Shilih Jolie-Pitt chłopcem?

W

wiki9969

Guest
Z nudów przeglądałam portal plotkarski i natrafiłam tam na kilka artykułów dotyczących małej Shiloh. Rodzice dziewczynki do tej pory pozwalali na jej kaprysy. Jak wiadomo dziewczynka jest bardzo wpływowym dzieckiem, ale czy takie podejście Brada i Angeliny do stylu ich córki nie będzie miało negatywnych efektów w przyszłości?

article-2418243-1BC4F2BF000005DC-776_306x423.jpg
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Jeśli czuje się chłopcem, i to chyba nie jest kaprys, bo zachowuje się tak już od długiego czasu, to podejście Angeliny i Brada jest nowoczesne i dobre, bo to akceptują. Zresztą okaże się za parę lat, czy Shiloh faktycznie chce być chłopcem, czy tylko lubi taki styl, lubi być chłopczycą.

Znalazłam też wypowiedź Angeliny właśnie na ten temat:
Nigdy nie byłabym typem rodzica, który zmuszałby dziecko do bycia kimś, kim nie chce być. Myślę, że właśnie na tym polega bycie złą matką.
 
W

wiki9969

Guest
Nie wiem czy to odwaga czy głupota. To jest dziecko, którego zachowanie w każdej chwili może się zmienić. Chodzą jednak plotki, że pomimo tego rodzice rozważają ewentualną zmianę płci małej.
 
M

MacaN

Guest
Moim zdaniem głupota. Znam dziewczyny, które jako małe dziewczynki twierdziły uparcie, że chcą być chłopcami. Biły się kijami, skakały po drzewach i dziś wyrosły na piękne kobiety, bynajmniej nie na babochłopy. Rodzice robią tej dziewczynce krzywdę.
 
W

wiki9969

Guest
Sama będąc dzieckiem grałam w piłkę i wspinałam się po drzewach. Uważam, że to był najlepszy czas w moim życiu. Ale płci zmieniać nie zamierzam. :D
Też mi się wydaje, że ona z tego wyrośnie. Uważam, że to jest bardzo śliczna dziewczynka. :)
 
Do góry