Co zamiast Groupona?

Konfucjusz80

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2015
Posty
3
Punkty reakcji
0
Czy znacie jakieś serwisy, w których zamieszczenie oferty przyniesie więcej pożytku, niż na Grouponie? Mnie o uszy obił się FairSquare, ale jeszcze z niego nie korzystałem. Wiecie coś na jego temat?
 

Cilsak

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2014
Posty
45
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Jak dla mnie to tego typu portale to kompletna porażka i coraz więcej ludzi z tego rezygnuje.
Nie mówiąc już o tym, że firmom przynosi to niestety zazwyczaj więcej szkody niż pożytku
 

buusia78

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2014
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
Opole
Konfucjusz80 napisał:
Czy znacie jakieś serwisy, w których zamieszczenie oferty przyniesie więcej pożytku, niż na Grouponie? Mnie o uszy obił się FairSquare, ale jeszcze z niego nie korzystałem. Wiecie coś na jego temat?
Znajomy korzysta z tej platformy, którą sobie chwali. Opłaty są znacznie mniejsze i pobierane tylko od rzeczywistej sprzedaży. Konto jest darmowe, a wystawianie ofert dziecinnie łatwe. :)
 

Konfucjusz80

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2015
Posty
3
Punkty reakcji
0
@Cilsak moje dotychczasowe doświadczenia niestety potwierdzają to, co mówisz. Może jednak uda znaleźć mi się coś ciekawego...

@buusia78 a orientujesz się, czy w FairSquare trzeba płacić coś za wystawienie oferty?
 

buusia78

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2014
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
Opole
Konfucjusz80 napisał:
@buusia78 a orientujesz się, czy w FairSquare trzeba płacić coś za wystawienie oferty?
Wystawianie ofert jest całkowicie darmowe, tak jak wspomniałam we wcześniejszym poście -> płaci się tylko za sprzedaż produktu/usługi.
 
Do góry