siłownie na powietrzu

ropucha_89

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2014
Posty
131
Punkty reakcji
6
W sumie kulturystka ze mnie, jak z koziej du... waltornia ale to chyba i tak najodpowiedniejszy dział :p.

Chciałabym zacząć ćwiczyć ale nie stać mnie na siłownie. Czy jest sens korzystać z siłowni zewnętrznych, takich w parkach? One zwykle skromnie wyposażone, ale ja nie chcę robić masy, tylko poćwiczyć. Chodzi mi o coś takiego: http://www.silowniezewnetrzne.net/silownia-na-emeryturze.html
 
M

MacaN

Guest
To zależy co chcesz osiągnąć tym ćwiczeniem :) Takie " siłownie " w parku to chyba bardziej dla emerytów właśnie, którzy chcą troszkę rozruszać stare kości, ewentualnie jak ktoś chce sobie drążek poćwiczyć, ale to już wyższa półka. Ja bym bardziej polecał bieganie i zwykły trening w domu typu brzuszki, czy coś...
 
S

Sa Mara

Guest
Na początek takie siłownie w parku napewno dobrze się sprawdzą. Lepsze to niż nic. Ale przede wszystkim jako uzupełnienie treningu domowego.
 

Neverdie

Nowicjusz
Dołączył
24 Grudzień 2014
Posty
68
Punkty reakcji
3
Miasto
Nsa
W takie temperatury u taka pogodę myśleć o zewnętrznych siłownia to trzeba być naprawdę twardzielem

Wydrapane z telefonu :)
 

Neverdie

Nowicjusz
Dołączył
24 Grudzień 2014
Posty
68
Punkty reakcji
3
Miasto
Nsa
Może być I poszukiwacz wymówki, ale czy statyczne ćwiczenia w takiej temperaturze są spoko to nie wiem. Spocic się a później byc mokrym siedzieć, albo leżeć ... no raczej nie. W taką pogodę jesli chce się na zewnętrznym ćwiczyć to albo bieganie, albo góry i wymarsze

Wydrapane z telefonu :)
 

Frasunek

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2014
Posty
622
Punkty reakcji
10
ropucha_89 napisał:
W sumie kulturystka ze mnie, jak z koziej du... waltornia ale to chyba i tak najodpowiedniejszy dział :p.

Chciałabym zacząć ćwiczyć ale nie stać mnie na siłownie. Czy jest sens korzystać z siłowni zewnętrznych, takich w parkach? One zwykle skromnie wyposażone, ale ja nie chcę robić masy, tylko poćwiczyć. Chodzi mi o coś takiego: http://www.silowniezewnetrzne.net/silownia-na-emeryturze.html
To pewnie zależy od tego jaki tam jest sprzęt. Ja mam w pobliżu dwie, na jednej mogę spędzić nawet godzinę, a na drugiej to po prostu nie mam czego robić.
Osobiście to jestem ciekaw orbiteków. Na obydwu nie jestem w stanie ćwiczyć, bo ruch na nich wydaje mi się jakiś taki mało płynny. Ciekawe czy to ja na nich nie umiem ćwiczyć czy po prostu ich konstrukcja nie jest zbyt dobrze przemyślana.
Neverdie napisał:
W takie temperatury u taka pogodę myśleć o zewnętrznych siłownia to trzeba być naprawdę twardzielem
Wystarczy się odpowiednio ubrać i spokojnie można ćwiczyć w takiej temperatury i w takiej pogodzie. Wystarczy myśleć, a nie być idiotą, który stara się udowodnić jaki jest z niego twardziel.

MacaN napisał:
Takie " siłownie " w parku to chyba bardziej dla emerytów właśnie, którzy chcą troszkę rozruszać stare kości, ewentualnie jak ktoś chce sobie drążek poćwiczyć, ale to już wyższa półka. Ja bym bardziej polecał bieganie i zwykły trening w domu typu brzuszki, czy coś...
Ja czasem korzystam i oprócz emerytów to nieraz widzę takich po których widać, że podchodzą bardzo "pro" do swoich ćwiczeń, że najpierw biegają, a potem korzystają z wybranych urządzeń.
 

katarynka18

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2015
Posty
5
Punkty reakcji
0
Siłownie plenerowe są najlepsze dla tych co uwielbiają uprawiać sport na świeżym powietrzu. Ćwicząc na świeżym powietrzu, oszczędzasz pieniążki ponieważ są one udostępnione za darmo.Jest to dla mnie bardzo fajny jak dla mnie sposob spedzenia wolnego czasu. W Warszawie koło Wisły jest jeden taki punkt siłowni plenerowych.

Usunięto reklamę, ~MacaN.
 
Do góry