Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Nauczyciel Punk?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 PawelKnarski

PawelKnarski

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 29 styczeń 2015 - 10:33

Cześć,

jestem nauczycielem angielskiego, ale strasznie jaram się kulturą lekko punkową.

Tzn. noszę glany, obcisłe, czarne spodnie, koszulki z niechlujnymi wzorami.

Brakuje mi jednak możliwości założenia łańcucha do spodni czy zafarbowania włosów.

Co myslicie, może spróbować?

• 0

#2 Ilusia

Ilusia

Gamer girl

• S Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 3058 postów

Napisano 29 styczeń 2015 - 11:33

Jesteś nauczycielem, więc jednak coś sobą reprezentujesz, jakiś poziom. Fajnie, jak nauczyciel ma swój styl, nie jest sztywny, ale jakieś granice też muszą być.

• 0

#3 Neverdie

Neverdie

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 68 postów

Napisano 29 styczeń 2015 - 11:45

Dlaczego by nie ?:) taki nauczyciel który który jest rozpoznawany ma wielką siłę przebicia i może trafić do uczniów , ale najważniejsze to to żeby reprezentować wysoki poziom wiedzy ;) Wydrapane z telefonu :)
  • 0

#4 Wolfy

Wolfy

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 475 postów

Napisano 29 styczeń 2015 - 15:44

Miałam nauczyciela od angielskiego w liceum, który był metalem i powiem, że zajęcia były super. ;) 

Moim zdaniem wychodzenie poza sztywne ramy ułatwia porozumiewanie się młodzieżą, więc jak najbardziej tak. Pozostaje tylko kwestia tego, czy pracodawca nie będzie miał nic przeciwko.

• 0

#5 marek70

marek70

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1242 postów

Napisano 29 styczeń 2015 - 20:27

Cześć,

jestem nauczycielem angielskiego, ale strasznie jaram się kulturą lekko punkową.

Tzn. noszę glany, obcisłe, czarne spodnie, koszulki z niechlujnymi wzorami.

Brakuje mi jednak możliwości założenia łańcucha do spodni czy zafarbowania włosów.

Co myslicie, może spróbować?

Pojdz krok dalej ,glanów nie czyść spodnie niech będą jeszcze bardziej obcisłe,koszulki z niechlujnymi wzorami,zastąp po prostu niechlujnymi

łancuch do spodni ,zastąp koką w noch,albo kolczykiem w kącik oka ,a włosy nie tylko zafarbuj ,ale postaw irokeza

Dlaczego by nie ? :) taki nauczyciel który który jest rozpoznawany ma wielką siłę przebicia i może trafić do uczniów ,

A co jeśli trafi się zły skinhead?

Wtedy odwrotnie siła bicia lub może zostać trafiony przez uczniów

Wy tak poważnie?

Myślałem,że szkoła to jeszcze szkoła,a nie muppet show

• 0

#6 Guest_alfabeta11_*

Guest_alfabeta11_*
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2015 - 21:07

Z takimi nauczycielami najłatwiej jest się dogadać. Jeśli dyrektor wyrazi zgodę to dlaczego nie...
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 Lemonka83

Lemonka83

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 100 postów

Napisano 03 luty 2015 - 06:52

No właśnie. Wszystko zależy od tego co jest tolerowane w szkole, w której pracujesz. Macie jakiś regulamin dotyczący schludnego ubioru czy coś?

• 0

#8 reni7

reni7

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 25 luty 2015 - 14:47

Zawsze byłam zdania, że najważniejsze co masz w głowie, a nie na głowie :)

• 0

#9 Holeola

Holeola

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 27 marzec 2015 - 13:12

Moim zdaniem jednak, jak decydujemy się wykonywać jakiś zawód, to stety-niestety musimy respektować pewien dress code.

Chyba, że dyrekcja jest liberalna w tym temacie, to można się "wzorować". ?

• 0

#10 Katana11

Katana11

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 08 kwiecień 2015 - 19:18

O dresscode słyszał? Niby wykształcona osoba...

• 0

#11 Wellness

Wellness

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 11 maj 2015 - 13:34

Nasz  koles od angielskiego nosil pantofle meskie w panterke, mozna? jak widac mozna:-)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 Lestat

Lestat

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2195 postów

Napisano 13 maj 2015 - 22:27

Kultura lekko punkowa?

Po co Ci łańcuch do spodni i pofarbiwane włosy?

Punk nie pytałby się masy o to co może a czego nie może. Ale kto powiedział, że ktoś tu jest punkiem, jest tylko lekko punkiem :D

• 0

#13 Bendek

Bendek

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów

Napisano 26 maj 2015 - 10:06

Możesz ubierać się jak chcesz. Co nam do tego?

• 0

#14 Lestat

Lestat

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2195 postów

Napisano 28 maj 2015 - 22:15

Możesz ubierać się jak chcesz. Co nam do tego?

Otóż sprawując pewne stanowiska pracy wymagany jest stosowny ubiór nie dlatego, że jesteśmy mało tolerancyjnym państwem lecz a powodu dobrego obyczaju i poszanowania dla miejsca pracy i funkcji jaką się sprawuje. Więc nie zawsze można ubierać się jak nam pasuje.

• 0

#15 Guest_Elen_*

Guest_Elen_*
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2015 - 12:29

Otóż sprawując pewne stanowiska pracy wymagany jest stosowny ubiór nie dlatego, że jesteśmy mało tolerancyjnym państwem lecz a powodu dobrego obyczaju i poszanowania dla miejsca pracy i funkcji jaką się sprawuje. Więc nie zawsze można ubierać się jak nam pasuje.

Owszem masz racje Lestat, nauczyciel to zawod wymagajacy ogolnie. Ale w prywatnych szkolach maja luzik, zalezy gdzie sie pracuje. I owszem- jestesmy spoleczenstwem malo tolerancyjnym. *** Moje osobiste zdanie- moze sobie zalozyc na glowe nawet indianski pioropusz, byle trafial do uczniow i mial z nimi dobry kontakt. I skutecznie nauczal jezyka. :) 

• 0

#16 Guest_Majk Ox_*

Guest_Majk Ox_*
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2015 - 19:47

miałem takiego nauczyciela i nie widzę w tym nic złego...

• 0

#17 Kaznodzieya

Kaznodzieya

Kaznodzieya

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 10124 postów

Napisano 22 czerwiec 2015 - 14:43

Skąd wiadomo czy autor postu odebrał pedagogiczne wykształcenie ? Może tylko i jedynie uczy angielskiego.

To trochę zmienia pytanie o świadomość podejścia do przedstawionego przez niego tematu.

Użytkownik Kaznodzieya edytował ten post 22 czerwiec 2015 - 14:45

• 0

#18 Dariusz Bogacki

Dariusz Bogacki

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów

Napisano 04 lipiec 2015 - 14:40

Ja osobiście nie chciałbym aby dzieci w szkole uczył punkt. Subkultury nie są bowiem niczym dobrym w kontaktach np. z dziećmi w klasach 1-3 podstawówki. Jeśli jednak chodzi o dorosłych czy o prywatne lekcje to czemu nie, na pewno będziesz się wyróżniać na rynku nauczycieli angielskiego.

• 0

#19 Bendek

Bendek

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów

Napisano 07 listopad 2015 - 14:46

Ja osobiście nie chciałbym aby dzieci w szkole uczył punkt. Subkultury nie są bowiem niczym dobrym w kontaktach np. z dziećmi w klasach 1-3 podstawówki. Jeśli jednak chodzi o dorosłych czy o prywatne lekcje to czemu nie, na pewno będziesz się wyróżniać na rynku nauczycieli angielskiego.

Aa rozumiem, szkodliwe. A ten który należy do subkultury na przykład fanatycznych katoli już może? I to i to subkulturą jest.

Niech zgadnę: Pewnie jak punk(t)? to zarazi je jeszcze tą złą szkodliwą indywidualnością, zamiast wpajać dobry przykład niewybijania się z tłumu. I co wtedy? A taki katol to już na pewno wzorowy obywatel.

Ograniczasz dzieci 1-3 klas, co z pozostałymi? Już mogą ujrzeć rąbka "zła"?

Użytkownik Bendek edytował ten post 07 listopad 2015 - 14:46

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#20 Leonardo7

Leonardo7

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 84 postów

Napisano 10 listopad 2015 - 15:36

Jak na moje to dopóki nikt na siłę nie namawia do czegoś może chodzić i robić co chce. Ja noszę koszulki patriotyczne, ale nikogo nie zmuszam do zapoznania się z historią, lub do tego, żeby się z tym utożsamiał. Niech nikt nie wstydzi się swoich poglądów, zainteresowań etc

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0