekawe na co padnie wybór....
 

Moniek55

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Musiał mieć wyjątkowego pecha bo też mam sprzęt marki grizzly a dokładniej podkaszarkę model ERT 530R i jestem z niej bardzo zadowolona :)
 

domowElek

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2015
Posty
3
Punkty reakcji
0
Maciejko82, i jak, dokonałeś wyboru ? Dalej zastanawiasz sie nad Grizzly ERM czy bierzesz też pod uwagę inne marki ?

Maciejko82 napisał:
Witam wszystkich,

chciałbym zakupić kosiarkę elektryczną do koszenia trawy w ogródku około 300m2. Poprzednia padła w poprzednim sezonie po 10 latach używania i sama naprawa jest droższa niż nowy sprzęt.
Zależy mi na tym, żeby miał moc nie mniejszą niż 1600 W i szerokość koszenia około 40 cm. Zastanawiam się nad Grizzly ERM 1637G, czy ktoś ją używa lub używał?

Z góry dziękuję za pomoc.
 
Do góry