Sprzedam pracę - Metamorfoza / przemina bohatera i jej sens w literaturze

kuba1110

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam serdecznie. Mam na sprzedaż prezentacje maturalną z języka polskiego. Temat prezentacji to : ”Przemiana bohatera i jej sens w literaturze. Omów odwołując się do wybranych utworów. ” Prezentacja oczywiście ”podejdzie” pod inaczej sformułowane tematy dotyczące tego samego - np. ”Motyw przemiany bohatera literackiego na przykładzie wybranych utworów” czy tym podobne. Praca została napisana dla mnie przez dobrego ucznia który już wcześniej zdawał maturę. Została dodatkowo sprawdzona i poprawiona przez moją znajomą nauczycielkę polskiego, także jest to naprawdę porządny kawałek tekstu i ciężko wyłapać tam jakiekolwiek błędy. Całą prezentację osobiście jeszcze skróciłem - zrobiłem dodatkową, krótką wersję którą nauczyłem się ”na pamięć” do matury. Sam osobiście dzięki tej pracy zaliczyłem maturę ustną na 80%, a nigdy ”orłem” z polskiego nie byłem i wstyd się przyznać ale jechałem przeważnie na trójkach.
Co wchodzi w skład prezentacji? :
-Bibliografia (literatura przedmiotu i podmiotu - bibliografia została sprawdzona kilkukrotnie przez 2 nauczycielki - jest bezbłędna pod każdym względem ),
-Ramowy plan wypowiedzi,
-Właściwa treść prezentacji,
-Skrócona prezentacja ( idealna do szybkiej nauki na pamięć :) ),
-Przykładowe pytania jakie może zadać komisja.
-Niektóre pozycje literatury przedmiotu w wersji elektronicznej i streszczenia lektur użytych w prezentacji.
Całą pracę mogę przesłać pocztą elektroniczną, albo jeszcze lepiej, preferuję odbiór osobisty na terenie Rzeszowa i Jarosławia w woj. podkarpackim.
Cena to 50zl, do uzgodnienia :)
W razie jakichkolwiek pytań nie krępuj się pisać.
Telefon:
535 821 941
email: jakejake@poczta.onet.pl
 
Do góry