Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

- - - - -

Telepatia, czy jesteśmy w stanie "kontaktować się " się na odległość?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 Guest_wiki9969_*

Guest_wiki9969_*
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2015 - 18:26

Podobno każdy z nas ma jakieś ukryte zdolności, Jednak jest jedna zdolność, którą prawdopodobnie posiadamy wszyscy, czyli telepatia. Podobno gdy myślimy o kimś intensywnie to ta osoba do nas dzwoni, pisze, w jakiś sposób się z nami kontaktuje. Jestem ciekawa, co o tym myślicie? Chciałam kiedyś to wypróbować i nie wiem czy był to czysty przypadek czy coś jest na rzecz, ale osoba o której myślałam zadzwoniła do mnie. :p
  • 0

#2 Guest_konwalia78_*

Guest_konwalia78_*
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2015 - 08:27

Mnie się tak zdarzyło nie raz. Myślałam, by zadzwonić do męża, idę po telefon a tu drrrrrrrr......mąż dzwoni do mnie :)  Nie wiem na ile w tym zwykłego przypadku ale takie sytuacje nie są mi obce.

I w ogóle moja intuicja uważam jest na dobrym poziomie ...o ile można te dwie rzeczy wiązać :przewraca:

W każdym razie może to jest sprawa jakiejś zażyłości z drugim człwoiekiem, jednosci myśli, serc, dusz......bo ta telepatia którą tu wywołałaś dotyczy najczęściej mnie i mojego męża :)

• 0

#3 Guest_alfabeta11_*

Guest_alfabeta11_*
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2015 - 08:42

Może coś w tym jest, może nie. To mi tak troszkę dziwnie sekretem zalatuje. Generalnie to kilka razy tak się trafiło, że chciałem kontaktu z kimś i ta osoba się odzywała, ale nie wiem ile jest w tym prawdopodobieństwa, a ile "magii" ;)

• 0

#4 Wolfy

Wolfy

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 475 postów

Napisano 14 styczeń 2015 - 15:58

Chciałam kiedyś to wypróbować i nie wiem czy był to czysty przypadek czy coś jest na rzecz, ale osoba o której myślałam zadzwoniła do mnie. :p

Czy ta osoba była kimś bliższym? Bo jeśli kontakt był raz na jakiś czas to moim zdaniem nie warto doszukiwać się w tym czegoś niezwykłego. Chyba, że przykładowo ta osoba nie odzywała się od roku i nagle zadzwoniła - to już by mnie zastanowiło.

Generalnie nie wierzę w jakieś metafizyczne pojęcie przyciągania rzeczy, o których myślimy. Bardziej pod względem podświadomości, gdzie my z przyczyn wolicjonalnych podejmujemy nieświadome kroki w kierunku jakiejś czynności. Jednak to zagadnienie zaciekawiło mnie i jest pewna osoba, z którą chciałabym się skontaktować, spróbuję więc "przyciągnąć ją telepatycznie". :P

• 0

#5 Guest_wiki9969_*

Guest_wiki9969_*
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2015 - 16:08

Halie, to był mój były chłopak. ;) Po rozstaniu nieodzywaliśmy się do siebie, a wtedy jak o nim pomyślałam to do mnie zadzwonił. ;)
  • 0

#6 Neverdie

Neverdie

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 68 postów

Napisano 14 styczeń 2015 - 16:33

No jak tam chcecie, ale ja bym nie wierzył w takie coś . Kiedyś interesowało mnie jak wygiac siła woli łyżkę, a gdy dowiedziałem się jak to się robi okazało się ze moja wola nie rozwinęła się, ani nic z tych rzeczy- tak wiec...
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 Guest_MacaN_*

Guest_MacaN_*
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2015 - 18:11

Ja bym tego nie nazwał telepatią w sensie wpływania na kogoś... Raczej przewidywaniem.

Ostatnio sam się nad tym zastanawiałem.. głupia rzecz, ale... już piszę. Jakiś czas temu zacząłem słuchać muzyki Marka i Wacka, interpretacje muzyki klasycznej różnych kompozytorów. Ja lubię mysleć o tym, co by było gdyby, więc słuchałem sobie leżąc ze słuchawkami na uszach i widziałem oczami wyobraźni lekcję w szkole, na której nauczycielka odpala płytę i pyta się co to za utwór, a ja to wiem... No głupota - gdzie w technikum energetycznym nauczycielka robiłaby coś takiego ? 

Ano teraz finał, 2 dni później przychodze na lekcję WOK-u i co ? słuchamy muzyki, nauczycielka mówi każde tytuły, a gdy dochodzi do Beethovena nagle tekst " a tych tytułów nie powiem, sami zgadnijcie ". 

Jedyne, na co mnie było stac na lekcji to uśmiech pod nosem, bo aż takie zbiegi okoliczności zawsze mnie zadziwiają, a zdarzają mi się dość często, co tylko pokazuje jak ten świat jest mały i w gruncie rzeczy prosty. 

Użytkownik MacaN edytował ten post 14 styczeń 2015 - 18:12

• 0

#8 Adiyoshi

Adiyoshi

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 50 postów

Napisano 19 luty 2015 - 21:33

Mnie się tak zdarzyło nie raz. Myślałam, by zadzwonić do męża, idę po telefon a tu drrrrrrrr......mąż dzwoni do mnie :)  Nie wiem na ile w tym zwykłego przypadku ale takie sytuacje nie są mi obce.

I w ogóle moja intuicja uważam jest na dobrym poziomie ...o ile można te dwie rzeczy wiązać :przewraca:

W każdym razie może to jest sprawa jakiejś zażyłości z drugim człwoiekiem, jednosci myśli, serc, dusz......bo ta telepatia którą tu wywołałaś dotyczy najczęściej mnie i mojego męża :)

Na pewno mąż dzwonił do Ciebie nie raz, także według mnie był to po prostu przypadek.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#9 ActiveAngel

ActiveAngel

Discoverer of new theories

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 509 postów

Napisano 09 czerwiec 2015 - 23:05

No to co powiecie na to.

Myslałam o kumplu z którym rozmawiałam ostatnio raz rok temu. W tym momencie zadzwonił.

Wysłałam mojemu kumplowi SMS o godź 2:00 i dostałam odpowiedź zwrotną " Może to dziwne , ale  pół minuty przed nadejściem twojego SMSa coś mnie obudziło"

Myślałam o koleżance. tego samego dnia raczyła po miesiacu do mnie wpaść.

Myślałam o truskawkach w tym momencie dostałam telefon od kolegi " Masz ochote na truskawki?" I tak znalazłam sie na romantycznej wyrzerce u niego na polu z truskawkami :D

To nie wszystkie moje telepatyczne podboje :D

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0