Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

siłownie na powietrzu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 ropucha_89

ropucha_89

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 131 postów

Napisano 20 styczeń 2015 - 14:29

W sumie kulturystka ze mnie, jak z koziej du... waltornia ale to chyba i tak najodpowiedniejszy dział :P.

Chciałabym zacząć ćwiczyć ale nie stać mnie na siłownie. Czy jest sens korzystać z siłowni zewnętrznych, takich w parkach? One zwykle skromnie wyposażone, ale ja nie chcę robić masy, tylko poćwiczyć. Chodzi mi o coś takiego: http://www.silowniez...emeryturze.html

• 0

#2 Guest_MacaN_*

Guest_MacaN_*
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2015 - 14:51

To zależy co chcesz osiągnąć tym ćwiczeniem :) Takie " siłownie " w parku to chyba bardziej dla emerytów właśnie, którzy chcą troszkę rozruszać stare kości, ewentualnie jak ktoś chce sobie drążek poćwiczyć, ale to już wyższa półka. Ja bym bardziej polecał bieganie i zwykły trening w domu typu brzuszki, czy coś... 

• 0

#3 Guest_Sa Mara_*

Guest_Sa Mara_*
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2015 - 02:04

Na początek takie siłownie w parku napewno dobrze się sprawdzą. Lepsze to niż nic. Ale przede wszystkim jako uzupełnienie treningu domowego.

• 0

#4 Fitnesowiec

Fitnesowiec

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 28 styczeń 2015 - 00:19

Jak najbardziej tak. Możesz sobie tam poćwiczyć, na początek jest ok :)

• 0

#5 Neverdie

Neverdie

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 68 postów

Napisano 28 styczeń 2015 - 00:25

W takie temperatury u taka pogodę myśleć o zewnętrznych siłownia to trzeba być naprawdę twardzielem Wydrapane z telefonu :)
  • 0

#6 Fitnesowiec

Fitnesowiec

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 28 styczeń 2015 - 00:35

Twardzielem albo poszukiwaczem wymówki :)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 Neverdie

Neverdie

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 68 postów

Napisano 30 styczeń 2015 - 09:16

Może być I poszukiwacz wymówki, ale czy statyczne ćwiczenia w takiej temperaturze są spoko to nie wiem. Spocic się a później byc mokrym siedzieć, albo leżeć ... no raczej nie. W taką pogodę jesli chce się na zewnętrznym ćwiczyć to albo bieganie, albo góry i wymarsze Wydrapane z telefonu :)
  • 0

#8 Frasunek

Frasunek

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 622 postów

Napisano 30 styczeń 2015 - 10:28

W sumie kulturystka ze mnie, jak z koziej du... waltornia ale to chyba i tak najodpowiedniejszy dział :P.

Chciałabym zacząć ćwiczyć ale nie stać mnie na siłownie. Czy jest sens korzystać z siłowni zewnętrznych, takich w parkach? One zwykle skromnie wyposażone, ale ja nie chcę robić masy, tylko poćwiczyć. Chodzi mi o coś takiego: http://www.silowniez...emeryturze.html

To pewnie zależy od tego jaki tam jest sprzęt. Ja mam w pobliżu dwie, na jednej mogę spędzić nawet godzinę, a na drugiej to po prostu nie mam czego robić.

Osobiście to jestem ciekaw orbiteków. Na obydwu nie jestem w stanie ćwiczyć, bo ruch na nich wydaje mi się jakiś taki mało płynny. Ciekawe czy to ja na nich nie umiem ćwiczyć czy po prostu ich konstrukcja nie jest zbyt dobrze przemyślana.  

W takie temperatury u taka pogodę myśleć o zewnętrznych siłownia to trzeba być naprawdę twardzielem

Wystarczy się odpowiednio ubrać i spokojnie można ćwiczyć w takiej temperatury i w takiej pogodzie. Wystarczy myśleć, a nie być idiotą, który stara się udowodnić jaki jest z niego twardziel.

Takie " siłownie " w parku to chyba bardziej dla emerytów właśnie, którzy chcą troszkę rozruszać stare kości, ewentualnie jak ktoś chce sobie drążek poćwiczyć, ale to już wyższa półka. Ja bym bardziej polecał bieganie i zwykły trening w domu typu brzuszki, czy coś... 

Ja czasem korzystam i oprócz emerytów to nieraz widzę takich po których widać, że podchodzą bardzo "pro" do swoich ćwiczeń, że najpierw biegają, a potem korzystają z wybranych urządzeń.

Użytkownik Frasunek edytował ten post 30 styczeń 2015 - 10:28

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#9 katarynka18

katarynka18

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 18 lipiec 2015 - 11:13

Siłownie plenerowe są najlepsze dla tych co uwielbiają uprawiać sport na świeżym powietrzu. Ćwicząc na świeżym powietrzu, oszczędzasz pieniążki ponieważ są one udostępnione za darmo.Jest to dla mnie bardzo fajny jak dla mnie sposob spedzenia wolnego czasu. W Warszawie koło Wisły jest jeden taki punkt siłowni plenerowych.

Usunięto reklamę, ~MacaN.

Użytkownik MacaN edytował ten post 25 lipiec 2015 - 16:25

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0