madzia_a

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2012
Posty
178
Punkty reakcji
10
Wiek
38
Witam,

otrzymałam dotacje z Unii i prowadzę własną firmę (klubo kawiarnię dla mam z dziećmi).
Przeraża mnie teraz perspektywa rozliczania tego wszystkiego :( Obawiam się, że sobie z tym nie poradzę. Czy ktoś z Was korzystał z dotacji i może mi napisać czy rozliczanie projektu jest bardzo skomplikowane?
 

ilkas

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
307
Punkty reakcji
6
Miasto
Kraków
Ja skorzystałam z dotacji, ale nie powiem Ci więcej na ten temat, bo sama nie mam pojęcia. Ja się o takie rzeczy nie martwię, bo od tego jest Pan Krzysztof, mój księgowy. A, no i fajny pomysł z tą kawiarnią! We Wrocławiu, koło mojej pracy widziałam taką jedną i nawet sporo osób się tam kręci. Fajna alternatywa dla mamy która sama siedzi z dzieckiem w domu.
 

Jacek23

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
258
Punkty reakcji
7
ilkas napisał:
Ja skorzystałam z dotacji, ale nie powiem Ci więcej na ten temat, bo sama nie mam pojęcia. Ja się o takie rzeczy nie martwię, bo od tego jest Pan Krzysztof, mój księgowy. A, no i fajny pomysł z tą kawiarnią! We Wrocławiu, koło mojej pracy widziałam taką jedną i nawet sporo osób się tam kręci. Fajna alternatywa dla mamy która sama siedzi z dzieckiem w domu.
taaa, chyba ze trafisz na księgowego który ma milion takich klientów jak ty i sam nie wie, co i gdzie miał złożyć. A takich niekompetentnych osób niestety nie brakuje na rynku. Ja jestem tego idealnym przykładem, bo ksiegowego zmieniam już po raz trzeci :pokrecony:
 

ilkas

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
307
Punkty reakcji
6
Miasto
Kraków
Dlatego ja właśnie szukałam biura w którym pracuje kilku specjalistów, a nie jednego księgowego, który na głowie ma mnóstwo takich spraw jak moja. Dzięki temu jeszcze się nie zdarzyło żeby coś zawalili, albo o czymś zapomnieli. Jeśli masz jakieś wątpliwości, zawsze możesz ich dopytać. Podaję Ci nr jeśli chciałabyś skorzystać 71 79 90 111. A biuro mają na Alei Pracy.
 

madzia_a

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2012
Posty
178
Punkty reakcji
10
Wiek
38
Hm, w sumie nawet nie myślałam, że rozliczaniem dotacji może się zająć księgowy!. Wydawało mi się, że tylko jakieś specjalistyczne firmy się tym zajmują i że pewnie jest to mega drogie. Dzięki za namiar.
A co do pomysłu, to sama jestem mamą i wiem jak to jest jak się z dzieckiem jest 24 h w domu. Dlatego połączyłam przyjemne z pożytecznym.
 
Do góry