Gdzie oglądać filmy online?

mazi07

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2012
Posty
110
Punkty reakcji
2
Znacie jakieś ciekawe strony gdzie można oglądać filmy online??
 

sonkacs

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
90
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Łódź
Tez polecam cda.pl i czasem oglądam na youtube w całości bądź w partiach, jedyne co trzeba uważać na te krótkie ale te które posiadają jakieś linki odnośniki podpucha
 
W

wiemlepiej

Guest
Cda jest ok ale szkoda,że nie ma tam niektórych nowości . Sama w ostatnim czasie nieźle się naszukałam zanim cokolwiek znalazłam bez logowania. Może i da się znaleźc takie strony ale ciężko jest ze stronami, na których faktycznie są fajne filmy.

Ostatnio odkryłam to miejsce:
http://tvline.pl/

Są tam również premiery z 2015 roku tak więc nie jakieś stare darmowe filmy ;)

Bez logowania no i tych wszystkich wkurzających reklam.
 

4poryroku

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2015
Posty
42
Punkty reakcji
3
Bezapelacyjnie CDA, niektóre można spotkać również na Youtube ale w większości w wersjach angielskojęzycznych. :wink:
 

Pep10

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Nie oglądam filmów online. Pobieram je sobie przez stronę Filefox.pl. Jest lepiej niż online, bo te serwisy - zwłaszcza darmowe - najczęściej tną i nie zawsze filmy są dobrej jakości. Gdy plik ściągnę, oglądam go sobie nawet w pociągu (online nie zawsze się da, ze względu na zasięg).
 

Smytro

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja nie oglądam online, ja ściągam przez Filefox.pl - mam pliki dobre jakościowo i niedrogo.
 
W

wiki9969

Guest
A co z serialami?

Bardzo lubię Grę o tron i Przygody Merlina. Jednak nie znalazłam strony gdzie mogłabym wszystkie sezony obejrzeć za darmo. Może mi ktoś polecić jakąś stronę?
 

Faworit

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2015
Posty
3
Punkty reakcji
0
Też korzystam z filefox.pl, wyskoczył mi kiedyś w wyszukiwarce. Pobrałem praktycznie wszystkie odcinki Gry o tron, i w sumie się cieszę, bo chciałem je mieć pobrane.
 

Puczu

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Filefox. pl jest w porządku, chociaż używam raczej do filmów, które chcę mieć na dysku, zeby do nich wracać.
 
Do góry