Koszula dobry wybór?

Bilstik

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam ! Otóż mam dylemat w sprawie doboru koloru koszuli na studniówkę do różowego krawata (kolor sukienki partnerki) .Czytając na kilku forach najczęściej jest mowa o czystej bieli , ale czy pasowała by koszula biała z czarnymi wypustkami ? Lub może inna koncepcja ? W załącznikach przesyłam zdjęcie koszuli oraz krawata jaki mam zamiar zakupić :) Liczę ,że ktoś mi w tym pomoże bo jestem zielony w tych sprawach :p
Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam !
 

Attachments

  • krawat.JPG
    krawat.JPG
    55,9 KB · Wyświetleń: 1
  • koszula.jpg
    koszula.jpg
    361,3 KB · Wyświetleń: 1

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Po pierwsze jaki masz garnitur? W jakim kolorze, błyszczący/matowy, w prążki/gładki? Ta koszula z ciemnymi obszyciami do ciemnego garnituru moim zdaniem może być chociaż nie ma to jak zwykła biała koszula. Spokojnie do różowego krawata pasuje jeszcze błękitna koszula, różowa tylko w jaśniejszym chłodnym odcieniu, szara.

Bilstik napisał:
Otóż mam dylemat w sprawie doboru koloru koszuli na studniówkę do różowego krawata (kolor sukienki partnerki) .
Dla mnie takie dopasowywanie partnera jest słabe i nie polecam. Często panie wymyślają sobie suknie w wyszukanych kolorach typu turkus, żółty itp, a partnerowi niekoniecznie musi być do twarzy w takim zestawieniu.
 
K

KamilKA01

Guest
Koszula bardzo ładna, ale najlepsze są te szyte na miarę z lepszego materiału, można zamówić w Spilliaert, ale wiadomo i tak wszystko zależy później od garnituru.
 
Do góry